بازیابی اطلاعات و فایل ها پس از ریست فکتوری ویندوز 10

اگر می خواهید سرعت سیستم را افزایش داده یا عملکرد آن را افزایش دهید، برگرداندن ویندوز به تنظیمات کارخانه ضروری است. گاهی اوقات به عنوان راهی برای عیب یابی نیز استفاده می شود. Owner:
`2021-12-June`

 

بازگرداندن اطلاعات و فایل ها پس از ریست فکتوری ویندوز 10

 

هرگونه کپی برداری از الگو و مطالب سایت حرام و به هیچ عنوان مورد رضایت نیست

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال عیب یابی برای کارت SD خراب یا آسیب دیده بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

بازیابی کارت حافظه SD خراب یا آسیب دیده

 


 

اگر می خواهید سرعت سیستم را افزایش داده یا عملکرد رایانه را افزایش دهید، برگرداندن ویندوز به تنظیمات کارخانه ضروری است. گاهی اوقات به عنوان راهی برای عیب یابی نیز استفاده می شود. برای از بین بردن ویروس " خرید آنتی ویروس Eset " بدافزار از رایانه شخصی، رفع خطاهای سیستم عامل ویندوز و غیره. بازنشانی ویندوز به تنظیمات کارخانه نیز قبل از فروش سیستم برای جلوگیری از سوءاستفاده از اطلاعات شخصی شما ضروری است.

 

اگر ویندوز را به تنظیمات کارخانه بازگردانید چه اتفاقی می افتد؟

 

بازگرداندن رایانه به تنظیمات کارخانه، تمام داده ها را از بین می برد و برنامه ها را از سیستم شما پاک می کند. علاوه بر این، سیستم عامل ویندوز را دوباره نصب می کند و همه پرونده های ناخواسته را حذف می کند تا سیستم شما کاملاً جدید شود، همانطور که برای اولین بار آن را خریداری کردید.

 

 لایسنس نود32 - خرید نود 32 - ریست کردن ویندوز لپ تاپ یا کامپیوتر

 

اما آیا می دانید با باز گرداندن ویندوز 10 ، 8 یا 7 به تنظیمات کارخانه تمام داده های موجود در آن پاک می شود؟ بله بازنشانی رایانه تمام پرونده های مهم شما را پاک می کند و در صورت عدم تهیه نسخه پشتیبان قبل از بازنشانی کارخانه ویندوز می تواند منجر به یک سناریوی از دست دادن داده دائمی شود. با این وجود می توان با ایمن نگه داشتن تمام پرونده های شخصی خود تنظیم مجدد ویندوز را انجام داد. اما این بدان معنا نیست که تمام پرونده های مهم شما در طول فرایند بازنشانی کارخانه ایمن هستند.

 

لایسنس Eset internet security - بازگرداندن اطلاعات و فایل ها پس از ریست فکتوری ویندوز 10

 

توجه : آیا می دانید System Restore گزینه بهتری برای بازنشانی ویندوز به تنظیمات کارخانه است؟ با این حال هر دو System Restore و System Reset مشابه به نظر می رسند اما عملکرد آنها متفاوت است.

 

 

آیا می توانم پس از ریست فکتوری ویندوز 10 داده ها را بازیابی کنم؟

 

بله می توانید داده ها را پس از تنظیم مجدد حالت کارخانه ویندوز 10 یا هر نسخه دیگر بازیابی کنید. اگر داده های Windows PC را از دست دادید باید هر چه سریعتر آن بازیابی کنید، بدون اینکه اطلاعات جدیدی را وارد هارد درایوی که می خواهید داده ها را از آن بازیابی کنید وارد کنید. به این ترتیب می توانید پس از ریست فکتوری ویندوز 10 با موفقیت همه پرونده های حذف شده خود را بازیابی کنید.

 

از Remo Recover یک نرم افزار کاربر پسند بازیابی اطلاعات استفاده کنید. این با الگوریتم های اسکن عمیق کار می کند که کل داده ها را بدون هیچ گونه تغییری اسکن و بازیابی می کند. این ابزار برای بازیابی پرونده های از دست رفته پس از تنظیم ریست فکتوری ویندوز است. و از بازیابی اطلاعات در تمام نسخه های ویندوز مانندویندوز 10 ، 8.1 ، 8 ، 7 و نسخه های دیگر پشتیبانی می کند.

 

 

دانلود نرم افزار ریکاوری

 

  آنتی ویروس اورجینال Eset

 

 

چگونه می توان پس از ریست فکتوری ویندوز 10 پرونده ها را بازیابی کرد؟

 

1. نرم افزار Remo Recover را در رایانه ویندوز خود بارگیری و نصب کنید.

2. برای بازیابی پرونده ها پس از ریست فکتوری، نرم افزار را بر روی رایانه خود راه اندازی کرده و گزینه Recovery Partitions را کلیک کنید.

 

 خرید لایسنس نود32 - بازگرداندن اطلاعات و فایل ها پس از Factory Reset

 

3. اکنون قبل از بازنشانی ویندوز 10 درایوی را که قبلاً همه پرونده های گمشده یا حذف شده شما در آن وجود داشته است را انتخاب کرده و گزینه Scan را کلیک کنید.

4. پس از اتمام اسکن درایو توسط نرم افزار بازیابی اطلاعات، تمام پرونده ها یا عکس های حذف شده شما پس از تنظیم ریست فکتوری در قالب File Type View یا Data View به شما نمایش داده می شوند.

 

 خرید لایسنس نود32 - بازگرداندن اطلاعات و فایل ها پس از Factory Reset

 

5. پرونده هایی را که می خواهید بازیابی شوند انتخاب کرده و بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا در هر مکان دلخواه شما بازیابی شوند.

 

 خرید لایسنس نود32 - بازگرداندن اطلاعات و فایل ها پس از Factory Reset

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad