نداشتن آنتی ویروس (مناسب) نود 32 و آسیب پذیری رایانه ای

14
September
2021
آسیب پذیری های رایانه ای نقاط ضعفی در ترکیب رایانه هستند که اجازه می دهد توسط مجرمان سایبری مورد سوء استفاده قرار گیرد. سه اتفاق مهم وجود دارد که باید رخ دهد تا آسیب پذیری رخ دهد.

 

نداشتن آنتی ویروس و آسیب پذیری رایانه ای

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

آسیب پذیری ها رایانه ای چیست؟

همانطور که از نامش پیداست، آسیب پذیری های رایانه ای نقاط ضعفی در ترکیب رایانه هستند که اجازه می دهد توسط مجرمان سایبری مورد سوء استفاده قرار گیرد. سه اتفاق مهم وجود دارد که باید رخ دهد تا آسیب پذیری رخ دهد:

 

▪ باید یک نقص طراحی یا یک حفره ایجاد شده توسط یک کاربر مشکوک وجود داشته باشد.

▪ باید راهی برای دسترسی مجرمان سایبری به این نقص وجود داشته باشد.

▪ باید راهی برای مجرمان سایبری وجود داشته باشد که از این نقص به نفع خود استفاده کنند.

 

وقتی این سه مورد با هم جمع می شوند، هر تعداد اتفاق بد می تواند رخ دهد. از موارد کوچک عملکرد ضعیف گرفته تا آسیب گسترده میلیون ها کامپیوتر به طور همزمان، که باعث وقفه های گسترده در خدمات و تجارت سایبری می شود. آسیب پذیری هایی هستند که منجر به ویروس های رایانه ای ، کرم ها ، نرم افزارهای جاسوسی ، سرقت هویت و دیگر انواع جنایات سایبری می شوند، جهت جلوگیری حداکثری از این قبیل اتفاقات داشتن یک آنتی ویروس "خرید لایسنس نود 32" قدرتمند الزامیست.

 

تعاریف فنی زیادی برای آسیب پذیری رایانه وجود دارد، اما اکثر کاربران رایانه خانگی فقط باید به این فکر کنند که چگونه می توانند در وهله اول از رایانه خود در برابر هدف محافظت کنند. در اینجا چند روش وجود دارد که افراد می توانند امنیت خود را تقویت کرده و از آسیب پذیری خطاهای کاربران جلوگیری کنند.

 

خرید لایسنس نود32

 

نرم افزار و سیستم عامل را به روز نگه دارید.

تولیدکنندگان سیستم عامل و نرم افزار دائماً از آخرین تهدیدها پیروی می کنند و بارگیری رایگان را برای باگ های نرم افزار خود برای محافظت از رایانه کاربران خود ارائه می دهند. با این حال این وصله ها اغلب پس از حمله تهدیدها به برنامه های آنها و شرکت ها مطمئن می شوند که سایر کاربران تحت تأثیر قرار نمی گیرند. اگرچه این یک تهدید امنیتی مهم در برابر آسیب پذیری ها است، اما نباید تنها روش باشد.

 

از آنتی ویروس یا نرم افزار حفاظت از امنیت اینترنت استفاده کنید.

آنتی ویروس نود32

 

چندین محصول در بازار وجود دارد که به عنوان اولین خط دفاعی در برابر مهاجمان از سوء استفاده از آسیب پذیری ها عمل می کند. صرف نظر از این که چگونه می توان از رایانه استفاده کرد ، محافظت از آنتی ویروس با کیفیت بالا می تواند رایانه را محافظت کند. "خرید آنتی ویروس نود 32" . برخی از برنامه ها می توانند با بررسی آمار و ارقام یک برنامه مخرب (زمان ایجاد آن و میزان محبوبیت برنامه و غیره) ، حتی قبل از اطلاع نرم افزار حفاظت آنتی ویروس از وجود آن، مسدود شوند.

 

علاوه بر این برخی از مجرمان سایبری به جای اینکه بخواهند در رایانه نفوذ کنند، خود را در اینترنت پنهان می کنند. این هنوز آسیب پذیری محسوب می شود زیرا بسیاری اوقات کاربران رایانه از این سایت های غیرقابل اعتماد دیدن می کنند و یا اطلاعات شخصی خود را با مجرمان سایبری به اشتراک می گذارند و یا اجازه می دهند که نرم افزارهای جاسوسی و تبلیغات تبلیغاتی در رایانه آنها ثبت شود. فقط از سایتهای معتبر یا معتبر دیدن کنید تا از این اتفاق جلوگیری کنید.

 

سیاست های امنیتی شخصی برای رفتار آنلاین ایجاد کنید.

همه کاربران رایانه باید از نحوه رفتار مجرمان سایبری در رفتار آنلاین خود آگاه باشند. اطمینان حاصل کنید که گذرواژه ها سخت باشند (ترکیبی از حروف ، اعداد و کاراکترها) و برای سایت های مختلف تکرار نمی شوند. هرگز رمز عبور یا شماره را به کسی ندهید، حتی اگر ایمیل یا درخواست رسمی به نظر برسد. هیچ شرکت معتبری هرگز این اطلاعات را درخواست نمی کند.

 

با کودکان در مورد خطرات به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی آنلاین صحبت کنید.

خرید لایسنس Eset Internet Security

 

تهدیدهای کودکان می تواند از سرقت هویت گرفته تا سواستفاده و به خطر انداختن باشد. بسیاری از شرکت های نرم افزاری ضد ویروس نرم افزار کنترل والدین را برای کمک به والدین برای نظارت یا مسدود کردن استفاده از اینترنت فرزندان خود ارائه می دهند. از نرم افزار کنترل والدین "خرید لایسنس Eset internet security" به عنوان یک ابزار آموزشی (و نه فقط پرستار کودک) برای باز کردن مکالمات در مورد رفتار آنلاین استفاده کنید.

 

فقط از نرم افزارهای معتبر استفاده کنید.

شرکت های معروف نرم افزاری معتبر به سختی کار می کنند تا مطمئن شوند محصولات آنها به رایانه کاربران آنها آسیبی نمی رساند یا رایانه های آنها را در برابر حملات باز نمی کند. با این حال برخی از شرکت ها نرم افزاری را تولید می کنند که به عنوان جلوه بدافزار عمل می کند. بسیاری از بازی ها یا برنامه های قابل بارگیری از شرکت ها در این دسته قرار می گیرند. در صورت تردید کمی تحقیق آنلاین انجام دهید تا در مورد اینکه شرکت یا برنامه ای قابل اعتماد است یا خیر ، تحقیق کنید.

 

همچنین برخی از شرکت های نرم افزاری معتبر وجود دارند که عناوین (یعنی بازی ها) را منتشر می کنند که از آسیب پذیری ها برای ردیابی استفاده از رایانه مشتریان خود استفاده می کنند، و بارها بدون اطلاع آنها. بعضی اوقات آنها فقط استفاده از بازی را ردیابی می کنند و گاهی دیگر کل استفاده از رایانه را ردیابی می کنند. اگرچه این لزوماً مضر نیست، اما بسیاری این را دخالت در حریم خصوصی می دانند. با این حال هر گونه سوء استفاده از آسیب پذیری می تواند به طور بالقوه توسط یک مجرم سایبری ردیابی و مورد استفاده قرار گیرد.

 

تنظیمات امنیتی رایانه را پیکربندی کنید.

سیستم عامل ها ، مرورگرهای اینترنت و نرم افزارهای امنیتی همگی دارای تنظیمات امنیتی هستند. اطمینان حاصل کنید که همه آنها استانداردهایی را تنظیم کرده اند که با نیازهای همه کاربران رایانه مطابقت دارد. مبتدیان رایانه ممکن است بخواهند مجوزهای محدودتری تعیین کنند، در حالی که کاربران متخصص تر ممکن است بخواهند مجوزهای خود را برای تصمیم گیری خود در مورد امنیت کاهش دهند.

 

مهمترین نکته ای که باید به خاطر بسپارید این است که دستگاه های ما تنها در صورتی آسیب پذیر است که بتوان به آن دسترسی پیدا کرد و از آن استفاده کرد. با هوشیار ماندن در حالت آنلاین و استفاده از حفاظت فعال ، کامپیوترها می توانند از حملات فعال و غیرفعال در امان بمانند. یک راه خوب برای پیش قدم نصب نرم افزار آنتی ویروس یا امنیت اینترنت است. "آنتی ویروس" اکثر نسخه های امروزی بر سیستم عامل نظارت می کنند و در صورت به روزرسانی رایانه شما هشدار می دهند.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373