چرا باید آنتی‌ویروس نود 32 را روی سیستم خود نصب کنیم؟

29
January
2022

 

دلایل نصب آنتی ویروس اورجینال

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

امروزه کمتر کسی از اینترنت و سیستم‌های کامپیوتری استفاده نمی‌کند. اکثر اطلاعات ما داخل کامپیوتر ماست و بیشتر زمان روز را در اینترنت سپری می‌کنیم. بنابراین بحث امنیت در فضای اینترنت و کامپیوترهای ما بسیار حائز اهمیت است. ویروس‌های کامپیوتری، بدافزارهایی هستند که باعث اخلال در روند سیستم می‌شوند و برای حفظ امنیت بسیار خطرناک می‌باشند. ویروس‌ها و بدافزارهای متفاوتی در دنیای کامپیوترها وجود دارد و به تبع آن شیوه‌های مبارزه و جلوگیری از آن‌ها هم متفاوت است. به همین دلیل است که استفاده از آنتی‌ ویروس‌ ها برای کامپیوترها امری الزامی است.

 

منظور از بدافزار، نرم‌افزارهایی است که می‌توانند به سیستم آسیب برسانند و ویروس‌ها یا جاسوس‌افزارها، نرم‌افزارهایی هستند که بدون اجازه کاربر بر روی سیستم نصب شده و پس از آن کارهایی که برایش تعریف شده را انجام می‌دهد. از جمله این کارها می‌توان به کنترل آن سیستم و یا فرستادن اطلاعات داخل سیستم برای فرد دیگری اشاره کرد. این نرم‌افزارها به صورت‌های بسیار گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. گاهی اوقات افراد از نصب اینگونه نرم‌افزارها و بدست آوردن اطلاعات کاربران، با فروش اطلاعات به شرکت‌های تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند.

 

راه‌های نفوذ به سیستم

نصب نرم‌افزارهای نامطمئن از اصلی‌ترین راه‌های نفوذ بدافزار و ویروس روی کامپیوتر است. نرم‌افزارهای رایگان نیز یکی از شیوه‌های بسیار رایج آن ها برای وارد کردن ویروس به سیستم‌ شماست. پنجره‌های تبلیغاتی و پاپ‌آپ که در حین گشت و گذار در اینترنت زیاد با آن مواجهه داشتیم نیز یکی از راه‌های بسیار ساده‌ی نفوذ ویروس است.

 

حافظه‌های جانبی قابل حمل از جمله سی‌دی و فلش، به‌دلیل اینکه بین سیستم‌های زیادی جابه‌جا می‌شوند ممکن است که دارای برنامه‌های مخرب باشند. حال اینکه از کجا متوجه شویم که کامپیوتر ما به بدافزار آلوده شده یا به اصطلاح ویروسی شده، را‌ه‌های متفاوتی دارد و این راه‌های متفاوت به این خاطر است که هر ویروس از یک طریق وارد کامپیوتر شده و باعث اختلال در قسمت خاصی از سیستم می‌شود.

 

ویروس ممکن است باعث کندی کامپیوتر شود. برخی ویروس‌ها نیز باعث ایجاد یک سری آیکون‌ها و یا پاک شدن خود به خودی یک سری از فایل‌های کامپیوتر می‌شوند. و از این دست اختلالات در کامپیوتر بسیار زیاد است.

 

ویروس علاوه بر اینکه مقداری از سخت‌افزار کامپیوتر را درگیر خود می‌کند، ممکن است مقداری از پهنای باند را هم برای ارسال اطلاعات به خود مشغول کند.

 

 

خرید لایسنس نود 32

ویروس‌ها روش‌های متفاوتی برای ورود به کامپیوتر و اثرگذاری بر آن دارند.

 

 

آنتی‌ویروس چیست؟

به نرم افزار کامپیوتری گفته می‌شود که مسئولیت حذف و جلوگیری از ورود ویروس و عوامل مخرب به کامپیوتر را بر عهده دارد. آنتی‌ویروس "خرید آنتی ویروس نود 32" به وسیله موتور جستجوی خود، فایل‌های کامپیوتری را بررسی و رفتارهای مشکوک آن‌ها را شناسایی می‌کند تا به شناسه مخرب ویروس در فایل‌ها دست پیدا کند.

 

آنتی‌ویروس‌ قوی، هم در زمان کوتاه‌تری به این فایل‌های مخرب دست پیدا می‌کند و هم اینکه لایه‌های بیشتری از فایل‌ها را بررسی کرده تا به شناسه مخرب ویروس دست پیدا کند. آنتی‌ویروس‌های مختلف روش‌های متفاوتی برای پیدا کردن ویروس‌ها دارند و بعد از پیدا کردن ویروس نیز راه‌کارهای متفاوتی برای مقابله با آن دارند که عموما قابل انتخاب به دلخواه کاربر است.

 

در این موارد آنتی‌ ویروس یا فایلی که در آن نشانه‌ای از شناسه‌های مخرب دارد را حذف می‌کند، یا اگر امکانش باشد آن را ترمیم می‌کند و یا اینکه آن را قرنطینه کرده و اجازه دسترسی برنامه‌های دیگر را به آن نمی‌دهد. شرکت‌های ارائه‌دهنده آنتی‌ویروس با بروزرسانی‌های مرتب، شما را در مقابل جدیدترین ویروس‌ها محافظت می‌کنند.

 

آنتی‌ویروس خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

▪ نباید باعث کندی کامپیوتر شود و بیش از حد از پردازنده استفاده کند.

▪ سرعت بررسی فایل‌ها و شناسایی عوامل مخرب آن بالا باشد.

▪ به روزرسانی‌های مرتبی از سوی شرکت سازنده داشته باشد.

▪ از روش‌های تشخیص متفاوتی برای پیدا کردن ویروس‌ها استفاده کند.

▪ قدرت بالایی در حذف ویروس‌ها بعد از شناسایی آن‌ها داشته باشد.

 

وبسایت‌های معتبری وجود دارند که به بررسی و مقایسه‌ی آنتی‌ ویروس‌ های مختلف می‌پردازند. هرساله رنکینگ برترین آنتی‌ویروس‌ها به تفکیک عملکرد در بخش‌های مختلف ارائه می‌شود که به شما در خرید بهترین آنتی‌ویروس کمک می‌کند. برای سهولت کار شما ما در این‌جا قصد معرفی یک آنتی‌ویروس معتبر و قوی را داریم.

 

 

خرید آنتی ویروس

یک آنتی‌ویروس خوب موجب ناکارآمدی سیستم و کاهش بیش‌از اندازه سرعت آن نمی‌شود.

 

 

آنتی‌ویروس نود 32

نود 32 از جمله محصولات پرفروش شرکت ESET می‌باشد. این شرکت اسلواکیایی بیش از 30 سال است که در صنعت ضد ویروس و حفاظت از یارانه‌ها فعالیت می‌کند و بیش از 100 میلیون کاربر دارد.  آنتی‌ویروس ، اینترنت سکیوریتی ، اسمارت سکیوریتی و … تعدادی از محصولات این شرکت بزرگ می باشند.

 

آنتی‌ویروس نود 32 (nod32) یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارهای امنیتی دنیاست و شرکت‌های بسیاری برای محافظت از سیستم‌های خود از آن استفاده می‌کنند. این محبوبیت به دلایل مختلف از جمله عدم کند شدن سیستم در هنگام استفاده از نرم‌افزار، امکان به روزرسانی سریع و آسان، امکان به روزرسانی آفلاین، قدرت بالا، اسکن سیستم با استفاده از سرور اصلی شرکت و … می باشد.

 

آنتی‌ویروس‌ها بالاترین دسترسی‌ها را در سیستم‌ها دارند و با استفاده از آنتی‌ویروس‌های کرک خطر ربودن اطلاعات سیستم شما بسیار زیاد است. خوشبختانه خرید لایسنس نود 32 در ایران بسیار ساده است و همچنین در ایران نود 32 یکی از گرینه‌های خرید آنتی ویروس ارزان می‌باشد. با داشتن لایسنس نود 32 امکان دریافت بروزرسانی‌های امنیتی پیاپی را خواهید داشت. آپدیت نود 32 با داشتن لایسنس بسیار ساده است و باعث ایجاد امنیت پایدار در سیستم شما می‌شود. در خرید eset می‌توانید لایسنس کوتاه مدت‌تری را تهیه کرده و پس از رضایت با تمدید آنتی ویروس نود 32 لایسنس بلند مدت را خریداری کنید. در خرید ایست امکان تهیه یک لایسنس با پشتیبانی بیش‌ از یک دستگاه هم وجود دارد. به عنوان مثال با خرید لایسنس 10 کاربر می‌توانید 10 سیستم خود را در برابر ویروس‌ها محافظت کنید.

 

 

خرید نود 32

شرکت ایست یکی از بزرگترین ارائه‌دهنده‌های سرویس‌های ضد ویروس و امنیت رایانه‌ها می‌باشد.

 

 

اینترنت سکیوریتی چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

هسته اصلی internet security آنتی‌ویروس نود 32 بوده و هم‌چنین امنیت ناشی از خطرات اینترنت را نیز فراهم می‌کند. اصلی‌ترین و ضروری‌ترین برتری این نرم‌افزار فایروال آن می‌باشد. فایروال دسترسی کاربران به اینترنت و شبکه را محدود و کنترل می‌کند. اینترنت سکیوریتی به شما این امکان را می‌دهد تا به ویژگی‌هایی هم‌چون فیلتر اسپم، کنترل والدین، محافظت از وب‌کم، نظارت بر شبکه، حمله به شبکه اضافی، محافظت از botnet و هم‌چنین ویژگی ضد سرقت برای ویندوز دسترسی داشته باشید. با خرید internet security می‌توانید به تمامی موارد فوق دسترسی داشته باشید. امنیت اینترنت اهمیت بیشتری دارد.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373