آموزش بروز رسانی دستی دریوار ها در ویندوز 10 - windows 10

23
December
2020
با توجه به روش هایی که در به روزرسانی های سیستم عامل در مایکروسافت ویندوز 10 انجام داده می شود ، ممکن است بروزرسانی های دستگاه یا درایور ها در حین بروزرسانی عادی سیستم عامل به درستی انجام نشود .

 

 

بروز رسانی دستی دریوار ها در ویندوز 10

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی -اسمارت سکیوریتی بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده آموزش آپدیت کردن ویندوز 10 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

آپدیت کردن ویندوز 10

 


 

با توجه به روش هایی که در بروز رسانی سیستم عامل در مایکروسافت ویندوز 10 انجام داده می شود ، ممکن است بروزرسانی های دستگاه یا درایورها در حین بروزرسانی عادی سیستم عامل به درستی انجام نشود. مراحل زیر را برای به روزرسانی دستی آنها دنبال کنید :

 

 

1. Device Manager را باز کنید .

2. بر روی View → Show hidden devices کلیک کنید .

 

آموزش بروز رسانی دستی دریوار ها در ویندوز 10

 

3. در پنجره Device Manager حالت کشویی گزینه Network adapter را باز کنید و بر روی گزینه ای که نیاز به بروز رسانی دارد کلیک راست کرده و بر روی Update Driver Software کلیک کنید .

 

آموزش بروز رسانی دستی دریوار ها در ویندوز 10

 

4. برای جستجوی نرم افزار به روز شده درایور ، به روی جستجو خودکار کلیک کنید. اگر بروزرسانی موجود باشد ، به صورت خودکار نصب می شود. در برخی موارد ، ممکن است راه اندازی مجدد سیستم مورد نیاز باشد تا درایور جدیدتر بارگیری شود .

 

آموزش بروز رسانی دستی دریوار ها در ویندوز 10

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373