نحوه ذخیره status واتس آپ یک دوست در اندروید

24
August
2021
ویژگی "Status" به عنوان نوعی پلتفرم کوچک شبکه اجتماعی عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد استوری را که پس از مدت زمان مشخص منقضی می شود، شما میتوانید آن را ذخیره کنید.

 

روش های ذخیره سازی status در واتساپ

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

چه خوب و چه بد WhatsApp اولین پلتفرم پیام رسانی در Android است. ویژگی "Status" به عنوان نوعی پلتفرم کوچک شبکه اجتماعی عمل می کند و به کاربران اجازه می دهد استوری را که پس از مدت زمان مشخص منقضی می شود ارسال کنند (اگرچه شما همچنین می توانید آن را دائمی کنید). این وضعیت ها گاهی اوقات می توانند پیام یا کلیپ خنده دار باشند، و اگر می خواهید آنها را ذخیره کنید، راهی وجود دارد که بدون پرسیدن از دوستان خود این کار را انجام دهید.

 

 

وضعیت یا status واتس اپ چیست؟

 

در رابط اصلی WhatsApp برای Android سه عنوان اصلی برای هر بخش از برنامه دریافت می کنید: چت ، وضعیت و تماس. وضعیت ها مشابه استوری های Snapchat ، Instagram یا Facebook است. یک کاربر تصویر ، ویدیو یا متنی را که WhatsApp به مدت 24 ساعت نگه می دارد یا تا زمانی که کاربر تصمیم به حذف آن بارگذاری کند، بارگذاری می کند.

 

نحوه یافتن و کپی وضعیت های WhatsApp

 

این آموزش بر روی اندروید 10 انجام شده است که کمی محدودتر از نسخه های قبلی است. قبلاً می توانستید با استفاده از برنامه پیش فرض Files پوشه WhatsApp "Statuses" را پیدا کنید. اما این روزها باید از یک برنامه شخص ثالث استفاده کنید، زیرا تبدیل به یک پوشه پنهان شده است.

 

ما در این آموزش از برنامه Total Commander با ظاهری یکپارچه سازی با سیستم عامل قابل اعتماد استفاده کردیم، اما در واقع شما می توانید از هر یک از برنامه های مدیریت فایل Android مورد علاقه خود استفاده کنید. و همه موارد این کار را انجام می دهند.

 

چگونه یک دوست را در واتساپ ذخیره کنیم

 

با استفاده از Total Commander (یا مدیر پرونده دلخواه خود) ، به "/storage/emulated/0 ″ (معروف به" حافظه داخلی داخلی - Internal shared storage") بروید، سپس به" /WhatsApp/Media/.Statuses/ "بروید.

 

آموزش ذخیره status واتس آپ یک دوست در اندروید

 

در اینجا تمام وضعیت های ارسال شده توسط دوستان خود را مشاهده خواهید کرد که مانند سایر تصاویر WhatsApp در تلفن شما ذخیره شده اند. می توانید آنها را یکی یکی ذخیره کنید یا چندین وضعیت را برای ذخیره انتخاب کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373