بدافزار Adware چیست؟ چگونه می توان Adware را از رایانه حذف کرد؟

13
October
2021
Adware (یا نرم افزار تبلیغاتی) اصطلاحی است که برای تبلیغات پاپ آپ مختلف که در رایانه یا تلفن همراه شما استفاده می شود. Adware این امکان را دارد که با کند کردن سرعت دستگاه نصب ویروس ها یا جاسوس افزارهای مخرب به دستگاه شما آسیب برساند.

 

بدافزار Adware و نحوه رهایی از آن

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

Adware چیست؟

ممکن است بسیاری از ما قبلاً با واژه Adware برخورد کرده باشیم، اما دقیقاً نمی دانیم که دقیقاً چیست: چگونه بر سیستم های ما تأثیر می گذارد، چگونه به عنوان تهدیدی برای امنیت سایبری عمل می کند و از همه مهمتر چگونه می توان تبلیغات مزاحم را از رایانه های خود حذف کرد؟

 

خرید لایسنس نود32 - بدافزار Adware چیست؟

 

Adware نوعی برنامه است که در دستگاه شما پنهان می شود "خرید آنتی ویروس نود 32" و تبلیغات را روی صفحه کامپیوتر شما به صورت هدفمند ارائه می دهد.

برخی از این برنامه ها همچنین ممکن است رفتار آنلاین شما را ردیابی کنند تا شما را با تبلیغات خاص هدف قرار دهند. این برنامه ها می توانند در پلتفرم های مختلف عمل کنند و چندین کاربر را تحت تأثیر قرار دهند.

 

Adware چگونه بر رایانه تأثیر می گذارد؟

نرم افزارهای تبلیغاتی پشتیبانی شده با نمایش خودکار تبلیغات آنلاین در UI (رابط کاربری) یک نرم افزار ، برای توسعه دهنده درآمد ایجاد می کند. همچنین می تواند در هنگام نصب یک برنامه نرم افزاری تبلیغات را روی صفحه نمایش دهد.

 

تبلیغات خطرناک می تواند شامل هشدارهای ویروس ، یا برخی از روش های جعلی ثروتمند شدن یک شبه و غیره باشد. هدف این تبلیغات این است که کاربران را فریب داده و آنها را تحریک کند تا بر روی آن کلیک کنند.

 

این برنامه ها یا خود را به عنوان برنامه های مشروع مبدل می کنند یا در غیر این صورت می توانند با برخی برنامه های دیگر مرتبط باشند. هنگامی که برنامه خاصی مانند نرم افزار رایگان را نصب می کنید ، به صورت خودکار بر روی سیستم شما نصب می شود.

 

یکی دیگر از نمونه های شایع قرار گرفتن در معرض سایت های پر از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم: هنگامی که برای بارگیری فیلم ها از سایت های تورنت دیدن می کنید، در لحظه ای که روی هر نقطه از سایت کلیک می کنید، چندین تبلیغ به طور خودکار در برگه های مختلف باز می شوند یا برای نصب برنامه شما را به فروشگاه Play هدایت می کنند.

 

یکی دیگر از روش های رایج برای قرار گرفتن در معرض ابزارهای تبلیغاتی مزاحم زمانی است که شخصی از یک وب سایت بازدید می کند و وب سایت قبلا توسط برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده شده است، ممکن است با استفاده از آسیب پذیری مرورگر وب ، بارگیری را به صورت درایو انجام دهد.

 

 

چگونه می توانید از خود محافظت کنید و چگونه می توانید Adware را حذف کنید؟

لایسنس نود32  - خرید آنتی ویروس نود 32 - خرید لایسنس eset- چگونه Adware را حذف کنیم

 

در اینجا لیستی از نکات در مورد چگونگی حذف ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و در صورت امکان اجتناب از آن وجود دارد.

 

▪ یک راه حل کامل آنتی ویروس "خرید نود 32 " نصب کنید تا امنیت کامل را در برابر انواع حملات سایبری ، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ، بدافزارها و غیره ایجاد کنید.

 

▪ مرتباً سیستم عامل، مرورگر و سایر برنامه ها را برای رفع اشکال امنیتی به روز کنید.

 

▪ از یک Adblocker استفاده کنید.

 

▪ از مراجعه به سایت های تورنت خودداری کنید.

 

▪ از بارگیری رایگان نرم افزارهای خطرناک ، فایل های غیرقانونی و غیره خودداری کنید.

 

▪ از بازکردن برنامه ها از منابع ناشناخته خودداری کنید.

 

▪ از بارگیری هرگونه نامه از طریق ایمیل های ناخواسته خودداری کنید.

 

▪ سعی کنید از نصب نرم افزار ناشناخته و دستکاری شده اجتناب کنید و حتی در صورت انجام این کار اطمینان حاصل کنید که شرایط و ضوابط را به درستی رعایت کرده اید.

 

 

با امیدواری شما می توانید با استفاده از روشهای پیشنهادی بالا در برابر خطاهای تبلیغاتی مزاحم ایمن بمانید. همیشه خود را در جریان آخرین تکنیک های بهره برداری سایبری قرار دهید و روش های توصیه شده را برای محافظت از سیستم و داده های خود در برابر تهدیدات سایبری اجرا کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373