چگونه فیلم ها را در iPhone خود کم حجم و فشرده کنیم؟

11
August
2021
با عرضه هر آیفون جدید قدرت دوربین بیشتر میگردد. با انتشار این ویژگی ها و بهبود دوربین ها اندازه فیلم ها بزرگتر می شود. اگر مراقب نباشید، می توانید فضا را تمام کنید. راه حل آسان فشرده سازی فیلم ها برای کاهش اندازه آنها است. ما در اینجا نحوه فشرده سازی فیلم ها در iPhone را نشان می دهیم.

 

فشرده سازی فیلم در ios

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

با عرضه هر آیفون جدید قدرت دوربین بیشتر میگردد. با انتشار این ویژگی ها و بهبود دوربین ها اندازه فیلم ها بزرگتر می شود. اگر مراقب نباشید، می توانید فضا را تمام کنید. راه حل آسان فشرده سازی فیلم ها برای کاهش اندازه آنها است. ما در اینجا نحوه فشرده سازی فیلم ها در iPhone را نشان می دهیم.

 

از ابتدا باید بدانید که هرگونه مرحله برای فشرده سازی اندازه ویدیو در iPhone از طریق برنامه های جانبی انجام می شود. هیچ روش پیش فرض از طرف اپل برای انجام این کار وجود ندارد. تنها کاری که می توانید در iPhone انجام دهید این است که حجم ویدئوی اصلی را کاهش دهید.

 

فشرده کردن فیلم در ایفون

 

به بخش "Settings -> Camera" در iPhone خود بروید و گزینه "Record video - ضبط ویدئو" را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید و شش گزینه مختلف ممکن برای ضبط ویدئو را بیابید. (در iPhone های غیر 4K گزینه های کمتری مشاهده خواهید کرد.) در پایین این صفحه Apple یادداشتی در مورد میزان فضای ذخیره سازی یک ویدئو با هر تنظیم اضافه کرده است. اگر می خواهید فیلم خود را "فشرده - compress" کنید، یکی از دو گزینه پایین را انتخاب کنید.

 

 

گزینه 1 : از برنامه فشرده سازی ویدئو استفاده کنید.

 

یکی از رایج ترین راه حل ها برای فشرده سازی مستقیم فیلم ها بر روی iPhone استفاده از برنامه ای به نام دانلود Video Compress است. این برنامه به صورت رایگان موجود است. دارای دو گزینه پولی برای حذف تبلیغات و فشرده سازی تعداد نامحدودی از ویدئوها است. علاوه بر هزینه این برنامه یکی از ساده ترین راه حل ها برای صرفه جویی در فضا در iPhone شما است.

 

1. پس از دانلود ونصب Video Compress آن را باز کرده و روی دکمه بزرگ "+" ضربه بزنید.

 

فشرده سازی فیلم در ایفون

 

2. پس از زدن دکمه "+" برنامه برای دسترسی به عکس های شما مجوز درخواست می کند. OK را انتخاب کنید. سپس برنامه لیستی از همه ویدیوهای موجود را به شما نشان می دهد. ویدیویی را که می خواهید فشرده سازی کنید را با ضربه زدن روی آن انتخاب کنید. برای فشرده سازی همزمان می توانید فقط یک ویدئو را انتخاب کنید یا روی چند فیلم ضربه بزنید.

 

آموزش فشرده سازی فیلم در ایفون

 

3. اکنون باید میزان فشرده سازی مورد نظر برای هر ویدئو را انتخاب کنید. چندین ایستگاه از پیش تنظیم موجود است که به شما امکان می دهد همه چیز را از Full HD (28.6 مگابایت در دقیقه) تا کیفیت فیلم 360p (3.6 مگابایت در دقیقه) انتخاب کنید. همچنین می توانید نرخ بیت را با نرخ بیت بالاتر برابر با کیفیت بهتر و فضای بیشتر تنظیم کنید. وقتی انتخاب خود را انجام دادید ، می توانید ویدئو را در اندازه کوچک پیش نمایش کنید یا برای ادامه کار روی "ادامه" ضربه بزنید.

 

كم كردن حجم فيلم در آیفون

 

4. گزینه بعدی شما انتخاب یک Destination Album است. اگر هیچ یک از گزینه های ذکر شده کار نمی کند، به پایین نگاه کنید و روی "افزودن آلبوم جدید - Add new album" ضربه بزنید و ادامه دهید.

 

كم كردن حجم فيلم در ios

 

5. وقتی مقصد انتخاب شد، می توانید فشرده سازی را ادامه دهید. بسته به تعداد ویدئوها، فرآیند فشرده سازی واقعی باید نسبتاً مختصر باشد و ظرف 30 ثانیه یا بیشتر انجام شود.

 

كم كردن حجم فيلم در iPhone

 

6. شما اکنون می توانید ویدئوی اصلی را حذف کرده یا آن را حذف کرده و فقط ویدئوی جدید را ذخیره کنید. اگر می خواهید نسخه اصلی را از دست بدهید و کل فرایند را تکمیل کنید، بر روی Finish ضربه بزنید.

 

آموزش کاهش حجم ویدیو در IOs

 

اکنون می توانید ویدیو را در کانال های اجتماعی ، دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید یا فقط از فضای آزاد شده در iPhone خود لذت ببرید.

 


 

گزینه 2 : استفاده از برنامه های آنلاین

 

اگر با اتصال به اینترنت و محدودیت داده مشکل ندارید ، می توانید از یکی از خدمات آنلاین فشرده سازی ویدیو استفاده کنید. همانند برنامه های فشرده سازی ویدئو بسیاری از آنها موجود است.

به عنوان مثال VideoSmaller به شما امکان می دهد حجم ویدیو را یا با بارگذاری در سرور خود یا ( با اشاره به URL ویدیو ) تا زمانی که حجم از 500 مگابایت تجاوز نکند، کاهش دهید. این سرویس همچنین به شما امکان می دهد اندازه ویدیو را تغییر دهید و طیف گسترده ای از فرمت های فایل های ویدئویی را پشتیبانی می کند.

 

چگونگی کاهش حجم ویدیو در ایفون

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373