Android برای داشتن جایگاه بالاتر در اعتبار امنیتی ، iOS را به چالش می کشد

03
April
2021
آسیب پذیری های iOS گزارش شده توسط تیم تحقیقاتی امنیتی Google زنگ خطر را برای کاربران اپل در سراسر جهان به صدا در آورد. این فقط سیستم عامل آندروید نیست که اغلب دارای نقاط ضعف امنیتی است.

 

Android برای داشتن جایگاه بالاتر در اعتبار امنیتی ، iOS را به چالش می کشد

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32


 

آسیب پذیری های iOS گزارش شده توسط تیم تحقیقاتی امنیتی Google زنگ خطر را برای کاربران اپل در سراسر جهان به صدا در آورد. این فقط سیستم عامل اندروید نیست که اغلب دارای نقاط ضعف امنیتی است ، زیرا iOS اپل نیز از حفره های امنیتی خود رنج می برد.

 

آیا iOS به اندازه تصور ما در برابر بدافزار ایمن نیست؟ به طور سنتی ، ویژگی های امنیتی داخلی اپل در iOS همیشه سالهای زیاد نسبت به اندروید برتر تلقی می شده است ، اما افشاگری های گوگل نشان می دهد که چند ضعف در اپل وجود دارد. علاوه بر نقص در امنیت iOS ، کاربران اپل همچنین باید بدانند که آنها به همان اندازه در معرض خطر هستند که کاربران Android در معرض تهدیدات امنیت سایبری هستند - حملات فیشینگ ، آلودگی از طریق برنامه های مخرب (البته اتفاق نادرتر) ، نقض داده های شبکه ، و تهدیدهای دیگر ، که می تواند از طریق مهندسی اجتماعی وارد شود ، نه از اشکالات موجود در کد.

 

فروش آنتی ویروس نود 32

 

بیایید در مورد امنیت داخلی صحبت کنیم: Android در مقابل iOS

 

در گذشته ، به دلیل طراحی بازتر سیستم عامل Android ، دستگاه های مجهز به سیستم عامل اندروید بیشتر از دستگاه های iPhone و iPad در معرض آسیب پذیری و بهره برداری قرار داشتند. گوگل - توسعه دهنده اندروید - به برنامه های اندروید اجازه داده است كه اندكی آزادی بیشتری در سیستم عامل داشته باشند تا بتوانند مستقیماً با یكدیگر صحبت كنند. از طرف دیگر ، معماری iOS اپل با در نظر گرفتن تهدیدات بسته تر طراحی شده است تا انزوای بیشتری بین برنامه ها اعمال شود. این بدان معناست که ، وقتی بدافزار با iOS روبرو می شود ، برای مانور دادن به داده های برنامه با فضای بسیار دشواری روبرو می شود - گسترش بدافزاراز طریق برنامه ها و دستگاه های iOS را بسیار محدود می کند.

تفاوت دیگر این است که چگونه اندروید مهندسی شده است تا امکان خلع سلاح برخی از ویژگی های امنیتی بومی خود را تحمل کند. به همین دلیل ESET به شدت توصیه می کند که تلفن یا رایانه لوحی خود را به خطر نیندازید.

 

یک پیچیدگی بیشتر برای اندروید این است که طیف گسترده ای از شرکت های مخابراتی یا سازنده دستگاه هایی هستند که نسخه های مختلف سیستم عامل Android را توزیع می کنند. وقتی وصله های امنیتی حیاتی منتشر می شوند ، این تولیدکنندگان دستگاه هستند و نه Google که تصمیم می گیرند چه زمانی به روزرسانی ها را برای سیستم عامل توزیع کنند. در مقابل ، این اپل است و نه شرکتهای عامل ، که وصله های امنیتی و زمانبندی دارندگان دستگاه را برای به روزرسانی نرم افزار iOS خود مدیریت می کنند.

 

 

برنامه های امنیتی برای iOS

 

نتیجه انتخاب اپل برای معماری دقیق تر این است که نمی توان برنامه های امنیتی جامع نقطه پایانی را برای iOS ایجاد کرد. یک برنامه امنیتی برای iOS برای دسترسی موثر به رفتارهای مخرب و ایجاد محافظت مناسب ، برای دسترسی به داده های برنامه های دیگر به مجوز نیاز دارد. از آنجا که این کار با دستگاه های تلفن همراه اپل امکان پذیر نیست ، هیچ شرکت امنیت سایبری نمی تواند یک برنامه ضد ویروس واقعی برای App Store ایجاد کند.

 

آنچه در App Store می توانید پیدا کنید ، سایر ویژگی های تقویت کننده امنیت مانند ، کنترل والدین ، مسدودکننده های تبلیغات و مدیر رمز عبور است. این جایی است که مدیر رمز عبور ESET برای iOS می تواند امنیت کاربران اپل را بیشتر افزایش دهد و به ایجاد رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای همه حساب های آنلاین آنها با قابلیت استفاده آسان از تکمیل خودکار و ورود به سیستم کمک کند.

 

 

ایمن سازی دستگاه های Apple برای داده های تجاری

 

شرکت ها توجه می کنند: اکنون نیاز به مدیریت داده های تجاری بیش از هر زمان دیگری حیاتی است ، زیرا شرکت ها تلاش می کنند از GDPR ، HIPAA و سایر مقررات مهم حریم خصوصی در سراسر جهان پیروی کنند. مهمترین توصیه برای مشاغل دارای نیروی کار سیار استفاده از ابزار مدیریت تحرک سازمانی (EMM) است که می تواند بر دستگاههای کارمند نظارت کند. ESET مدیریت دستگاه تلفن همراه ESET را برای Apple iOS فراهم می کند ، که به سازمان هایی که از کنسول ESET Security Management Center (ESMC) استفاده می کنند امکان مدیریت از راه دور همه دستگاه های iOS کارمندان را می دهد.

 

ESET مدیریت دستگاه تلفن همراه برای Apple iOS به مشاغل اجازه می دهد تا جنبه های امنیتی اصلی ، از جمله تنظیمات رمز عبور ، زمان قفل خودکار ، تنظیمات iCloud و استفاده از دوربین را مدیریت کنند. از کنسول ESMC ، مدیران IT توانایی از راه دور برای پاک کردن داده ها از دستگاه های از دست رفته یا سرقت شده و حساب های Exchange ، حساب های Wi-Fi و سایر تنظیمات را به صورت دسته ای دارند.

 

علاوه بر این ویژگی های امنیتی ، مشاغل همچنین به خوبی می توانند از دسترسی به منابع تجاری با راه حل تأیید اعتبار دو عاملی درجه 2 (2FA) در سطح شرکت مانند ESET Secure Authentication برای برنامه iOS محافظت کنند. به این ترتیب ، حتی رمزهای عبور کارمندان که به خطر بیفتند ، به سارقان فرصتی برای دسترسی به داده های ارزشمند تجاری نمی دهند.

 

رهبران امنیتی همچنین می توانند از ویژگی EMM اختصاصی ESET با برنامه ثبت دستگاه اپل (DEP) استفاده کنند تا از ثبت نام بیش از حد دستگاه در حالت نظارت و سفارشی سازی تنظیمات اولیه دستگاه استفاده کنند. همانطور که اپل ویژگیهای مدیریتی خود را فقط به منظور پشتیبانی از دستگاهها در حالت نظارت بر می دارد ، مدیران IT با نیازهای امنیتی بالاتر نیاز بیشتری به DEP پیدا می كنند تا پتانسیل كامل ابزارهای EMM منتخب خود را بدست آورند.

 

 

نشان دادن مسئولیت سایبری

 

هدف از همه این تواناییهای نظارت ، بالا بردن سطح دشواری بدافزارها برای دستیابی به جایگاه در دستگاههای کارمندان است. با پیکربندی های مناسب می توان دستگاه های iOS را با امنیت داخلی دارای نواقصی، از اعتماد خودکار به نمایه های پیکربندی مخرب جلوگیری کرد ، از وصله سیستم عامل به موقع اطمینان حاصل کرد ، احراز هویت دستگاه را اعمال کرد و هرگونه برنامه نشتی را که داده های برنامه آنها را با اشخاص ثالث به اشتراک می گذارد ، در لیست سیاه قرار داد.

 

چه آیفون داشته باشید و چه دستگاه Android ، دستگاه های تلفن همراه ما سهم بزرگی در دنیای تجارت امروز دارند. اطمینان حاصل کنید که تهدیدات واقعی نیروی کار همراهتان را ارزیابی کرده و برای حفظ امنیت تجارت خود این بهترین روش ها را دنبال کنید.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373