لزوم داشتن نرم افزار آنتی ویروس نود 32 و چرا به آن نیاز داریم؟

13
September
2021
نرم افزار آنتی ویروس برای تشخیص، جلوگیری و اقدام علیه نرم افزارهای مخرب رایانه شما از جمله ویروس ها طراحی شده است. نرم افزار آنتی ویروس بخش مهمی از یک استراتژی امنیتی خوب است.

 

چرا به نرم افزار آنتی ویروس نیاز داریم؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

دلایل داشتن آنتی ویروس Eset برای امنیت دستگاهای خود در مقابل انواع حملات

 

نرم افزار آنتی ویروس برای تشخیص، جلوگیری و اقدام علیه نرم افزارهای مخرب رایانه شما از جمله ویروس ها طراحی شده است. حتی اگر با نحوه استفاده از رایانه خود برای جلوگیری از تماس با ویروس هوشمند باشید، نرم افزار آنتی ویروس بخش مهمی از یک استراتژی امنیتی خوب است.

 

تا زمانی که رایانه ها وجود داشته و خواهند داشت، چه به اینترنت وصل باشند چه نباشند، همیشه نیاز به نرم افزار آنتی ویروس "خرید لایسنس Eset Internet security" وجود خواهد داشت. هرگز زمانی نخواهد رسید که مردم، خواه افراد سود جو که در جستجوی هیجان هستند یا مجرمان سایبری سختگیر که به دنبال سوء استفاده از شرکت های بزرگ هستند، به دنبال یافتن راه هایی برای ارتکاب کلاهبرداری، ایجاد خسارت گسترده، یا فقط نفوذ به یک سیستم شخصی یا شرکت دیگر نباشند.

 

خرید لایسنس نود32

 

نرم افزار"خرید آنتی ویروس نود 32" یک ابزار مهم برای جلوگیری از چنین حملاتی است. با هرگونه نرم افزار آنتی ویروس نمی توان از هر نوع حمله سایبری جلوگیری کرد ، اما هنگام جلوگیری از نفوذ به رایانه می تواند یک دارایی بزرگ باشد.

 

اگرچه هرگونه نفوذ به رایانه باعث آسیب یا سرقت اطلاعات ارزشمند نمی شود، اما این بدان معنا نیست که این حمله خطرناک نیست. همه نفوذها به رایانه از آنچه به عنوان آسیب پذیری یا ضعف در سیستم عامل رایانه یا سایر نرم افزارها که می تواند به عنوان نقطه دسترسی به حمله عمل کند، استفاده می کنند. هنگامی که حتی بی خطرترین نفوذ از آسیب پذیری استفاده می کند ، اساساً سیگنالی را به دیگران ارسال می کند که این رایانه نفوذ کرده است. این راه را برای حملات بسیار بدتر باز می کند.

 

هنگام خرید نرم افزار آنتی ویروس "خرید نود 32" مطمئن شوید که یک برنامه معتبر و شناخته شده خریداری کرده اید. این مهم است، زیرا سازندگان این نوع نرم افزارها قادر خواهند بود کامپیوترهای مشترکان خود را با به روز رسانی در زمان واقعی که آخرین تهدیدها را ردیابی می کند، محافظت کنند.

 

کدام نرم افزار آنتی ویروس می تواند از شما محافظت کند؟

 

محافظت از آنتی ویروس تنها راهی برای مسدود کردن ویروس های رایانه نیست، زیرا ممکن است از نام آن استفاده شود. (برخی تصور می کنند که هرگونه نفوذ به رایانه را ویروس می نامند ، اما این یک نام اشتباه است.) به عنوان مثال ، در اینجا لیستی از راه هایی است که یک برنامه آنتی ویروس خوب می تواند در حفاظت از رایانه با داده های موجود در آن کمک کند:

 

فروش آنتی ویروس نود 32

 

▪ آنتی ویروس - Antivirus

یک برنامه آنتی ویروس از ورود ویروس های رایانه ای یا حملاتی که به معنای آسیب رساندن به رایانه است محافظت می کند.

▪ حفاظت Rootkit

این امر مانع از ایجاد روت کیت هایی می شود که در عمق رایانه به منظور مخفی کردن سایر بدافزارها در رایانه مستقر شده اند.

▪ حفاظت از ربات - Bot protection

هنگامی که یک مجرم سایبری در تلاش است از راه دور رایانه ای را تصاحب کند تا از آن بعنوان منبع برای اسپم خودکار و سایر جرایم استفاده کند ، به مشترک هشدار می دهد. رباتها همان چیزی هستند که بات نت ها بر اساس آن کار می کنند (گروهی از رایانه های افراد عادی که به منظور انجام حملات به موجودیت های دیگر آلوده شده اند).

▪ حفاظت از کرم ها - Worm protection

طبق تعریف کرم ها به جای خود کامپیوترها به شبکه ها حمله می کنند. با این حال کرم ها می توانند بارهای مخرب را حمل کنند که می توانند روی رایانه ها ذخیره شوند، که در این صورت آسیب می رساند. نرم افزار آنتی ویروس "خرید آنتی ویروس Eset" می تواند از این نوع حملات جلوگیری کند - کرم های رایانه ای را متوقف کنید.

▪ اسب های تروا - Trojan horses

نرم افزار آنتی ویروس نمی تواند مانع از این شود که شخص فکر کند برنامه یا فایل بارگیری شده قانونی است. با این حال، نرم افزار آنتی ویروس می تواند در صورت تشخیص بدافزار در یک فایل اسب تروا به آنها هشدار دهد.

▪ Spyware

نرم افزار آنتی ویروس "خرید آنتی ویروس اورجینال" می تواند تشخیص دهد که کامپیوتر چگونه به نرم افزارهای جاسوسی آلوده شده است، یا نرم افزاری که قصد جمع آوری داده های استفاده یا سرقت اطلاعات را دارد، حتی زمانی که منبع از منبع معتبر و معتبر آمده باشد.

▪ حفاظت از پیام ها - Messaging protection

اعم از پیام های فوری یا ایمیل، نرم افزار آنتی ویروس می تواند به کاربران هشدار دهد که این پیام ها دارای پیوست های خطرناک یا پیوندهای تقلبی هستند. امروزه امنیت پیام های فوری از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

همچنین نرم افزار آنتی ویروس فقط برای رایانه هایی نیست که از اینترنت مورد حمله قرار می گیرند. ویروس ها را می توان از طریق درایوهای ذخیره سازی قابل حمل منتقل کرد. به طور قابل تصور ، شخصی می تواند یکی از این دستگاه ها را در یک کتابخانه به رایانه متصل کرده، سپس آن را به رایانه ای بدون قابلیت های آنلاین به خانه بیاورد و نوعی بد افزار را از این طریق منتشر کند.

 

سایر تکنیک های پیشگیری از نفوذ در کامپیوتر و دستگاه های دیگر

خرید لایسنس eset internet security

 

در حالی که داشتن محافظت از نرم افزار آنتی ویروس یک گام مهم در پاکسازی رایانه از بدافزار است ، هنوز کارهای دیگری وجود دارد که شخص می تواند برای تمیز نگه داشتن کامپیوتر خود تا حد ممکن انجام دهد.

 

▪ نرم افزار رایانه را به روز نگه دارید

نرم افزار سیستم عامل یکی از نکات کلیدی است که در آن مجرمان سایبری سعی می کنند از آسیب پذیری های رایانه های دور استفاده کنند. با این حال برای پیگیری حملات شناخته شده، تولید کنندگان سیستم عامل به طور مداوم نرم افزار خود را به طور رایگان به روز می کنند تا از مشتریان خود محافظت کنند. این به روز رسانی ها رایگان هستند و می توانند طوری تنظیم شوند که به طور خودکار اتفاق بیفتند.

نرم افزار سیستم عامل یکی از نکات کلیدی است که در آن مجرمان سایبری سعی می کنند از آستمرین عادات ایمن اینترنت هرگز پیوست ها را باز نکنید و پیوندها را از منابع ناشناس دنبال نکنید. هرگز اطلاعات محرمانه ، مانند گذرواژه ها را منتشر نکنید، از رمزهای عبور قوی به طور منظم استفاده کنید.

 

این روش ها، همراه با داشتن نرم افزار آنتی ویروس "آنتی ویروس" به کاربر رایانه شانس بسیار بیشتری می دهد تا در برابر مجرمان سایبری محافظت شود.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373