تجربه سرقت هویت نیمی از آمریکایی ها در هنگام شیوع COVID-19

19
March
2021
گزارش جدیدی از شیوع چشمگیر سرقت هویت علیه مصرف کنندگان آمریکایی را کشف کرده است ، جایی که نیمی از پاسخ دهندگان در نظرسنجی چنین اتفاقاتی را در طی همه گیری تجربه کرده اند.

 

تجربه سرقت هویت نیمی از آمریکایی ها در هنگام شیوع COVID-19

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

گزارش جدیدی از شیوع چشمگیر سرقت هویت علیه مصرف کنندگان آمریکایی را کشف کرده است ، جایی که نیمی از پاسخ دهندگان در نظرسنجی چنین اتفاقاتی را در طی همه گیری تجربه کرده اند.

این تحقیق که توسط Aite Group توسعه یافته و توسط GIACT مورد استفاده قرار گرفته است ، نشان داد که 47٪ از مصرف کنندگان آمریکایی بین سال های 2019 و 2020 سرقت هویت را تجربه کرده اند. و طی دو سال گذشته ، 37٪ از آمریکایی ها کلاهبرداری در برنامه (به عنوان مثال استفاده غیر مجاز از هویت شخص برای افتتاح یک حساب) ، و 38 experienced تجربه جذب حساب (به عنوان مثال ، دسترسی غیر مجاز به حساب موجود مصرف کننده) را تجربه کرده است.

قربانیان از مساعدت ارائه شده در پی حمله به سرقت هویت ناراضی بودند. 42٪ از کسانی که سرقت هویت را تجربه کرده اند مربوط به یک برنامه مالی متقلبانه بوده است و 56٪ از کسانی که تقلب در استفاده از وام مصرفی را تجربه کرده اند اظهار داشته اند که تمایلی به ادامه استفاده از خدمات موسسه مالی مقصر ندارند.

به طور متوسط تقریباً یک سوم از مصرف کنندگان در نظرسنجی ، خود به خود جعل چک ، اعتبار یا وام مصرفی را کشف کردند. بر اساس این گزارش ، کمتر از یک چهارم توسط موسسه مالی خود یا موسسه مالی که حساب کلاهبرداری در آن افتتاح شده است ، مطلع شده اند. و تقریباً یک چهارم به طور متوسط توسط یک آژانس جمع آوری اطلاع داده شد.

شرلی اینسکو ، تحلیلگر ارشد کلاهبرداری و تقلب Aite Group ، گفت: "این گزارش یکی از جامع ترین بررسی های اخیر در مورد سرقت هویت و تصاحب حساب است و نقطه عطفی برای صنعت محسوب می شود." "2020 علاوه بر افزایش اعتماد به بانکداری دیجیتال ، پرداخت ها و حساب های آنلاین ، بلکه نرخ کلاهبرداری را نیز افزایش داد. بدون اقدامات معنادار انجام شده توسط مشاغل مالی دیگر ، متأسفانه تقلب در حال شکوفایی است. آموزش ، همراه با اجرای اقدامات پیشرفته ضد تقلب ، مورد نیاز است. "

محققان یافته ها را با تغییر به سمت روش های پرداخت دیجیتال و حساب های جدید در طی بیماری همه گیر COVID-19 مرتبط می کنند. در سال 2020 ، بیش از یک سوم کسانی که از محصول یا خدمات پرداخت جدید (34٪) یا روش جدید بانکی (37٪) استفاده کرده اند ، تقلب در هویت را تجربه کرده اند.

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373