چگونه بفهمیم کامپیوتر ویروس دارد؟

21
September
2021
چگونه بفهمیم کامپیوتر ویروس دارد؟ این پست برخی از علائم هشداردهنده رایج در مورد آلودگی بدافزار در رایانه ها را به شما نشان می دهد. همچنین می توانید رایانه را برای ویروس با برنامه های آنتی ویروس شناسایی و خنثی کنید.

 

چگونه بفهمیم کامپیوتر یا لپ تاپ ویروس دارد؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

علائم ویروسی شدن رایانه

آنتی ویروس

 

گاهی اوقات ممکن است از خود بپرسید "آیا کامپیوتر من ویروس دارد؟" سناریویی وجود دارد که شما دوست ندارید، اما ممکن است هر روز برای شما اتفاق بیفتد. تصور کنید که در حال کار روی یک پروژه مهم هستید، و ناگهان پنجره های آزاردهنده ای در رایانه شما ظاهر می شود یا بارگیری فایل ها یا برنامه ها خیلی طول می کشد "خرید آنتی ویروس نود 32" و اکنون باید بررسی کنید که آیا کامپیوتر شما آلوده شده است یا خیر.

 

در این مرحله ممکن است رایانه شما توسط ویروس یا نسل بعدی بدافزارها که عملکرد آن را کند می کند، آسیب دیده باشد. بسیاری از علائم هشداردهنده است که نشان می دهد رایانه شما ممکن است به بدافزار آلوده شده باشد و موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید و بدانید، بنابراین می توانید سریع عمل کنید.

 

همه ویروس ها شبیه هم نیستند و برخی از آنها متفاوت از بقیه روی سیستم های کامپیوتری تأثیر می گذارند. بنابراین چگونه می توان تشخیص داد که رایانه شما ویروس دارد؟

در بیشتر موارد چندین علامت هشداردهنده قابل مشاهده برای مراقبت وجود دارد، مانند عملکرد ضعیف ، کادرهای بازشو عجیب و غریب ، خرابی های غیر منتظره ، ابزارهای آنتی ویروس غیرفعال "خرید نود 32" صفحه اصلی مرورگر دیگر یا اتصال به اینترنت کند است.

 

در برخی موارد ویروس PC تغییرات قابل توجهی در سیستم شما ایجاد نمی کند. در این مورد اسکن مداوم با یک برنامه آنتی ویروس "خرید لایسنس نود 32" با کیفیت تنها راه محافظت از رایانه شما است.

دانستن اینکه چه علائمی باید مورد توجه قرار گیرد مفید است ، اما مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری اغلب مشکلات مشابهی را ایجاد می کنند، بنابراین توصیه می شود چندین اسکن با آنتی ویروس اجرا کنید.

 

علامت 1: رایانه شما کند می شود

خرید آنتی ویروس Eset

 

چگونه بفهمیم رایانه ویروس دارد؟ اگر برنامه های رایانه شما به آرامی اجرا می شوند و شروع به کار بیشتر از حد معمول طول می کشد ، به نظر می رسد رایانه شما دارای ویروس است. همانطور که می دانید، یکی از فعالیتهای اصلی بدافزارها کند کردن سیستم عامل است ، خواه در حال مرور اینترنت هستید یا فقط به یک برنامه محلی دسترسی دارید.

 

علامت 2: تبلیغات مزاحم نمایش داده می شود

خرید Eset

 

چگونه بفهمیم که بدافزار داریم؟ اگر همیشه تبلیغات مزاحم دریافت می کنید که می توانند به طور تصادفی باز شوند یا پیام های عجیب و غریبی دریافت می کنید، این نشانه بدافزار است و کامپیوتر شما به شدت آسیب می بیند. ممکن است این نرم افزار جاسوسی "خرید لایسنس Eset internet security" باشد که برای جمع آوری و سرقت اطلاعات شخصی شما بدون اجازه شما استفاده می شود.

 

در این مورد مشکل اصلی تنها این نیست که مرور اینترنت شما تحت تأثیر تعداد زیادی پنجره بازشو قرار می گیرد ، بلکه حذف نرم افزارهای جاسوسی از سیستم شما نیز بسیار دشوار است. این پنجره های بازشو همیشه با تهدیدهای مخرب مخفی دیگر همراه هستند، که باعث آسیب بیشتر به سیستم عامل شما می شود.

به منظور جمع آوری رمزهای عبور و سایر اطلاعات شخصی شما می توان آنها را به عنوان برنامه های مشروع پنهان کرد و سپس می توانند داده های مرور وب و فعالیت های آنلاین شما را زیر نظر داشته باشند. بنابراین اکیداً توصیه می شود که هرگز روی پنجره بازشو مشکوک کلیک نکنید.

 

علامت 3: خرابی مکرر سیستم

خرید نود 32 اورجینال

 

شما فقط مشغول بازی یا تماشای فیلم آنلاین هستید، اما لپ تاپ شما مرتباً خراب می شود. صفحه آبی می شود و سپس شما Blue Screen of Death را دریافت می کنید. سپس لپ تاپ شما بازیابی می شود و به شما می گوید که کامپیوتر شما پس از خاموش شدن بازیابی شده است. در این مورد باید مراقب باشید زیرا این می تواند یک مشکل بدافزار باشد.

 

علامت 4: پیام های پاپ آپ

Eset internet security

 

اگر پیغام هشدار "You’re running out of disk space on Windows (C:)" دریافت می کنید، به طور کلی این بدان معناست که فضای آزاد پارتیشن C در رایانه شما تمام می شود. با این حال ممکن است نشانه دیگری از وجود بدافزار باشد. "خرید آنتی ویروس Eset" بسیاری از انواع برنامه های مخرب می توانند از روش های مختلفی برای پر کردن تمام فضای موجود در هارد دیسک شما استفاده کنند که باعث خرابی هارد دیسک شما می شود.

 

علامت 5: ترافیک اینترنت افزایش می یابد

Eset خرید

 

اگر متوجه شدید که ترافیک اینترنت به طور مشکوک در هر بار راه اندازی رایانه شما افزایش می یابد، به نظر می رسد که رایانه شما دارای ویروس است. "آنتی ویروس نود 32" اگر هیچ برنامه یا برنامه ای وجود ندارد که داده ها را بارگیری کند، هیچ به روزرسانی برای یک برنامه خاص در حال اجرا وجود ندارد یا هیچ بارگیری بزرگی که ممکن است هنوز در پس زمینه اجرا شود، و هنوز نمی دانید چه چیزی باعث افزایش ترافیک اینترنت می شود، این است احتمالاً مشکل بدافزار است.

 

علامت 6: صفحه اصلی مرورگر شما بدون اطلاع شما تغییر کرد

اگر صفحه اصلی مرورگر شما بدون ورودی شما تغییر کند یا نوار ابزار جدیدی ظاهر شود یا به آدرس دیگری هدایت شوید، اینها نشانه های وجود بدافزار است. این ممکن است به این دلیل باشد که شما به طور تصادفی روی پیوند یا پنجره بازشو در سایت مخربی کلیک کرده اید. با این کار بارگیری و نصب غیر ضروری نرم افزار روی دستگاه شما آغاز می شود. این اثرات مخرب هستند، که می تواند به داده های شما آسیب برساند.

 

علامت 7: پیام های غیر معمول به طور غیر منتظره نمایش داده می شود

اگر پیامهای هشدار دهنده ای دریافت کنید که به طور غیرمنتظره ظاهر می شوند ، ممکن است یک مشکل فنی باشد، اما همچنین ممکن است یک مشکل بدافزار باشد. برخی از علائم هشدار دهنده وجود دارد که باید مراقب آنها باشید. اگر برنامه های شما به طور خودکار باز و بسته می شوند ، سیستم عامل ویندوز شما به طور غیرمنتظره خاموش می شود ، یا به شما اطلاع داده می شود که دسترسی به درایوهای خود را از دست داده اید ، ممکن است این بدافزار باشد که کامپیوتر شما را کنترل کرده و سرعت آن را کند می کند.

 


 

بررسی کنید آیا رایانه شما ویروس دارد یا خیر

با Windows Task Manager رایانه را برای ویروس بررسی کنید

اگر آمادگی استفاده از نرم افزار آنتی ویروس برای اسکن رایانه خود را ندارید ، بهتر است ابتدا با Windows Task Manager برای بررسی فرایندهای غیر معمول یا عجیب شروع کنید. برخی از بدافزارها هنگام بارگیری رایانه خود اجرا می شوند و سعی می کنند آن را به عنوان یک فرایند معمولی ویندوز مخفی کنند. می توانید یک جستجوی سریع در گوگل انجام دهید تا ببینید آیا یک فرآیند قانونی است یا چه چیزی به تحقیقات بیشتری نیاز دارد.

 

مرحله 1: کلیدهای Win + X را با هم فشار دهید و سپس روی Windows PowerShell (Admin) کلیک کنید تا اجرا شود.

 

مرحله 2: دستور shutdown /r /t 0 را تایپ کرده و سپس Enter را فشار دهید.

 

مرحله 3: هنگام راه اندازی مجدد کامپیوتر ، روی نوار وظیفه - taskbar راست کلیک کرده و Task Manager را انتخاب کنید.

 

مرحله 4: روی فرآیند مشکوک راست کلیک کرده و سپس جستجوی آنلاین را انتخاب کنید.

 

خرید لایسنس نود32

 

 

با Windows Defender کامپیوتر را برای ویروس اسکن کنید

Windows Defender یک برنامه ضد بدافزار است که در سیستم عامل ساخته شده است. اگر فکر می کنید رایانه شما آلوده است ، Windows Defender Antivirus در ویندوز 8 و 10 اجرا می شود ، یک ابزار ارزشمند است.

 

مرحله 1: تنظیمات windows defender را در نوار جستجو وارد کنید و سپس تنظیمات Windows Defender را برای باز کردن آن انتخاب کنید.

 

مرحله 2: روی Open Security Defender Security Center کلیک کنید.

 

مرحله 3: Virus & threat protection را انتخاب کنید و سپس روی Advanced scan کلیک کنید.

 

مرحله 4: گزینه scanning را انتخاب کنید - اسکن کامل/اسکن سفارشی/اسکن آفلاین Windows Defender و سپس روی اسکن اکنون کلیک کنید.

 

خرید آنتی ویروس نود32

 

پس از اتمام اسکن ویروس ، همه تهدیدات احتمالی لیست می شوند.

 

با آنتی ویروس، رایانه را برای ویروس بررسی کنید

در حالی که ویندوز ابزار محافظت از ویروس و بدافزار خود را ارائه می دهد ، همیشه ایده خوبی است که سیستم خود را با نرم افزارهای مختلف آنتی ویروس اسکن کنید. "خرید لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی" این به این دلیل است که هر برنامه پایگاه داده اختصاصی امضای ویروس خود را دارد. در برخی موارد ویندوز ممکن است فایل ها را پرچم گذاری نکند، اما سایر ابزارهای آنتی ویروس این کار را انجام می دهند. استفاده از چندین نرم افزار آنتی ویروس از فروشندگان نرم افزارهای مختلف "نادمارکت منبع رسمی محصولات آنتی ویروس" برای اسکن رایانه شما بهترین راه برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد آنچه در حال رخ دادن است می باشد.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373