کلاهبرداری آنلاین و فریب ما

07
April
2021
محرک ها و اشتباهات در قضاوت که شما را قربانی کلاهبرداران می کند چیست؟

 

کلاهبرداری آنلاین و فریب ما

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32


 

انسان ها از زمان بسیار قدیم مشغول تجارت خود بودند ، اما اینترنت دروازه های سیل را به سطح جدیدی از کلاهبرداری باز کرد. این به کلاهبرداران اجازه داده است تا تعداد بی شماری از قربانیان و دامنه قربانیانی را که قبلاً هرگز نتوانسته بودند به آنها برسند ، هدف قرار دهند. و با دسترسی به طیف گسترده ای از اطلاعات شخصی ما از طریق اینترنت ، همه چیز حتی راحت تر در دام کلاهبرداران قرار می گیرد.

 

فیشینگ (فراگیرترین

 

کلاهبرداری) ، بیشتر به روانشناسی انسان بستگی دارد. به عبارت دقیق تر ، همه اینها خلاصه می شود که مهاجم متخصص چگونه می تواند از ما سو استفاده کند. و مدتهاست که آنها تغییر چندانی نکرده اند.

 

"هک کردن انسان" به جای ساختن کد خاص و غلبه سخت بر دفاع فنی ، به عنوان ساده ترین راه برای سرقت اطلاعات شخصی یا پول آنلاین شناخته می شود. از آنجا که موضوع این هفته امنیت سایبری اروپا حول کلاهبرداری آنلاین است ، بگذارید در روانشناسی پشت این کلاهبرداری ها نگاهی بیندازیم ، و نشان خواهیم داد که چه اشتباهاتی در قضاوت ، و تعصبات عاطفی یا شناختی می تواند استدلال ما را کور کند. از این گذشته ، هر چه از نقاط ضعف خود آگاهی بیشتری داشته باشیم ، به احتمال زیاد رو دست نخواهیم خورد.

 

تعدادی از مهاجمان حساسیت یک قربانی بالقوه را نسبت به این تقلب شکل می دهند یا به آن کمک می کنند. برای یک چیز ، ما در جستجوی روابط عاشقانه به سایت های دوست یابی می برند ، که ممکن است ما را تا حدودی مستعد ایجاد پیوند با افراد دیگر و بدیهی بودن حسن نیت شریک آینده خود کند. البته کلاهبرداران همچنین کاربران رسانه های اجتماعی را شکار می کنند که در وهله اول تعامل اجتماعی اغلب دلیل حضور در آنها است.

 

 

گزارش Verizon نشان می دهد که Ransomware در سال 2017 بیداد می کند

 

حملات مهندسی اجتماعی به صورت سالانه تقریباً چند برابر می شود در حالی که شبیه سازی فیشینگ نشان می دهد که حساسیت بر روی ایمیل های ارسالی یا پیام ها توانایی مقابله با فیشینگ مردم را بهتر می کند.

شرکت مخابراتی مستقر در ایالات متحده ، ورودی 67 سازمان را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و بیش از 53000 حادثه امنیتی از جمله 2200 مورد نقض داده ها را در 65 کشور بین نوامبر 2016 و اکتبر 2017 بررسی کرده است.

 

در مقایسه با 12 ماه گذشته ، حملات باج افزار دو برابر شده است - به طوری که 39٪ از کل نقض های امنیتی خاص بدافزار را به خود اختصاص داده است. Ransomware در سالهای اخیر با افزایش فیشینگ روبرو شده است ، زیرا در گزارش سال 2014 از بین همه موارد مربوط به بدافزار در رتبه 22 قرار دارد.

 

فروش لایسنس نود 32

 

چه چیزی باعث محبوبیت این انواع بدافزارها در بین مجرمان سایبری شده است؟ به زبان ساده ، باج افزار با ترکیبی بی نظیر از هزینه کم و سطح بالایی از اثربخشی در اختیار مهاجمان قرار می دهد. دستیابی به جعبه ابزارها آسان است و مهارت های فنی برای استقرار باج افزار به هیچ وجه لازم نیست.

 

دلیل دیگر اینکه باج افزار به پیشنهادی پردرآمد و کم خطر تبدیل شده است این است که نیازی به کسب درآمد از اطلاعات سرقتی نیست. بدتر کردن اوضاع برای قربانیان ، مهاجمان بیشتر به دنبال رمزگذاری اهداف سودآور و مهم تجاری مانند سرورهای پرونده یا پایگاه داده هستند ، نه "فقط" دستگاههای کاربر. به گفته ورایزون ، از این طریق آنها می توانند قربانیان را برای پول بیشتر باج بگیرند.

هنگامی که انواع حوادث امنیتی در نظر گرفته می شوند ، یعنی رویدادهایی که به طریقی صداقت ، رازداری یا در دسترس بودن دارایی اطلاعات را به خطر می اندازند ، Verizon یافت که حملات سرویس (DoS) تا کنون شایع ترین هستند.

 

مشخص شد که یک سازمان معمولی تقریباً سه برابر بیشتر از طریق آسیب پذیری نرم افزار از طریق یک حمله مبتنی بر مهندسی اجتماعی دچار نقض می شود. این از یک رفرنس مشترک پشتیبانی می کند که علاوه بر بزرگترین دارایی هر سازمان ، انسان ضعیف ترین حلقه آن نیز است.

به طور حتم ، تعیین خط بین فیشینگ و بهانه گیری همیشه آسان نیست و لزوماً از یکدیگر جدا نیستند. با این حال ، برای اهداف گزارش ، ورایزون خاطرنشان می کند که بهانه گیری معمولاً شامل برخی ارتباطات رفت و برگشت است ، شروع با یک روایت نادرست که برای کسب اطلاعات یا تأثیر بر رفتار طراحی شده است. بدافزار معمولاً استفاده نمی شود.

 

در همین حال ، فیشینگ بیشتر یک رویکرد "آتش سوزی و فراموش کردن" است و از هر سه مورد دو بدافزار را شامل می شود. به هر صورت ، ایمیل حملات معمول حمله بود و بخش های امور مالی و منابع انسانی متداول ترین اهداف بودند.

همین گزارش همچنین نشان داد که 4٪ از افراد در هرگونه برنامه فیشینگ خاص ، به چنین ایمیلی متمایل می شوند. درست است که آن کمپین ها شبیه سازی شده اند و ممکن است در میزان انعکاس کمپین های واقعی متفاوت باشند. اما کمپین های دیگر واقعی خواهند بود و ما باید برای محافظت از خود آماده باشیم.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373