ESET و مقابله قدرتمند با انواع باج افزار

20
March
2021
ما در ESET اعتقاد داریم که بر اساس تلاش های مستمر در زمینه تحقیقات بدافزار ، برتری محصولات و خدمات نرم افزاری امنیتی خود را محکم می کنیم.

 

ESET و مقابله قدرتمند با انواع باج افزار

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 

 


 

 

ما در ESET اعتقاد داریم که بر اساس تلاش های مستمر در زمینه تحقیقات بدافزار ، برتری محصولات و خدمات نرم افزاری امنیتی خود را محکم می کنیم. این تحقیقات برای آشکار کردن نحوه رفتار بدافزار بسیار مهم است ، حتی اگر بخواهد با تکنیک های مبهم سازی یا فریب ، حضور خود را پنهان کند. استفاده از چنین درک عمیقی از رفتار بدافزار در دنیای واقعی ، به شما امکان توسعه ، اسکن ، مسدود کردن ، امتیازدهی و انواع دیگر ماژول های نرم افزار امنیتی را می دهد که بدافزار واقعی را در مسیرهای خود شناسایی و یا متوقف می کنند.

 

گرچه این تحقیقات اساسی است ، اما هیچ یک از واحدهای امنیتی نمی توانند به عنوان " silver bullet " برای هر نوع بدافزار عمل کنند. هر یک از مؤلفه های مخرب یک رفتار خاص را نشان می دهد که برای مقابله با این رفتار به برنامه های ماژول امنیتی خاص نیاز دارد. به همین دلیل است که با استفاده از مجموعه کاملتری از ماژول ها - به عنوان محصولات ESET - businesses بهتر می توانند از محافظت مورد نیاز خود در برابر تهدیدات مختلف سایبری که در دنیای دیجیتال گسترش می یابد برخوردار شوند.

 

با این حال بدافزار یک پدیده ایستا نیست. تعداد زیادی از توسعه دهندگان کلاه سیاه در حال حاضر در جهان هستند که شاهکارهای شیطانی خود را به روز می کنند و تنظیم می کنند. دقیقاً در اینجاست که نبردی مداوم بین محققان ESET و توسعه دهندگان بدافزار در جریان است. "افراد بد" در به روزرسانی ابزارهای خود برای تلاشهای مکرر برای نفوذ و یا سقوط اهداف با ارزش بالا بسیار فعال هستند. از سوی دیگر ، محققان ESET با قاطعیت و با پشتکار این خطرات را خنثی و دنبال می کنند.

 

با تأمل در مورد به رسمیت شناختن اخیر ESET به عنوان "یک مجری قوی" در Forrester Wave ™: Endpoint Security Suites، Q3 2019 ، ما معتقدیم که این گزارش بیان می کند که چگونه تلاش های محققان ESET بر پیشرفت فن آوری ها و امنیت ESET تأثیر مثبت گذاشته است محصولات و همچنین حمایت مداوم از مشتریان ESET. ما معتقدیم که روشهای زیر برجسته است.

 

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

 

 

1. ESET از فناوری های چند لایه استفاده می کند که فراتر از توانایی های آنتی ویروس است:

 

 

این به بسیاری از لایه های پیشرفته دفاعی تعبیه شده در محصولات امنیتی ESET مانند ESET Ransomware Shield ، Advanced Memory Scanner ، Advanced Machine Learning و ESET UEFI Scanner - اولین نمونه در نوع خود برای شناسایی روت کیت UEFI به نام LoJax. موتور ESET اخیراً یک نوع جدید متعلق به گروه Winnti را در کامپیوترهای دانشگاه های هنگ کنگ شناسایی کرده است

 

 

 

 

* Forrester به ESET بالاترین امتیاز ممکن را در معیار محافظت از رفتار مخرب داده است

 

 

 

 

2. اکنون ESET مجموعه کاملی از پیشنهادات شرکتی را ارائه می دهد.

 

 

تیم های مرکز عملیات امنیتی (SOC) در شرکت ها برای محافظت از شبکه های خود به ابزارهایی کامل نیاز دارند. ESET محصولات گسترده ای را برای محافظت از کل شبکه های سازمانی ایجاد کرده است ، سیستم های عامل ویندوز ، لینوکس ، macOS ، اندروید ، iOS یا Lotus Domino تا ارائه محافظت از نقاط انتهایی و سرورها و همچنین رمزگذاری و راه حل های احراز هویت دو عاملی را پوشش می دهد.

 

 

 

3. ESET به مشارکت فعال خود در پایگاه های دانش مهمی مانند MITER ATT & CK continues ادامه می دهد

 

 

MITER ATT & CK یک اقدام مهم برای جمع آوری داده های منبع باز در مورد عوامل تهدید و تاکتیک ها ، تکنیک ها و رویه های (TTP) است که آنها برای نفوذ به دفاعی امنیتی شما استفاده می کنند. به عنوان بخشی از پیشبرد این هدف مهم ، ESET Research به چندین روش کمک کرده است ، یکی از جدیدترین آنها DePriMon است ، اولین نمونه از بدافزار با استفاده از تکنیک Port Monitor که تاکنون به صورت عمومی توصیف شده است. همکاری مداوم با جامعه امنیتی برای بیش از 30 سال نشان دهنده یک تعهد قوی و معتبر از ESET برای کمک به همه است که از امنیت قوی برخوردار شوند.

 

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373