QuikNode در حال ساخت بستر ابری توسعه بلاکچین برای رقابت با AWS

05
April
2021
فضای بلاکچین گرم است. یک برنامه غیر متمرکز با قابلیت اطمینان و راه اندازی ساده است. رونق NFT و افزایش قیمت ارزهای رمزپایه توجه بیشتری را به برنامه هایی که در بلاکچین اجرا می شوند، جلب کرده است.

 

QuikNode در حال ساخت بستر ابری توسعه دهنده بلاکچین برای رقابت با AWS

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید لایسنس اورجینال نود 32

 

فروش  لایسنس نود 32

 

به نظر می رسد این روزها فضای بلاکچین گرم باشد ، اما یک برنامه غیر متمرکز با قابلیت اطمینان و راه اندازی بسیار ساده است. رونق NFT و افزایش قیمت ارزهای رمزپایه توجه بیشتری را به برنامه هایی که در بلاکچین اجرا می شوند ، جلب کرده است ، اما سیستم عامل های خدمات ابری غالب کاملاً آماده نیستند تا به طور کامل به نیازهای این توسعه دهندگان بپردازند.

 

QuikNode ، که اخیراً بودجه خود را از Y Combinator جمع آوری کرده و در حال تکمیل بودجه خود است ، در حال ایجاد یک بستر ابر Web3 برای توسعه دهندگان بلاکچین است که می تواند به آنها در ایجاد و مقیاس گذاری برنامه ها کمک کند. به نظر می رسد این استارتاپ بیشتر از سایر هم گروهان YC خود است که در سال 2017 تاسیس شده است.

 

در حال حاضر ، اجرای یک برنامه غیرمتمرکز می تواند شامل بسیاری از دردسرهای زیرساختی پایه شود که توجه توسعه دهندگان را از محصولات واقعی آنها دور می کند. راه اندازی اولیه می گوید برای همگام سازی برای اولین بار با این شبکه ها نیاز به بارگیری به ارزش روز است در حالی که هزینه های تعمیر و نگهداری نیز می تواند زیاد باشد. QuikNode به توسعه دهندگان برنامه امکان اجاره دسترسی به گره هایی را می دهد که به آنها امکان می دهد در شبکه بلاکچین مورد نظر خود فعالیت کنند و این امکان را برای آنها فراهم می کند تا گره خود را حفظ کنند و نظارت کنند.

 

در کنار مدیریت و نگهداری ، محصول QuikNode ابزارهای توسعه دهنده و تجزیه و تحلیل را برای ساده سازی یک برنامه غیرمتمرکز ادغام می کند. اگر بازار برنامه های غیرمتمرکز به حضور قابل توجه (و سازگار) در وب رشد کند ، چالش QuikNode در اینجا در سایه غول های ابر احتمالاً حفظ این مسئله خواهد بود. QuikNode خود مشتری این شرکت های بزرگ ابری است و ترجیح می دهد به جای ایجاد مراکز داده های فیزیکی ، روی نرم افزار تمرکز کند ، با این وجود هنوز هم به طور مستقیم با این بازیکنان بزرگ رقابت می کنند.

 

در حال حاضر ، اندازه کوچک QuikNode به آن یک مزیت قیمتی متمایز نسبت به برنامه های نوپای سایر ارائه دهندگان ابر می دهد. این برنامه ها برای کاربران با پایه ای ترین برنامه ها از 9 دلار شروع می شود ، بسته به میزان "تماس های متدی" که انجام می شود ، برنامه های ساخت یافته افزایش می یابد. اجاره اختصاصی ماهیانه 300 دلار است. از آنجا که این شرکت تازه وارد چندین افزونه خاص زنجیره ای با گزینه هایی مانند حالت بایگانی ارائه می دهد که به برنامه ها امکان دسترسی به تمام حالت های ارزش تاریخی داخل قراردادهای هوشمند در شبکه یا حالت ردیابی را می دهد، که به شما این اجازه را می دهد گره ها برای اجرای مجدد معاملات درخواست کنند.

 

در حال حاضر ، تیم مستقر در میامی از شبکه هایی با شش زنجیره از جمله Ethereum ، Bitcoin ، xDai ، Binance Smart Chain ، Polygon و Optimism پشتیبانی می کند.

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373