فایروال چیست؟ و چه کاربردی در آنتی ویروس دارد

02
October
2021
فایروال یک نرم افزار امنیتی است که ترافیک شبکه ورودی و خروجی را رصد می کند و بر اساس مجموعه ای از قوانین امنیتی تصمیم می گیرد که آیا ترافیک خاصی را مجاز یا مسدود کند، فایروال می تواند سخت افزاری ، نرم افزاری یا هر دو باشد.

 

فایروال در آنتی ویروس

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

هدف اصلی فایروال چیست؟

اینترنت مکانی خطرناک است که مملو از انواع تهدیدات امنیتی است. بنابراین لحظه ای که شبکه شما - چه کوچک و چه بزرگ - به اینترنت متصل شود ، در معرض انواع مسائل امنیتی قرار می گیرد ، مگر اینکه توسط چیزی که به عنوان فایروال "خرید لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی" معروف است، که وظیفه فیلتر کردن ترافیک را دارد، در نتیجه تأثیر ترافیک مخرب بر روی اینترنت عمومی را در شبکه شما بسیار کاهش می دهد.

 

خرید لایسنس نود32 - فایروال چیست؟ و چه کاربردی در آنتی ویروس دارد

 

به عبارت ساده یک فایروال چیست ؟

Firewall اصطلاحی که ظاهراً توسط استیون M.Bellovin از AT & T ابداع شده است ، یک استعاره (دیوار در آتش) است که نشان می دهد از نفوذ کنندگان ( مانند ویروس ، تروجان ، باج افزار ، انواع دیگر بدافزارها و سایر تهدیدات امنیتی از این قبیل ) به شبکه جلوگیری می کند." خرید لایسنس نود 32" به زبان ساده ، فایروال (های) شبکه از شبکه های شما در برابر تهدیدات امنیتی محافظت می کند. در شبکه های کامپیوتری ، فایروال ها بر اساس مجموعه ای از قوانین و خط مشی های از پیش تعریف شده یا پویا ، ترافیک شبکه را مسدود یا مجاز می کنند. آنها از شبکه ها و رایانه ها در برابر نفوذ کلاه های سیاه خطرناک و همچنین حملاتی که ممکن است آنها را قادر به کنترل دستگاه ها و سوء استفاده از آنها برای بدخواهان کند ، محافظت می کنند.

مزایای استفاده از فایروال چیست؟

بزرگترین مزیت برای کاربران افزایش امنیت است. با استفاده از دیوار آتش محیط امنیتی را تنظیم می کنید که می تواند از رایانه یا شبکه شما در برابر ترافیک مضر ورودی "خرید نود 32" محافظت کند.این فناوری همچنین می تواند ترافیک خروجی مضر را فیلتر کند. با انجام این کار احتمال حذف اطلاعات ناخواسته توسط یک شخص مخرب کاهش می یابد و همچنین خطر تبدیل دستگاه های پشت فایروال به بخشی از یک بات نت - گروه بزرگی از دستگاه های متصل به اینترنت که توسط مهاجمان برای اهداف بدخواهانه به بردگی گرفته می شوند ، کاهش می یابد.

انواع فایروال

مفهوم "دیوار آتش" در طول سالها تکامل یافته است، و به طور خلاصه شما در حال حاضر حدود 5 نوع مختلف از آنها را دارید. بیایید نگاه کوتاهی به آنها داشته باشیم.

 

خرید نود32 - فایروال چیست؟

 

فایروال فیلتر بسته

این اولین فایروالی است که برای امنیت شبکه ایجاد شده است و اساساً وظیفه فیلتر کردن (بازرسی) بسته های داده ای را دارد که بر اساس یک مجموعه قوانین (یا معیارها) وارد شبکه می شوند-مانند اجازه دادن به داده ها فقط از آدرس های ▪ IP خاص ، انواع بسته ها ، شماره پورت ها و غیره ، - و نادیده گرفتن مواردی که با آنها مطابقت ندارد.

سطح فایروال یا دروازه

این فایروال ها در سطح session - نظارت بر دست دادن TCP - به جای بسته های داده کار می کنند. به بیان ساده ، آنها اطمینان می دهند که جلسات خارجی که شبکه شما با آنها برخورد می کند (یا مشارکت می کند) قانونی است یا خیر.

دیوار آتش بازرسی

این فایروال های شبکه هم فیلترینگ بسته های داده و هم فیلترینگ session (TCP handshake) را انجام می دهند. به عبارت دیگر ، آنها هم فیلترینگ بسته را انجام می دهند و هم دیوار آتش را فیلتر می کنند. این بدان معناست که آنها تمام جلسات یا اتصالات فعال را زیر نظر دارند و بنابراین تعیین می کنند که بسته های شبکه باید مجاز یا ممنوع باشند.

برنامه سطح فایروال

این فایروال ها در سطح برنامه کاربردی هستند. به عبارت دیگر ، آنها فقط ترافیک را با توجه به برنامه (یا خدماتی) که در نظر گرفته شده اند فیلتر می کنند. به عنوان مثال ، یک دیوار آتش برای نظارت بر ترافیک به همه برنامه های وب که شبکه شما استفاده می کند.

 

استفاده از Eset Internet Security

Eset Internet Security که مجهز به ویژگی های امنیتی فوق العاده است ، حاوی بهترین فایروال است که صنعت امنیت فناوری ارائه می دهد. با استفاده از رویکرد انکار پیش فرض ثبت شده (که از طریق فناوری مهار اجرا می شود) ، نه تنها در برابر تهدیدات بدافزار بلکه در برابر حملات روز صفر نیز مقاومت موثری ارائه می دهد. علاوه بر ارائه بهترین فایروال همچنین ویژگی هایی مانند خرید ایمن ، اسکن جاسوس افزار ، فناوری هایی مانند HIPS (سیستم پیشگیری از نفوذ میزبان) و ویروسکوپ و سایر ویژگی های مهم مانند پشتیبانی حذف ویروس ، امنیت wifi را ارائه می دهد. و غیره.

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373