فصلی برای حملات سایبری: چگونه از تجارت خود محافظت کنیم؟

19
March
2021
در حالی که دفتر بدون کاغذ که برای اولین بار در اواسط دهه 1970 پیشنهاد شد هنوز عملی نشده است ، با دیجیتالی شدن بسیاری از خدمات دولتی و وظایف مدنی پیشرفت قابل توجهی در "بی کاغذ" شدن حاصل شده است

 

فصلی برای حملات سایبری: چگونه از تجارت خود محافظت کنیم؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

 

از دفتر بدون کاغذ گرفته تا مالیات الکترونیکی

 

در حالی که دفتر بدون کاغذ که برای اولین بار در اواسط دهه 1970 پیشنهاد شد هنوز عملی نشده است ، با دیجیتالی شدن بسیاری از خدمات دولتی و وظایف مدنی پیشرفت قابل توجهی در "بی کاغذ" شدن حاصل شده است. در میان همه آنها ، تشکیل پرونده مالیاتی - احتمالاً مهمترین و شاید دیجیتالی ترین در نوع خود می باشد. حتی ممکن است برخی آن را نوعی FinTech بدانند و دقیقاً مانند خود اینترنت ، در بسیاری از کشورها پرونده الکترونیکی تقریباً جهانی است.

 

به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، تقریباً 92٪ از شهروندان برای سال 2019 مالیات را ثبت کردند - 10٪ نسبت به 2018 افزایش یافته است. در سال مالی 2019 ، حدود 9.5 میلیون مشاغل آمریكایی مالیات خود را به صورت الكترونیكی ثبت كردند ، این میزان تقریباً 5 برابر بیشتر از روش سنتی کاغذی بود. بنابراین، هنگامی که ایالات متحده به تشکیل پرونده مالیات برای سال مالی 2020 نزدیک می شد ، بسیاری از چشم ها به آمار جدید جلب میرفت. آیا درصد پرونده های الکترونیکی مالیات در همان حد باقی خواهد ماند؟ یا آیا به رشد خود ادامه می دهد؟ با تسریع بیشتر، باید به تأمین امنیت محیط مالیات دیجیتال توجه لازم صورت گیرد.

 

از آنجایی که پیش بینی می شود اقتصادهای بزرگ در سال 2020 بین 2.4 تا 3 درصد از ارزش تولید ناخالص داخلی خود را از دست داده باشند ، این تأثیر مهمی بر تعداد پرداخت کنندگان پرونده و مالیات کلی برای سال 2020 خواهد داشت. روند رو به رشد پرونده سازی الکترونیکی به احتمال زیاد ادامه خواهد یافت و بدین ترتیب با یک پرونده ثبت الکترونیکی مالیات به طور فزاینده روبرو خواهند شد.

 

حتی قبل از تأثیرات COVID ، در حملات ، سرقت هویت و داده ها و کلاهبرداری گسترده مرتبط با فصل مالیات رشد قابل ملاحظه ای وجود داشت. با وجود جریان درآمد بسیاری از مجرمان اینترنتی که توسط COVID تغییر کرده است (که عمدتا بهبود یافته است) ، هنوز هم احتمالاً شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت های مخرب پرداخته شده به پرداخت کنندگان و مقامات مالیاتی خواهیم بود.

 

ممکن است داده های مالیاتی برای مجرمان اینترنتی مانا باشد - غذایی که از بهشت می ریزد. اسناد تشکیل پرونده مالیاتی شامل انبوهی از داده های شخصی شامل نام و آدرس به همراه شماره های مختلف شناسه مالیاتی ، اسناد مالی کارمندان و سایر اطلاعات مهم است. بیایید ارقام حقوق ، داده های مربوط به افراد تحت تکفل ، اطلاعات بانکی را اضافه کنیم. در بعضی موارد می توانیم داده های سرمایه گذاری و موارد دیگر را اضافه کنیم.

 

به زبان ساده ، شبکه های خانگی و دستگاه های خصوصی نمی توانند با محافظت در سطح شرکت ها رقابت کنند ، که حداقل شامل نوعی افزایش امنیت شبکه شامل ترکیبی از دیوارهای آتش ، ضد هرزنامه و فناوری های ضد بدافزار است. هرچه ارزش شبکه و داده های آن بیشتر باشد ، منطقاً از محافظت گسترده تری در برابر تهدیدات سایبری برخوردار است.

 

خرید لایسنس نود 32

 

چگونه می توان از تجارت خود محافظت کرد

 

در سال 2021 تغییرات زیادی ایجاد خواهد شد ، اما اگر روندهای امنیتی و مالیاتی خود را به درستی انجام دهید ، در موقعیت خوبی برای مقابله با عدم اطمینان در آینده قرار خواهید داشت. این را به عنوان یک سنگ بنای مهم در تقویم مالی و امنیتی در نظر بگیرید و اطمینان حاصل کنید که بهترین اقدامات امنیتی زیر را در نظر می گیرید:

 

• بررسی کنید که از یک راه حل امنیتی معتبر و مقیاس بندی شده به درستی استفاده کرده اید - و یا نرم افزار ضد ویروس قوی بهره می برید که مدام بروز رسانی شود.

• همه حساب های آنلاین را با گذرواژه های منحصر به فرد و ایمن کنید.

• از ارتباطات شبکه با یک فایروال پیکربندی شده صحیح محافظت کنید

• از احراز هویت دو عاملی و سایر ابزارهای امنیتی حساب مانند مدیریت گذرواژه استفاده کنید

• از داده های مهم نسخه پشتیبان تهیه کنید

• تنظیمات فیلتر هرزنامه را در سرویس گیرنده های ایمیل خود و راهکارهای امنیتی ایمیل را مرور کنید

• پرونده ها و پیوندها را قبل از باز کردن یا کلیک کردن روی آنها توسط آنتی ویروس قدرتمند اسکن کنید

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373