جلوگیری از هک شدن دستگاه اپل - Apple - چگونه از خودم محافظت کنم؟

13
April
2021
کاربران اپل در استرالیا و نیوزیلند گزارش می دهند که آیفون ها ، آیپدها و رایانه های مک هک و از آن ها باج می گیرند، برای جلوگیری از هک شدن این دستگاه ها مراحل زیر را دنبال نمایید:

 

جلوگیری از هک شدن دستگاه اپل - Apple - چگونه از خودم محافظت کنم؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

 

 

فروش  نود 32

 

تعدادی از موارد گزارش شده است که آیفون ها ، آیپدها و رایانه های مک کاربران هک شده و باج می گیرند. این تهدید ، که با نام باج افزار iOS Antipodean نیز شناخته می شود ، تلفن کاربران را قفل می کند و تهدید می کند که همه داده ها را حذف می کند مگر اینکه پول پرداخت شود. در حالی که این تهدید در حال حاضر فقط در استرالیا و نیوزیلند گزارش شده است ، مراحلی وجود دارد که می توانید برای محافظت از دستگاه خود در برابر چنین تهدیدهایی انجام دهید.

 

1. تأیید صحت دو مرحله ای اپل را برای اطلاعات کاربری Apple ID فعال کنید. راستی آزمایی دو مرحله ای احتمال دسترسی شخصی به دستگاه شما و ایجاد تغییرات غیرمجاز را کاهش می دهد. تأیید دو مرحله ای همچنین در صورت بروز این مشکل ، بازیابی دستگاه شما را آسان تر می کند.

 

2. گذرواژه Apple ID خود را تغییر دهید و اطمینان حاصل کنید که از گذرواژه ای که ممکن است به خطر بیفتد دوباره استفاده نمی کنید.

 

اگر تحت تأثیر این تهدید قرار گرفته اید

 

1. سعی کنید دستگاه خود را ، از جمله کد عبور آن ، با استفاده از حالت بازیابی پاک کنید. نحوه بازیابی دستگاه اپل

برخلاف اندروید ، یافتن برنامه ها و ابزارهای هک آیفون کار دشواری است. دلایل زیادی وجود دارد ، اما دلایل اصلی آن امنیت قابل ستایش پلتفرم iOS ، عدم توانایی در تبادل برنامه های هک از طریق App Store و iOS است.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373