بازیابی اطلاعات و فایل ها پس از ریست فکتوری ویندوز 10 / 11

12
June
2021
اگر می خواهید سرعت سیستم را افزایش داده یا عملکرد آن را افزایش دهید، برگرداندن ویندوز به تنظیمات کارخانه ضروری است. گاهی اوقات به عنوان راهی برای عیب یابی نیز استفاده می شود.

 

 

بازیابی اطلاعات (ریکاوری) پس از نصب مجدد ویندوز

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

خرید ویندوز

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز

 


 

اگر می خواهید سرعت سیستم را افزایش داده یا عملکرد رایانه را افزایش دهید، برگرداندن ویندوز به تنظیمات کارخانه ضروری است. گاهی اوقات به عنوان راهی برای عیب یابی نیز استفاده می شود. برای از بین بردن ویروس " خرید آنتی ویروس Eset" بدافزار از رایانه شخصی، رفع خطاهای سیستم عامل ویندوز و غیره. بازنشانی ویندوز به تنظیمات کارخانه نیز قبل از فروش سیستم برای جلوگیری از سوءاستفاده از اطلاعات شخصی شما ضروری است.

 

اگر ویندوز را به تنظیمات کارخانه بازگردانید چه اتفاقی می افتد؟

 

بازگرداندن رایانه به تنظیمات کارخانه، تمام داده ها را از بین می برد و برنامه ها را از سیستم شما پاک می کند. علاوه بر این، سیستم عامل ویندوز را دوباره نصب می کند و همه پرونده های ناخواسته را حذف می کند تا سیستم شما کاملاً جدید شود، همانطور که برای اولین بار آن را خریداری کردید.

 

 

بازیابی اطلاعات پس از نصب مجدد ویندوز

 

 

اما آیا می دانید با باز گرداندن ویندوز 11، 10، 8 یا 7 به تنظیمات کارخانه تمام داده های موجود در آن پاک می شود؟ بله بازنشانی رایانه تمام پرونده های مهم شما را پاک می کند و در صورت عدم تهیه نسخه پشتیبان قبل از بازنشانی کارخانه ویندوز می تواند منجر به یک سناریوی از دست دادن داده دائمی شود. با این وجود می توان با ایمن نگه داشتن تمام پرونده های شخصی خود تنظیم مجدد ویندوز را انجام داد. اما این بدان معنا نیست که تمام پرونده های مهم شما در طول فرایند بازنشانی کارخانه ایمن هستند.

 

 

بازیابی اطلاعات بعد از نصب مجدد ویندوز 10

 

 

توجه : آیا می دانید System Restore گزینه بهتری برای بازنشانی ویندوز به تنظیمات کارخانه است؟ با این حال هر دو System Restore و System Reset مشابه به نظر می رسند اما عملکرد آنها متفاوت است.

 

آیا می توانم پس از ریست فکتوری ویندوز 10 داده ها را بازیابی کنم؟

 

بله می توانید داده ها را پس از تنظیم مجدد حالت کارخانه ویندوز 10 یا هر نسخه دیگر بازیابی کنید. اگر داده های Windows PC را از دست دادید باید هر چه سریعتر آن بازیابی کنید، بدون اینکه اطلاعات جدیدی را وارد هارد درایوی که می خواهید داده ها را از آن بازیابی کنید وارد کنید. به این ترتیب می توانید پس از ریست فکتوری ویندوز 10 با موفقیت همه پرونده های حذف شده خود را بازیابی کنید.

 

از Remo Recover یک نرم افزار کاربر پسند بازیابی اطلاعات استفاده کنید. این با الگوریتم های اسکن عمیق کار می کند که کل داده ها را بدون هیچ گونه تغییری اسکن و بازیابی می کند. این ابزار برای بازیابی پرونده های از دست رفته پس از تنظیم ریست فکتوری ویندوز است. و از بازیابی اطلاعات در تمام نسخه های ویندوز مانندویندوز 10 ، 11 ، 8 ، 7 و نسخه های دیگر پشتیبانی می کند.

 

 

دانلود نرم افزار ریکاوری

 

 

دانلود نرم افزار ریکاوری Remo

 

 

چگونه می توان پس از ریست فکتوری ویندوز 10 پرونده ها را بازیابی کرد؟

 

1. نرم افزار Remo Recover را در رایانه ویندوز خود بارگیری و نصب کنید.

2. برای بازیابی پرونده ها پس از ریست فکتوری، نرم افزار را بر روی رایانه خود راه اندازی کرده و گزینه Recovery Partitions را کلیک کنید.

 

 

ریکاوری اطلاعات و فایل ها پس از ریست فکتوری ویندوز 10

 

 

3. اکنون قبل از بازنشانی ویندوز 10 درایوی را که قبلاً همه پرونده های گمشده یا حذف شده شما در آن وجود داشته است را انتخاب کرده و گزینه Scan را کلیک کنید.

4. پس از اتمام اسکن درایو توسط نرم افزار بازیابی اطلاعات، تمام پرونده ها یا عکس های حذف شده شما پس از تنظیم ریست فکتوری در قالب File Type View یا Data View به شما نمایش داده می شوند.

 

 

ریکاوری اطلاعات ویندوز 10

 

 

5. پرونده هایی را که می خواهید بازیابی شوند انتخاب کرده و بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا در هر مکان دلخواه شما بازیابی شوند.

 

 

ریکاوری فایل ها در ویندوز 10

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373