COVID-19 یا جرایم اینترنتی - کدام یک تهدید بیشتر برای مشاغل است؟

21
March
2021
این بیماری همه گیر ضربه بزرگی به تجارت در سراسر جهان وارد کرده است. محدودیت های منطقه ای و ملی ، مشاغل را مجبور کرده است تا به سرعت کارهای خود را تنظیم کنند و در بسیاری از موارد کاملاً بسته شدند.

 

COVID-19 یا جرایم اینترنتی - کدام یک تهدید بیشتر برای مشاغل است؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

خرید لایسنس کسپرسکی

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس کسپرسکی بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال کسپرسکی

 

خرید لایسنس نود 32

 

این بیماری همه گیر ضربه بزرگی به تجارت در سراسر جهان وارد کرده است. محدودیت های منطقه ای و ملی ، مشاغل را مجبور کرده است تا به سرعت کارهای خود را تنظیم کنند و در بسیاری از موارد کاملاً بسته شدند. علاوه بر این کار از راه دور انبوه می تواند سیستم های تجاری و کارمندان را در معرض خطر بیشتری قرار دهد ، کارکنان از راه دور در معرض جرایم اینترنتی آسیب پذیرتر می باشند.

 

ESET به عنوان بخشی از تحقیقات جهانی اخیر خود در زمینه فناوری مالی ، نگرش ها و دیدگاه های رهبران ارشد تجارت را در مورد آنچه که تهدید بزرگتری برای امنیت مالی تجارت در شش ماه آینده می دانند ، بررسی کرد

 

اگرچه در ظاهر به نظر می رسد که محدودیت تهدید بزرگتری است ، متوقف کردن توانایی سازمان برای انجام وظایف خود و جلوگیری از دسترسی به محل کار ، جرایم اینترنتی ممکن است به همان اندازه نگران کننده باشد ، 42٪ از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که خطرمحدودیت و جرایم اینترنتی برابر هستند. دورکاری ، مشکلات امنیتی بالقوه ای را با خود به همراه می آورد ، زیرا کارمندان از مکان های مختلف ، در تعدادی از شبکه ها و دستگاه ها ، با عدم دسترسی به بخش های IT و خارج از کنترل های امنیتی محلی شرکت ، در حال کار هستند.

 

تنها در لندن ، در ماه های اول با افزایش 72 درصدی خسارت های مالی ناشی از جرایم اینترنتی ، به دلیل سو استفاده مجرمان از تغییر کار در منزل ، روبرو شد. به احتمال زیاد لندن تنها جایی نبوده که با تهدید فزاینده جرم اینترنتی روبرو شده است. در زمان بحران ، مجرمان اینترنتی به سو استفاده از رفتارهای غیر انسانی ادامه می دهند. شاید تعجب آور نباشد ، تحقیقات ایست نود 32 تنوع در پاسخ ها را نشان می دهد که هم به اندازه شرکت و هم به صنعت بستگی دارد. بخشهایی از قبیل خرده فروشی از بیشترین آسیب دیدگی در اثر محدودیت فیزیکی برخوردار بوده اند ، اما به دلیل داشتن پایگاه های اطلاعاتی غنی از جزئیات حساس مشتری ، برای مجرمان سایبری نیز اهداف جذابی هستند.

 

همچنین نمی توان انکار کرد که مشاغل بزرگ ، از نظر مالی ، توانایی بیشتری برای تحمل طوفان مربوط به COVID-19 دارند. با این شرایط ، نقض احتمالی داده ها در نتیجه یک حمله سایبری می تواند برای شهرت و بهبود برای مشاغل همان مشکل آفرین باشد. شرکتهایی که بین 250 تا 499 کارمند دارند به احتمال زیاد جرایم سایبری را تهدید بزرگتری تلقی می کنند ، در مقایسه با مشاغلی که ویروس کرونا را تهدید بزرگتری می دانند که بالاترین میزان آن در مشاغل 2 تا 9 کارمندی است. این احتمالاً می تواند منعکس کننده خسارتی باشد که COVID-19 برای مشاغل کوچک داشته است ، و منابع کمتری در اختیار دارند تا با تغییر محدودیت های فیزیکی مقابله کنند.

 

اما در حالی که جهان تلاش می کند به سمت بهبود اقتصادی برود ، روشن است که محدودیت و تهدید جرایم اینترنتی دست به دست هم می دهد. اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، مشاغل نیاز به سرمایه گذاری در راه حل هایی دارند که کارمندان و فعالیت های آنها را ایمن نگه می دارد - فارغ از صنعت ، اندازه و مکان.

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373