اسکن کامپیوتر نسخه تجاری ESET Endpoint Security یا ESET Endpoint Antivirus

08
February
2021
کامپیوتر خود را در ESET Endpoint Security یا ESET Endpoint Antivirus اسکن کنید، برای اینکار آموزش تصویری زیر را دنبال کنید.

 

 

اسکن کامپیوتر نسخه تجاری ESET Endpoint Antivirus

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

شما می خواهید کامپیوتر خود را در ESET Endpoint Security یا ESET Endpoint Antivirus اسکن کنید، برای اینکار آموزش تصویری زیر را دنبال کنید.

 

1. ESET Endpoint Security یا ESET Endpoint Antivirus را اجرا کنید. 

2. بر روی Computer scan → Scan your computer کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

3. با کلیک روی pause یا cancel در سمت راست نوار پیشرفت ، می توانید اسکن را pause یا cancel کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

4. پس از اتمام اسکن پنجره ای باز می شود که تعداد موارد شناسایی شده را به نمایش در می آورد ، اگر می خواهید نتایج را مشاهده کنید بر روی Show log کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373