آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید نرم افزاری را نصب یا کار دیگری انجام دهید که مدام پنجره ای ظاهر می شود و از شما میخواهد که آن را تایید کنید ، آن پنجره User Account Control نام دارد، در آموزش زیر نحوه غیرفعال کردن این پنجره در ویندوز 7 و 10 را انجام میدهیم . Owner:
`2020-23-December`

 

آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 8 و 10

 

هرگونه کپی برداری از الگو و مطالب سایت حرام و به هیچ عنوان مورد رضایت نیست

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10

 

 

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید نرم افزاری را نصب یا کار دیگری انجام دهید که مدام پنجره ای ظاهر می شود و از شما میخواهد که آن را تایید کنید ، آن پنجره User Account Control نام دارد یا به اختصار UAC ، در آموزش زیر نحوه غیرفعال کردن این پنجره در ویندوز 7 و 10 را انجام میدهیم .

 

آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

 

نحوه دسترسی به تنظیمات کنترل حساب کاربری در ویندوز 10

 

1. ساده ترین روش برای انجام این کار با وارد کردن "uac" در قسمت ( Search ) جستجوی نوار زمینه خود می باشد . سپس بر روی "تغییر تنظیمات کنترل حساب کاربری کاربر" یا بر روی گزینه Open در سمت راست کلیک کرده یا روی آن Inter بزنید.

 

آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

 

2. این پنجره "تنظیمات کنترل حساب کاربری" را باز می کند ، که می توانید برای تغییر سطح امنیتی در ویندوز 10 استفاده کنید. مانند عکس آن را به قسمت پایین اسکرول کنید .

 

آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

 

3. بر روی OK کلیک کنید و در پنجره باز شده YES را انتخاب کنید ، کار تمام هست . روند غیرفعال سازی در ویندوز 7 و 8 نیز به همین روال می باشد .

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد، کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad