آموزش نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

Owner:
`2020-23-December`

 

 

 

چگونه می توانم دسترسی از راه دور را در ویندوز 10 فعال کنم یا آن را غیرفعال کنم؟

 

هرگونه کپی برداری از الگو و مطالب سایت حرام و به هیچ عنوان مورد رضایت نیست

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10

 

 

 

Remote Access به شما یا شخص دیگری اجازه می دهد تا به رایانه خود دسترسی پیدا کنید و از دسترسی کامل به آن استفاده کنید ، همانطور که از این نام می گوید. با استفاده از گواهینامه های خود شما یا شخص دیگری به تمام پرونده های شخصی ، برنامه ها و هر چیز دیگری که در سیستم شما قرار دارد دسترسی کامل دارد. اگر فقط می خواهید به شخصی دسترسی داشته باشید تا بتواند به شما كمك فنی كند ، می توانید به جای Remote Access از Remote Assistence استفاده كنید.

 

دسترسی از راه دور فقط در Windows 10 Pro و Enterprise قابل فعال سازی است. اگر Windows 10 Home را اجرا می کنید ، نمی توانید دسترسی از راه دور را در ویندوز 10 فعال کنید

 

 

نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

 

1. کنترل پنل را باز کنید. (روی دکمه Start menu راست کلیک کنید و سپس Control Panel را انتخاب کنید)

2. بر روی System and Security کلیک کنید

3. بر روی System کلیک کنید

4. در صفحه سمت چپ ، روی "تنظیمات از راه دور" کلیک کنید

 

آموزش نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

 

 

5. برای فعال کردن دسترسی از راه دور ، کادر " Allow Remote Connections to this computer " را علامت بزنید تا از راه دور "اجازه اتصال اتصالات از راه دور به این رایانه" را غیرفعال کنید تا دسترسی از راه دور در ویندوز 10 غیرفعال شود .

 

آموزش نحوه فعال یا غیرفعال کردن Remote Access Windows 10

 

توصیه می شود برای اطمینان از امنیت اتصال ، "اجازه اتصال فقط از رایانه هایی که از راه دور از راه دور با تأیید اعتبار سطح شبکه استفاده می کنند" را فعال کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی انتخاب کاربرانی که Remote Access در Windows 10 فعال کرده اند استفاده کنید. به این ترتیب می توانید افراد خاصی را از استفاده از Remote Access مسدود کنید .

 

سایت تخصصی ناد مارکت فعالیت خود را از سال 93 به عنوان ارائه دهنده آنتی ویروس و نرم افزار رایانه آغاز نموده و توانسته با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس خانگی و ادارات تبدیل شود تا محصولات متنوع و کاملا اورجینال را به کاربران خود ارائه دهد، کارشناسان ناد مارکت توانستند با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز باشد تا بهترین راهنمایی ها و راهکارها را در قالب محصولات اورجینال در اختیار مشتریان خود قرار دهند و افتخار ما این است که موفق به کسب 100 درصدی رضایت کاربران عزیز خود قرار گرفتیم. همچنین این رضایت و همدلی کاربران عزیز باعث شده روز به روز بهتر و قوی تر محصولات را با بهترین قیمت ها و بهترین پشتیبانی در اختیار کاربران عزیز و گرامی قرار دهیم.

تماس با ناد مارکت

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود. به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: 09338809387 و ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad
mellat