جايزه ي کيفي VB100 ایست نود 32

03
January
2021
ESET به عنوان يکي از قدرتنمد ترين محصول آنتي ويروس از جايگاه با اهميتي در بين مصرف کنندگان برخوردار است يکي از ويژگي هايي که کيفيت محصولات و خدمات  ESET را تائيد ميکند دريافت VB100  مي باشد.

 

درباره جایزه کیفی ESET VB100

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

Eset Internet Security به عنوان يکي از قدرتنمد ترين و همچنين پر اقبال ترين محصول آنتي ويروس در کشورما از جايگاه بسيار با اهميتي در بين مصرف کنندگان خود برخوردار است يکي از ويژگي هايي که کيفيت محصولات و خدمات ESET را تائيد ميکند دريافت پياپي جايزه ي VB100 مي باشد شرکت ايست تنها شرکت در ميان توليد کننده گان محصولات آنتي ويروس مي باشد که توانست 100 بار جايزه ي کيفي VB100 را دريافت کند . در مراسم با شکوهي در تاريخ 16 دسامبر 2016 براي صدمين بار شرکت ايست توانست جايزه ي کيفي VB100 را توسط جان هاوز ريس Virus Bulletin’sدريافت نمايد و برگ زرين ديگري در کارنامه ي پر افتخار شرکت ايست براي هميشه در تاريخ اين شرکت ثبت شود

 

ريچارد مارکو مدير عامل شرکت ايست در اين مراسم افزود : ما مفتخريم که تنها شرکتي هستيم که توانستيم براي صدمين بار اين جايزه ي ارزشمند را دريافت کنيم، امروز شرکت ايست داراي بيش از 100 ميليون نفر مشتري در بين 200 کشور دنياست

 

 

Virus Bulletin يک سازمان آزمايش محصولات امنيتي مستقل است که تمامي محصولات ضد ويروس مختلف را مورد بررسي و آزمايش قرار ميدهد براي دريافت جايزه ي VB100بايد محصول توانايي رويارويي با تمام ويروسهايي که در محيط آزمايش با آنها روبه رو مي شود را داشته باشد و پس پاک سازي تمام ويروس ها نبايد هيچ گونه اثر سوئي بر سيستم باقي بماند

 

 

جان هاوز گفت: "در اين دوره ، فناوري تغيير کرده است ، بدافزار تغيير کرده و صنعت امنيتي نيز شاهد تغييراتي توانسته است کيفيت هميشگي خود را حفظ کند NOD32 ESET عمده ايي در سراسر جهان است ،اما از ماه مه در اين مدت هيچگاه کرم يا ويروس ها نتوانستد در تمام آزمايشات ايست را شکست دهند، اين ثبات کيفيت آنتی ویروس Eset باعث شده تا کاربران به ما اعتماد کنند. و شرکت به پشتوانه ي همين کيفيت توانسته است تا به يکي از فروشندگان برتر محصولات امنيتي در جهان تبديل شود. "

 

براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد راه حل هاي امنيتي ESET براي کاربران خانگي و مشاغل ، به سايت www.eset.com يا براي ديدن آخرين آزمايش هاي مقايسه اي VB100 ، به www.virusbulletin.com مراجعه کنيد.

 

 

 

درباره ESET

 

در سال 1987 اولين نسخه ي محصول ايست به بازار ارائه شد هم اکنون محصولات ايست بيش از 100 ميليون کاربر در سراسر دنيا برخوردار است.

سبد محصولات امنيتي گسترده ايست شامل، تمامي سيستم عامل هاي محبوب در جهان مي باشد و تعادل کاملي از عملکرد و محافظت را در اختيار کسب و کار و مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار مي دهد. اين شرکت داراي شبکه فروش جهاني است که در بيش از 180 کشور داير است.

 

 

درباره ي Virus Bulletin


Virus Bulletin پورتال اطلاعات امنيتي آنلاين و آزمايش گواهينامه هاي امنيتي محصولات ضد ويروس است. با بايگاني هاي مربوط به سال 1989 ، يک منبع ارزشمند شامل مقالات تخصصي فني و آزمايشات و مقايسه ي محصولات را فراهم مي کند. Virus Bulletin توسط يک هيئت مشورتي متشکل از برخي از کارشناسان برجسته جهان در زمينه تهديدات نرم افزاري پشتيباني مي شود. www.virusbulletin.com.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373