آموزش نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

23
December
2020
Remote Access به شما یا شخص دیگری اجازه می دهد تا به رایانه خود دسترسی پیدا کنید و از دسترسی کامل به آن استفاده کنید ،

 

 

چگونه می توانم دسترسی از راه دور را در ویندوز 10 فعال کنم یا آن را غیرفعال کنم؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی -اسمارت سکیوریتی بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

Remote Access به شما یا شخص دیگری اجازه می دهد تا به رایانه خود دسترسی پیدا کنید و از دسترسی کامل به آن استفاده کنید ، همانطور که از این نام می گوید. با استفاده از گواهینامه های خود شما یا شخص دیگری به تمام پرونده های شخصی ، برنامه ها و هر چیز دیگری که در سیستم شما قرار دارد دسترسی کامل دارد. اگر فقط می خواهید به شخصی دسترسی داشته باشید تا بتواند به شما كمك فنی كند ، می توانید به جای Remote Access از Remote Assistence استفاده كنید. دسترسی از راه دور فقط در Windows 10 Pro و Enterprise قابل فعال سازی است. اگر Windows 10 Home را اجرا می کنید ، نمی توانید دسترسی از راه دور را در ویندوز 10 فعال کنید

 

 

نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

 

1. کنترل پنل را باز کنید. (روی دکمه Start menu راست کلیک کنید و سپس Control Panel را انتخاب کنید)

2. بر روی System and Security کلیک کنید

3. بر روی System کلیک کنید

4. در صفحه سمت چپ ، روی "تنظیمات از راه دور" کلیک کنید

 

آموزش نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

 

 

5. برای فعال کردن دسترسی از راه دور ، کادر " Allow Remote Connections to this computer " را علامت بزنید تا از راه دور "اجازه اتصال اتصالات از راه دور به این رایانه" را غیرفعال کنید تا دسترسی از راه دور در ویندوز 10 غیرفعال شود .

 

آموزش نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

 

توصیه می شود برای اطمینان از امنیت اتصال ، "اجازه اتصال فقط از رایانه هایی که از راه دور از راه دور با تأیید اعتبار سطح شبکه استفاده می کنند" را فعال کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی انتخاب کاربرانی که Remote Access در Windows 10 فعال کرده اند استفاده کنید. به این ترتیب می توانید افراد خاصی را از استفاده از Remote Access مسدود کنید .

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373