ریست کردن و بازیابی رمز فراموش شده Apple ID

14
April
2021
اگر هنگام ورود به سیستم با گذرواژه Apple ID مشکلی دارید ، از این مراحل برای بازنشانی و دسترسی مجدد به حساب خود استفاده کنید.

 

 

نحوه ریست کردن رمز عبور Apple ID در آیفون یا سایر دستگاه های اپل

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

خرید ویندوز

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز

 


 

اگر رمزعبور Apple ID خود را فراموش کرده اید

در اینجا نحوه بازنشانی رمز عبور Apple ID و دسترسی مجدد به حساب خود آورده شده است.

گذرواژه خود را بازنشانی کنید

برای بازنشانی گذرواژه خود از هر iPhone ، iPad ، iPod touch یا Mac قابل اعتماد از مراحل زیر استفاده کنید. همچنین می توانید از آیفون ، iPad یا iPod touch دوست یا اعضای خانواده خود استفاده کنید. این مراحل را دنبال کنید.

 

1. به قسمت Settings بروید.

2. در قسمت [your name] > Password & Security > Change Password.

 

 


ریست کردن رمز Apple ID در آیفون

 

 

3. اگر به سیستم iCloud وارد شده باشید و رمز عبور آن فعال باشد ، از شما خواسته می شود کد عبور دستگاه خود را وارد کنید.

4. برای به روزرسانی رمز ورود خود ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 

 

روی Mac شما با macOS Catalina

1. منوی Apple > System Preferences را انتخاب کنید ، سپس روی Apple ID کلیک کنید.

2. روی Password & Security ضربه بزنید.

3. اگر از شما خواسته شد رمز ورود Apple ID خود را وارد کنید ، روی "Apple ID یا گذرواژه خود را فراموش کرده اید" کلیک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

4. تغییر رمز عبور را کلیک کنید. قبل از اینکه بتوانید رمزعبور Apple ID خود را بازنشانی کنید ، لازم است رمز عبوری را که برای باز کردن قفل Mac خود استفاده کرده اید وارد کنید.

 

 

با macOS Mojave ، High Sierra یا Sierra

1. منوی Apple menu > System Preferences را انتخاب و سپس iCloud ضربه بزنید.

2. سپس Account Details را انتخاب کنید.

3. اگر از شما خواسته شد رمز ورود Apple ID خود را وارد کنید ، روی "Apple ID یا گذرواژه خود را فراموش کرده اید" کلیک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. در زیر می توانید مراحل نهایی را نادیده بگیرید.

4. روی Security > Reset Password یا Change گذرواژه کلیک کنید. قبل از اینکه بتوانید رمزعبور Apple ID خود را بازنشانی کنید ، لازم است رمز عبوری را که برای باز کردن قفل Mac خود استفاده کرده اید وارد کنید.

از شماره تلفن قابل اعتماد ، ایمیل معتبر یا کلید بازیابی استفاده کنید

در برخی موارد ، ممکن است بتوانید رمز ورود خود را با استفاده از یک شماره تلفن معتبر و ایمیل معتبر بازنشانی کنید. اگر از کلید بازیابی برای امنیت حساب استفاده می کنید ، می توانید از آن برای کمک به تنظیم مجدد رمز ورود خود در iPhone ، iPad یا iPod touch استفاده کنید.

 

 


ریست کردن رمز Apple ID در ios

 

 

اگر نمی توانید به هیچ یک از دستگاه های خود دسترسی پیدا کنید

می توانید با استفاده از برنامه پشتیبانی Apple یا برنامه Find My iPhone ، گذرواژه Apple ID خود را در iPhone ، iPad یا iPod touch یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود تنظیم کنید.

از برنامه پشتیبانی اپل استفاده کنید

برای تنظیم مجدد رمز ورود خود با استفاده از برنامه Apple Support در iPhone ، iPad یا iPod touch یکی از دوستان یا اعضای خانواده با iOS 12 یا بالاتر ، صاحب دستگاه باید برنامه پشتیبانی Apple را بارگیری کند.

از مالک دستگاه بخواهید App Store را در iPhone ، iPad یا iPod touch خود باز کند ، سپس پشتیبانی Apple را جستجو کرده و برنامه را دانلود کنید. سپس برنامه پشتیبانی اپل را باز کنید و این مراحل را دنبال کنید:

 

1. در بخش Topics, روی Passwords & Security ضربه بزنید.

2. روی Reset Apple ID password ضربه بزنید .

3. بر روی Started ضربه بزنید , سپس روی "A different Apple ID."

4. شناسه Apple را وارد کنید که برای بازنشانی گذرواژه نیاز دارید.

5. روی Next ضربه بزنید ، سپس مراحل را روی صفحه خود دنبال کنید تا زمانی که تأیید تغییر رمز Apple ID خود را دریافت کنید.

هر اطلاعاتی که وارد کنید در دستگاه ذخیره نمی شود.

 

 


ریست کردن رمز Apple ID

 

 

از برنامه Find My iPhone استفاده کنید

اگر دوست یا خانواده شما از iOS 9 تا نسخه آخر استفاده می کنند و نمی توانند برنامه پشتیبانی اپل را بارگیری کنند ، به جای آن از برنامه Find My iPhone استفاده کنید.

 

1. برنامه Find My iPhone را باز کنید.

2. وقتی صفحه ورود به سیستم ظاهر می شود ، از خالی بودن قسمت Apple ID اطمینان حاصل کنید. اگر نام کاربری شخص دیگری را مشاهده کردید ، آن را پاک کنید.

3. بر روی Forgot Apple ID یا رمز ورود ضربه بزنید ، سپس مراحل روی صفحه را دنبال کنید.

صفحه ورود به سیستم را نمی بینید؟ روی خروج از سیستم ضربه بزنید. پس از خروج از سیستم ، از خالی بودن قسمت Apple ID اطمینان حاصل کنید. سپس روی Forgot Apple ID یا گذرواژه خود ضربه بزنید و مراحل روی صفحه را دنبال کنید.

 

اگر مراحل قبلی را امتحان کرده اید یا در کشور یا منطقه ای زندگی می کنید که برنامه پشتیبانی در دسترس نیست ، همچنان می توانید گذرواژه خود را تنظیم کرده و با بازیابی حساب دوباره به حساب خود دسترسی پیدا کنید. در برخی موارد ، ممکن است این گزینه را داشته باشید که با تأیید کد شش رقمی که به آدرس ایمیل اصلی شما ارسال شده است ، سریعاً روند بازیابی حساب را بازنشانی کنید یا گذرواژه خود را فوری تنظیم کنید. اگر نمی توانید رمز ورود خود را تغییر دهید یا تنظیم مجدد کنید اینجا کلیک کنید

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373