اگر رمز عبور را در iPhone خود فراموش کرده اید ، یا iPhone غیرفعال شده است

16
April
2021
اگر رمز عبور را در iPhone خود فراموش کرده اید ، یا اگر پیامی می گوید iPhone شما غیرفعال است ، یاد بگیرید چه کاری انجام دهید.

 

اگر رمز عبور را در iPhone خود فراموش کرده اید ، یا iPhone غیرفعال شده است

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

 

اگر رمز عبور را در iPhone خود فراموش کرده اید ، یا اگر پیامی می گوید iPhone شما غیرفعال است ، یاد بگیرید چه کاری انجام دهید.

1. اگر رمز عبور اشتباه را بارها وارد کنید ، پیامی مبنی بر غیرفعال شدن دستگاه خود مشاهده خواهید کرد. اگر کد عبور خود را به خاطر نمی آورید ، باید iPhone خود را پاک کنید ، داده ها و تنظیمات شما ، از جمله کد عبور را حذف می کند.

2. اگر از iPhone خود پشتیبان تهیه کرده اید ، می توانید پس از بازیابی iPhone ، داده ها و تنظیمات خود را بازیابی کنید. اگر قبل از فراموش کردن رمز عبور ، هرگز از آیفون خود پشتیبان تهیه نکردید ، نمی توانید داده های آیفون خود را ذخیره کنید. برای حذف کد عبور ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 

فروش  نود 32

 

 

رمز عبور را در iPhone X یا بالاتر ، iPhone SE (نسل 2) ، iPhone 8 و iPhone 8 Plus حذف کنید

 

3. اطمینان حاصل کنید که iPhone شما به رایانه شما متصل نیست.

4. دکمه Side و یکی از دکمه های میزان صدا را فشار دهید و نگه دارید تا نوار لغزنده خاموش شدن ظاهر شود. برای خاموش کردن iPhone ، نوار لغزنده را بکشید. سپس آی فون خود را به کامپیوتر خود متصل کنید ، دکمه Side را نگه دارید تا صفحه نمایش حالت بازیابی را ببینید.

 

فروش لایسنس  نود 32

 

اگر از iPhone خود پشتیبان تهیه کردید ، پس از حذف کد عبور ، داده ها و تنظیمات خود را بازیابی کنید.

 

 

رمز عبور را در آیفون 7 و آیفون 7 پلاس بردارید

 

1. اطمینان حاصل کنید که iPhone شما به رایانه شما متصل نیست.

2. دکمه Side را فشار داده و نگه دارید تا نوار لغزنده خاموش نشان داده شود. برای خاموش کردن iPhone ، نوار لغزنده را بکشید. سپس آی فون خود را به کامپیوتر خود متصل کنید. دکمه کاهش صدا را نگه دارید تا زمانی که صفحه حالت بازیابی را ببینید.

 

فروش آنتی ویروس نود 32 اینترنت سکیوریتی

 

3. اگر از iPhone خود پشتیبان تهیه کردید ، پس از حذف کد عبور ، داده ها و تنظیمات خود را بازیابی کنید.

 

 

رمز عبور را در iPhone SE (نسل اول) و iPhone 6s و نسخه های قبلی حذف کنید

 

1. اطمینان حاصل کنید که iPhone شما به رایانه شما متصل نیست.

2. دکمه Side (یا بالا) را فشار دهید و نگه دارید تا نوار لغزنده خاموش نشان داده شود. برای خاموش کردن iPhone ، نوار لغزنده را بکشید. سپس آی فون خود را به کامپیوتر خود متصل کنید. نگه داشتن دکمه Home تا زمانی که صفحه حالت بازیابی را مشاهده کنید.

 

 

لایسنس Eset Internet security

 

3. اگر از iPhone خود پشتیبان تهیه کردید ، پس از حذف کد عبور ، داده ها و تنظیمات خود را بازیابی کنید.

 

 

آیفون خود را بازیابی کنید

 

1. iPhone خود را به رایانه متصل کنید. وقتی گزینه بازیابی یا به روزرسانی را مشاهده کردید ، بازیابی را انتخاب کنید. Finder یا iTunes نرم افزاری را برای iPhone شما بارگیری می کند. اگر بیش از 15 دقیقه طول بکشد ، iPhone شما از حالت بازیابی خارج می شود و شما باید مدل iPhone خود را در بالا انتخاب کرده و مراحل را برای حذف کد عبور تکرار کنید.

 

آنتی ویروس نود 32

 

2. صبر کنید تا روند به پایان برسد. سپس آیفون خود را تنظیم و استفاده کنید.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373