تنظیمات سایر برگه های IDM

17
December
2021

 

تب Properties

 

هنگامی که آیتم "Properties" را در منوی بازشو دانلود انتخاب می کنید یا زمانی که روی نام فایل در پنجره اصلی IDM دوبار کلیک می کنید، گفتگوی "Properties" نشان داده می شود. این گفتگو اطلاعات دانلود را نشان می دهد و به شما امکان می دهد مکان فایل روی هارد دیسک، URL فایل اینترنتی و توضیحات را تغییر دهید. با کلیک بر روی دکمه "Open" می توانید فایل ها را اجرا کنید.

 

 

آموزش دانلو منیجر

 


 

Download Complete

 

هنگامی که دانلود به پایان رسید، IDM گفتگوی "Download Complete" را نشان می دهد. برای باز کردن فایل دانلود شده می توانید از چندین راه انتخاب کنید.

 

 

دانلو منیجر

 

 

می‌توانید با علامت زدن کادر «Don't show this dialog again» نمایش گفتگو را خاموش کنید. بعداً می توانید آن را در برگه "Options→Downloads" روشن یا خاموش کنید.

 

در گوشه سمت راست پایین این گفتگو دارای نماد "drag & drop" برای شروع عملیات کشیدن و رها کردن برای یک فایل دانلود شده است. گاهی اوقات خیلی راحت است که فایل را مستقیماً باز نکنید، بلکه آن را از IDM بکشید و به برنامه دیگری رها کنید.

 

به عنوان مثال اگر از یک برنامه پخش کننده موسیقی مانند Winamp برای شنیدن موسیقی MP3 استفاده می کنید و اگر یک فایل را با دکمه "Open" باز کنید، پخش کننده لیست پخش فعلی را پاک کرده و فایل را به تنهایی باز می کند. اما اگر فایل را به پخش کننده بکشید و رها کنید، به لیست پخش فعلی اضافه می شود.

 


 

تب About

 

پنجره "About Internet Download Manager" اطلاعات دقیقی را در مورد نسخه برنامه نشان می دهد. در اینجا می توانید به سرویس پشتیبانی IDM پیام ارسال کنید، به صفحه اصلی IDM بروید، فرآیند ثبت نام را شروع کنید یا در دسترس بودن نسخه جدیدتر IDM را بررسی کنید. همچنین در اینجا می توانید ببینید که IDM برای چه کسانی ثبت شده است و 7 نماد اول شماره سریال آن را مشاهده می کنید.

 

 

idm

 


 

تب Registration

 

از این گفتگو می توان برای ثبت لایسنس اینترنت دانلود منیجر استفاده کرد.

 

 

 

لایسنس دانلود میجر

 


 

Quick Update

 

IDM هفته‌ای یک‌ بار نسخه‌های جدیدتر را در سایت اصلی خود منتشر می‌کند و پیشنهاد می‌کند زمانی که نسخه جدیدی در دسترس قرار گرفت، به‌روزرسانی شود.

 

 

آپدیت دانلود میجر

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373