تفاوت ویروس ها ، جاسوس افزارها و بدافزارها در چیست؟

21
June
2021
بهترین نرم افزار آنتی ویروس از شما در برابر انواع نرم افزارهای مخرب بیش از ویروس ها محافظت می کند. در اینجا هر آنچه در مورد جاسوس افزار ، تروجان ، باج افزار ترسناک و بسیاری دیگر از تهدیدات لازم است بدانید آورده شده است.

 

فرق بدافزار، جاسوس افزار، باج افزار

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده چگونه خطر حمله بدافزار - باج افزار را به حداقل برسانیم بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

رفع خطر بدافزار و باج افزار

 


 

بهترین نرم افزار آنتی ویروس نود 32 از شما در برابر انواع نرم افزارهای مخرب بیش از ویروس ها محافظت می کند. در اینجا هر آنچه در مورد جاسوس افزار ، تروجان ، باج افزار ترسناک و بسیاری دیگر از تهدیدات لازم است بدانید آورده شده است.

 

  آنتی ویروس اورجینال Eset

 

همانطور که بارها گفته ایم، شما برای رایانه و سایر دستگاهها کاملاً به حفاظت از آنتی ویروس نیاز دارید. اما وقتی این حرف را می زنیم، در مورد برنامه ای صحبت نمی کنیم که به جز محافظت در برابر ویروس های رایانه کاری انجام ندهد. یک آنتی ویروس مناسب نه تنها ویروس ها بلکه هر نوع نرم افزاری را که با قصد مخرب طراحی شده است را شناسایی و آن را دفع می کند. این همان چیزی است که ما به شما توصیه می کنیم.

 

اکثر قریب به اتفاق برنامه های مخرب ویروس نیستند. چرا؟ از آنجا که رمزگذاران بدافزار می خواهند درآمد کسب کنند و کسب درآمد از ویروس کار سختی است. خوشبختانه نرم افزار آنتی ویروس نود 32 اینترنت سکیوریتی با محافظت در برابر بدافزارها تمام طیف انواع نرم افزارهای مخرب را از بین می برند. بهترین نرم افزار در برابر انواع تهدیدات محافظت می کند. هنوز هم ممکن است شرایطی پیش بیاید که لازم باشد بدانید و در صورت عدم اطلاع از اصطلاحات بسیاری از اخبار در مورد نقض امنیت ، هک و حمله معمولا می توانند گیج کننده باشند. نگران نباشید: راهنمای سریع و جامع ما در مورد رایج ترین انواع تهدیداتی که احتمالاً در مورد آنها خواهید خواند (و امیدوارم با آنها روبرو نشوید) می تواند به شما در رسیدن به امنیت کمک کند.

 

 

تهدیدهای تعریف شده با روش همانند سازی

 

وقتی کاربر یک برنامه آلوده را راه اندازی می کند یا از دیسک آلوده یا درایو USB استفاده می شود، ویروس اجرا می شود. ویروس ها نمایه کمی دارند به طوری که بدون شناسایی به طور گسترده ای گسترش می یابند. بیشتر اوقات کد ویروس به سادگی برنامه ها یا دیسک های جدید را آلوده می کند. سرانجام غالباً در یک تاریخ و زمان از پیش تعیین شده کار ویروس شروع می شود. اوایل ویروس غالباً فقط مخرب بودند. اما این روزها بیشتر احتمال دارد که آنها اطلاعات را بدزدند یا حمله DDoS (انکار سرویس توزیع شده) علیه یک وب سایت مهم را پیاده سازی کنند.

 

کرم ها شبیه ویروس ها هستند اما به کاربر نیازی به راه اندازی یک برنامه آلوده ندارند. به زبان ساده یک کرم خودش را در رایانه دیگری کپی می کند و سپس آن نسخه را راه اندازی می کند. در سال 1988 کرم موریس به عنوان اثبات ساده مفهوم آسیب جدی به اینترنت وارد شد. گرچه هدف آن مخرب نبود اما با تکثیر بیش از حدخود مقدار زیادی از پهنای باند را جذب کرد.

 

همانطور که نیروهای یونانی با پنهان کردن جنگجویان در داخل اسب تروآ مردم تروا را فریب دادند، برنامه های تروجان کد مخرب را در یک برنامه به ظاهر مفید پنهان می کنند. بازی ، برنامه کمکی یا سایر برنامه ها معمولاً وظیفه اعلام شده خود را انجام می دهد. اما دیر یا زود کار مضر را انجام می دهد. این نوع تهدید زمانی گسترش می یابد که کاربران یا وب سایت ها سهواً آن را با دیگران به اشتراک بگذارند. تروجان ها می توانند پول ساز واقعی باشند. تروجان های بانکی برای تخلیه حساب های بانکی آنلاین شما تراکنش های جعلی تزریق می کنند. سایر تروجان ها اطلاعات شخصی شما را می دزدند تا سازندگان آنها بتوانند آن را در Dark Web بفروشند.

 

خرید نود 32 - آنتی ویروس نود 32

 

تهدیدهای تعریف شده توسط رفتار

 

ویروس ها ، کرم ها و تروجان ها با نحوه انتشار تعریف می شوند. سایر برنامه های مخرب نام خود را از کاری که انجام می دهند می گیرند. جاسوس افزار - جای تعجب نیست که به نرم افزاری اطلاق می شود که بر روی رایانه شما جاسوسی می کند و رمزهای عبور یا سایر اطلاعات شخصی شما را می دزدد. همچنین نرم افزارهای جاسوسی ممکن است با جستجوی وب کم رایانه به معنای واقعی کلمه جاسوسی کنند. بسیاری از برنامه های آنتی ویروس مدرن شامل اجزایی هستند که به طور خاص برای محافظت از نرم افزارهای جاسوسی طراحی شده اند.

 

فناوری Rootkit به سیستم عامل متصل می شود تا اجزای یک برنامه مخرب را پنهان کند. هنگامی که یک برنامه در ویندوز اجرا می شود میتواند لیستی از فایلها را بدست آورد rootkit پرونده های خود را از لیست حذف می کند. روت کیت ها همچنین می توانند ورودی های رجیستری را پنهان کنند.

 

آلودگی به ربات به طور فعال به کامپیوتر شما آسیب نمی رساند اما سیستم شما را در آسیب رساندن به دیگران شریک می کند. بی سر و صدا خود را پنهان می کند تا زمانی که صاحب یا "ربات بات" ، یک دستور را پخش کند. سپس همراه با صدها یا هزاران نفر دیگر هر آنچه را که گفته شود انجام می دهد. رباتها اغلب برای ارسال هرزنامه استفاده می شوند، بنابراین سیستمهای خود اسپمر در این امر دخیل نیستند.

 

باج افزار- ransomware همانطور که از نامش پیداست رایانه یا داده های شما را برای باج نگه می دارد. در رایج ترین شکل تهدید باج افزار اسناد شما را رمزگذاری می کند و قبل از رمزگشایی خواستار پرداخت آن می شود. از نظر تئوری آنتی ویروس شما باید باج افزارها را مدیریت کند. مانند هر نوع بدافزار دیگری با این حال از آنجا که پیامدهای از دست رفتن حمله باج افزار بسیار وحشتناک است باید سیستم خود را مجهز به آنتی ویروس و خودتان نیز مراتب احتیاط را رعایت کنید.

 

این دسته ها جدا از هم نیستند. به عنوان مثال یک تهدید ممکن است به سبک ویروس باشد، اطلاعات شخصی شما را مانند نرم افزارهای جاسوسی بدزدد و از فناوری rootkit استفاده کند تا خود را از آنتی ویروس مخفی کند. یک برنامه ترسناک نوعی تروجان است و همچنین ممکن است داده های خصوصی را سرقت کند.

 

توجه داشته باشید که راه حل امنیتی شما همچنین می تواند چندین رویکرد را در پیش بگیرد. یک مجموعه امنیتی در مقیاس کامل به طور طبیعی شامل یک مولفه ضد ویروس است. اما سایر مولفه ها از آن محافظت می کنند. فایروال از حملات از طریق اینترنت جلوگیری می کند و همچنین ممکن است تلاش برای بهره برداری از آسیب پذیری های سیستم را از بین ببرد. یک فیلتر هرزنامه تلاش برای مخفی کردن بدافزار در رایانه شما را از طریق ایمیل خاموش می کند.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373