نحوه ساخت و تأیید حساب YouTube در تمام پلتفرم ها

10
September
2021
آیا می دانستید که می توانید حساب YouTube خود را تأیید کنید و فقط چند دقیقه طول می کشد؟ انجام این کار مزایایی دارد. در این مقاله معنای تأیید حساب YouTube خود و همچنین نحوه انجام آن را خواهید آموخت.

 

آموزش ساخت حساب YouTube

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

 

مزایای تأیید حساب YouTube شما

 

موارد زیر دلایل کلیدی است که باید حساب YouTube خود را تأیید کنید:

 

 

1. ایجاد و بارگذاری ویدیوهای طولانی تر

 

حسابهای تأیید شده می توانند ویدئوهایی را که حداکثر 12 ساعت طول می کشند یا 256 گیگابایت حجم دارند "نحوه بارگذاری فیلم در YouTube" بارگذاری کنند. حسابهای تأیید نشده فقط می توانند ویدیوهای 15 دقیقه ای را بارگذاری کنند. اگر قصد دارید ویدئوهای طولانی ایجاد کنید که موضوعات شما را با جزئیات بیشتری پوشش دهد ، قطعاً این راه است.

 

 

2. آگهی های YouTube بیشتری اضافه کنید

 

آگهی های ویدئویی کمتر در ویدئوهای بسیار کوتاه نمایش داده می شوند و تبلیغات ویدیویی پشت سر هم فقط در ویدئوهایی نمایش داده می شود که حداقل پنج دقیقه طول می کشد. با حداکثر یک ویدئو 12 ساعته می توانید تبلیغات YouTube بیشتری را درج کرده و نمایش دهید تا بتوانید از درآمدزایی از ویدیوهای خود بیشتر استفاده کنید.

 

 

3. ایجاد تصاویر کوچک سفارشی

 

حسابهای تأیید نشده فقط می توانند از تصاویر کوچک پیش فرض استفاده کنند. با توجه به اینکه تصاویر کوچک روی کلیک و تعداد بازدیدها تأثیر می گذارد، این یک محدودیت جدی است. از سوی دیگر اگر حساب YouTube خود را تأیید کنید، می توانید تصاویر کوچک خود را سفارشی کنید تا کلیک و بازدیدهای بیشتری را به خود جلب کند.

 

 

4. واجد شرایط برای پخش مستقیم

 

پس از تأیید حساب YouTube خود واجد شرایط جریان مستقیم خواهید بود. با یوتیوب لایو می توانید به صورت زنده پخش و با مخاطبان خود تعامل داشته باشید تا مشارکت و تعامل مخاطبان را بهبود بخشید.

 

 

5. درخواست تجدیدنظر برای مطالبات شناسه محتوا

 

ادعای Content ID وقتی به طور خودکار ایجاد می شود که YouTube تصور کند ویدیویی که بارگذاری کرده اید حق نسخه برداری شخص دیگری را نقض می کند زیرا با یک ویدیو یا قسمتی از یک ویدئو در سیستم Content ID خود مطابقت دارد.

YouTube به شما اجازه می دهد تا به شرط داشتن یک حساب تأیید شده از ادعای Content ID درخواست تجدیدنظر کنید. با این حال فقط زمانی باید ادعاها را مورد اعتراض قرار دهید که دلیل موجهی برای جلوگیری از اخطار حذف از ادعای معتبر داشته باشید، که می تواند منجر به اخطار حق نسخه برداری شود.

 


 

نحوه تأیید حساب YouTube خود در کامپیوتر

 

برای تأیید حساب YouTube خود به یک حساب YouTube فعال ، کانال YouTube و یک شماره تلفن همراه فعال نیاز دارید. این فرآیند ساده است و می تواند از طریق مرورگر دسکتاپ یا تلفن همراه انجام شود.

مرورگر دسکتاپ خود را باز کرده و به YouTube.com بروید. اگر هنوز وارد سیستم نشده اید از شما خواسته می شود که وارد سیستم شوید. اطلاعات ورود خود را وارد کرده و روی "Next" کلیک کنید.

 

آموزش ساخت و تأیید حساب YouTube در تمام پلتفرم ها

 

پس از لاگین شدن به یوتیوب در منوی سمت چپ روی "Settings" کلیک کنید.

 

آموزش ساخت کانال یوتیوب با کامپیوتر

 

روی "Channel status and features" کلیک کنید.

 

آموزش ساخت حساب YouTube

 

شما به صفحه YouTube Studio هدایت می شوید. روی "Continue" کلیک کنید.

 

در برگه «واجد شرایط بودن ویژگی - Feature eligibility» ، روی منوی کشویی کنار «Eligible» در بخش «ویژگی های متوسط - Intermediate features» و «تأیید شماره تلفن - Verify phone number» کلیک کنید. روش دیگر به YouTube verify بروید و در صورت درخواست وارد حساب خود شوید.

 

ساخت اکانت و کانال یوتیوب - YouTube در کامپیوتر

 

از شما سوال می شود که چگونه می خواهید کد تأیید خود را دریافت کنید. بین "کد تأیید به من پیام دهید - Text me the verification code" و "با پیام صوتی خودکار با من تماس بگیرید - Call me with an automated voice message" را انتخاب کنید.

 

کشور را انتخاب کنید، سپس شماره تلفن خود را در فضای ارائه شده وارد کنید. روی "دریافت کد - Get code" کلیک کنید.

 

تأیید حساب YouTube

 

هنگامی که کد تأیید خود را دریافت کردید ، آن را در فضای ارائه شده وارد کنید ، سپس روی "Submit" کلیک کنید.

 

ساخت کانال یوتیوب

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید نود 32

 

نحوه تأیید حساب YouTube در تلفن همراه (Android ، iOS)

 

برای تأیید حساب YouTube خود با استفاده از دستگاه Android یا iOS ، مرورگر دلخواه خود را باز کنید ، به تأیید YouTube بروید و در صورت درخواست به حساب خود وارد شوید.

 

ساخت YouTube

 

نحوه دریافت کد تأیید خود را از طریق پیام کوتاه یا تماس تلفنی انتخاب کنید، سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کرده و روی "دریافت کد - Get code" ضربه بزنید.

 

نحوه راه اندازی یوتیوب در اندروید

 

پس از دریافت کد تأیید ، آن را در فضای ارائه شده وارد کرده و روی "Submit" ضربه بزنید.

 

ساخت اکانت یوتیوب - YouTube در آیفون

 

پس از تأیید روی حساب YouTube شما در همه دستگاههای همگام سازی شده شما نشان داده می شود.

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید آنتی ویروس Eset

 

راههای دیگر برای تسریع روند تأیید

 

راه های دیگری نیز وجود دارد که می تواند روند تأیید حساب YouTube شما را اعم از رایانه رومیزی یا دستگاه همراه انجام دهد.

 

 

1. بارگذاری یک فیلم طولانی

 

برای انجام این کار روی دسکتاپ ، وارد حساب YouTube خود شوید و روی تصویر نمایه خود در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید ، سپس روی "Your channel" کلیک کنید.

 

آموزش ساخت پیج با یوتیوب

 

برای رفتن به YouTube Studio روی "Upload video -> Continue" کلیک کنید ، روی "Select files -> Upload" کلیک کنید ، ویدئو را بکشید و رها کنید ، سپس روی "Show all files" کلیک کنید.

 

آموزش ساخت YouTube

 

یک ویدئوی طولانی را انتخاب کنید و اجازه دهید بارگذاری و پردازش آن به پایان برسد. اعلانی را مشاهده خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد پردازش به دلیل طولانی بودن ویدیو متوقف شده است.

روی "Learn more" کلیک کنید.

به صفحه پشتیبانی Google هدایت می شوید که در آنجا برای تأیید حساب خود به صفحه "تأیید YouTube" ارجاع داده می شوید.

 

3. تصویر کوچک خود را بارگذاری کنید

 

این روش دیگری برای شروع فرایند تأیید حساب است. برای انجام این کار ، هنگامی که هنوز در حساب YouTube خود هستید ، یک ویدیو بارگذاری کنید ، پس از اتمام کار روی "Upload thumbnail" و سپس "VERIFY" کلیک کنید.

 

ساخت کانال یوتیوب در ایران

 

این کار شما را مستقیماً به صفحه «YouTube verify» می برد. برای تأیید حساب خود پیگیری کنید.

 


 

سوالات متداول تایید حساب YouTube

 

 

1. از کجا بدانم که حساب من تأیید شده است؟

 

بلافاصله پس از کلیک روی دکمه "SUBMIT" ، یک اعلان موفقیت دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد حساب خود را با موفقیت تأیید کرده اید. همچنین می توانید وارد حساب YouTube خود شوید و به قسمت "Settings -> Channel status and features" بروید. در برگه «Feature eligibility» در بخش «Intermediate features» ، در کادر کشویی «Enabled» را مشاهده خواهید کرد.

 

 

2. چرا کد تأیید دریافت نکردم؟

 

چند توضیح احتمالی در این مورد وجود دارد:

 

الف: کشور منطقه یا شرکت مخابراتی شما هنوز از پیام های متنی Google پشتیبانی نمی کند. اگر چنین است ، می توانید شماره تلفن دیگری را امتحان کنید یا از گزینه تماس صوتی خودکار استفاده کنید.

ب: با پیغام خطا مبنی بر اینکه شماره تلفن شما قبلاً حداکثر تعداد حساب ایجاد کرده است ، دریافت می کنید. اگر چنین است ، باید از شماره دیگری استفاده کنید.

 

 

3. چند حساب YouTube را می توان با استفاده از یک شماره تلفن تأیید کرد؟

 

شما فقط می توانید چهار حساب YouTube در هر شماره تلفن در سال تأیید کنید: دو مورد از طریق پیامک و دو مورد از طریق تماس صوتی به منظور کاهش هرزنامه و کلاهبرداری. همچنین توجه داشته باشید که می توانید حداکثر 50 کانال را تحت یک حساب YouTube ایجاد کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373