آیا کسی قبل از شما مالیات شما را ثبت کرده است؟

08
April
2021
با شروع فصل مالیات - و کلاهبرداری های مالیاتی - در اینجا ، چگونگی کلاهبرداران می توانند بازپرداخت مالیات شما را بدزدند ، و چگونه می توانید از قربانی شدن جلوگیری کنید. .

 

آیا کسی قبل از شما مالیات شما را ثبت کرده است؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

تخمین زده می شود که سرقت هویت حدود 60 میلیون نفر در ایالات متحده را تحت تأثیر قرار دهد. یا روش دیگری در نظر گرفته شده است که از هر 6 آمریکایی اطلاعت 1 نفر به سرقت رفته است. مجرمان اینترنتی از هر فرصتی برای کسب درآمد از تلاشی که برای سرقت هویت خود انجام داده اند استفاده خواهند کرد و در این زمان از سال احتمالاً سرقت هویت مالیاتی به منظور کلاهبرداری در مورد بازپرداخت مالیات است.

 

ساکنان و شهروندان ایالات متحده ملزم به ثبت مالیات در خدمات درآمد داخلی (IRS) هستند. تشکیل پرونده خلاصه ای از درآمد و کسر احتمالی آنها است تا بدهی های مالیاتی و اعتبارات قابل تطبیق باشد. ایالات متحده بر روی سیستم کسری کار می کند که مسئولیت مالیات را کاهش می دهد ، به عنوان مثال اگر صاحب خانه ای هستید ، مالیات املاک قابل کسر است. لیست کسرهای احتمالی گسترده است و اگر کارمند باشید ، معمولاً منجر به بازپرداخت مالیات پرداختی از طریق نگهداری عادی حقوق و دستمزد می شود.

 

فروش  نود 32

 

هر فردی که مالیات در ایالات متحده ثبت می کند یا با یک شماره تأمین اجتماعی یا در برخی موارد با یک شماره شناسایی مالیاتی (TIN) مشخص می شود. شماره تأمین اجتماعی (SSN) یک شکل بسیار رایج برای شناسایی یک فرد در ایالات متحده آمریکا است که توسط بانک ها ، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ، آژانس های دولتی و بسیاری از سازمان ها برای شناسایی یک شخص استفاده می شود. در نتیجه ، مصرف کنندگان SSN خود را در اختیار بسیاری از شرکت ها و سازمان ها قرار می دهند که در صورت نقض داده ها می تواند منجر به قربانی شدن آنها شود. نمونه ای از این نقض ها حادثه Equifax در سال 2017 است که اطلاعات شخصی 143 میلیون آمریکایی از جمله SSN توسط هکرها به سرقت رفته است.

 

نقض داده ها تنها مکانیزمی است که مجرمان سایبری برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از آن استفاده می کنند. متقلبان می توانند با جعل هویت از IRS یا سازمان دیگری مانند سازمان تأمین اجتماعی (SSA) وعده بازپرداخت سریع یا زیاد ، یا تهدید به حذف مزایا ، افراد بی گناه را مجبور به افشای اطلاعات شخصی خود از طریق کلاهبرداری فیشینگ از طریق ایمیل ، تماس های تلفنی و پیام های متنی کنند. این شامل تلاش برای جلب اعتماد گیرنده یا حتی ایجاد احساس تهدید برای تحویل اطلاعات شخصی به اندازه کافی برای مجرمان اینترنتی برای ارائه اظهارنامه مالیاتی متقلبانه است. این امر منجر به بازپرداخت هزینه های مجرمان اینترنتی برای مجرمان اینترنتی می شود ، حتی قبل از اینکه افراد قانونی بتوانند فرم مالیاتی خود را ارائه دهند.

 

هدف مجرمان اینترنتی فقط فرد نیست. متخصصان مالیاتی که برای بسیاری از مشتریان مالیات تهیه و تنظیم می کنند ، به طور بالقوه یک میدان برای مجرم اینترنتی فراهم می کنند تا تمام داده های لازم را برای تشکیل بازده برای بسیاری از افراد بدست آورد. مهم است که روش ها و فناوری های امنیتی مناسب داده ها هم برای افراد و هم برای متخصصان مالیاتی در نظر گرفته شده و به طور مکرر برای اثربخشی بررسی می شوند

 

خبرهای خوبی وجود دارد سازمان امور مالیاتی و شرکای آن سازوکارهای زیادی را برای شناسایی اظهارنامه مالیاتی که احتمالاً شامل سرقت هویت است ، اجرا کرده اند. فصل مالیات 2019 در مقایسه با سال قبل 72 درصد کاهش در تعداد اظهارات مالیاتی تقلبی را نشان داد. 193 فیلتر سرقت هویتی که اداره امور مالیات بیش از 3 میلیون اظهارنامه مالیاتی با بازپرداخت در مجموع حدود 14.7 میلیارد دلار برای بازبینی بیشتر شناسایی کرده است ، منجر به جلوگیری از صدور 184.2 میلیون دلار درخواست های بازپرداخت مالیات جعلی می شود. جزئیات کامل را می توان در گزارش تهیه شده توسط خزانه داری ایالات متحده یافت.

 

IRS در مورد راهنمای مالیات دهندگان در وب سایت، سرقت هویت در مورد چگونگی تشخیص علائم سرقت هویت ، بهترین روش محافظت در برابر آن و اینکه اگر فکر می کنید قربانی شده اید چه کاری انجام دهید ، مشاوره ای ارائه می دهد. البته این توصیه شامل موارد زیر می شود: استفاده از نرم افزار امنیتی به روز ( اینترنت سکیوریتی نود 32 ) ، رمزهای عبور یا عبارات عبور قوی و بی نظیر و رمزگذاری جلوگیری از کلاهبرداری فیشینگ و مانند اینها

 

گزارش کلاهبرداری به مقامات مربوطه به آنها اجازه می دهد تا مقیاس موضوع را بشناسند و به طور بالقوه عاملان را ردیابی کرده و آنها را به محاکمه قضایی برسانند. اگر فکر می کنید کلاهبرداری فیشینگ مربوط به IRS دریافت کرده اید ، آن را به مسئولین ارسال کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373