خرید آنتی ویروس اورجینال سرور و تحت شبکه سازمانی

13
June
2022

 

 

 

آنتی ویروس ایست سازمانی ESET Business Edition 2022

آنتی ویروس هاي شبکه کاملا اورجینال، صدور لایسنس به نام اختصاري خریدار و آپدیت مستقیم از ESET

 

 

 

 

خرید Eset Endpoint Antivirus

 

Eset Endpoint Antivirus

تماس جهت استعلام قیمت

 

خرید Eset Endpoint Security

 

Eset Endpoint Security

تماس جهت استعلام قیمت

 

خرید Eset Endpoint Protection Standard

 

Eset Endpoint Protection Standard

تماس جهت استعلام قیمت

 

خرید Eset Endpoint Protection Advanced

 

Eset Endpoint Protection Advanced

تماس جهت استعلام قیمت

 

 

 

 

بزرگترین، مخرب ترین و گسترده ترین تهدیدی که مشاغل کوچک و بزرگ با آن مواجه هستند، حملات فیشینگ - باج افزار - بدافزار و غیره هستند. که باعث استخراج دادها میگردد. یک تعریف رایج استخراج داده، سرقت یا حذف یا جابجایی غیرمجاز هر گونه داده از یک دستگاهاست. استخراج داده ها معمولاً شامل سرقت اطلاعات از دستگاه های سازمانی یا شرکتی مانند رایانه ها و سرور ها از طریق روش های مختلف حمله سایبری است. معنای دیگر استخراج داده، صادرات و اکستروژن داده، نشت داده یا سرقت داده است که می تواند مشکلات جدی برای سازمان ها و شرکت ها ایجاد کند. عدم کنترل امنیت اطلاعات منجر به از دست رفتن داده‌ها می شود که می‌تواند به اعتبار و مالی یک سازمان آسیب برساند.

 

حمله از خارج از سازمان یا شرکت زمانی رخ می دهد که فردی به شبکه نفوذ کند تا داده های شرکت و اعتبار بالقوه را سرقت کند. این معمولاً نتیجه تزریق بدافزار یک مجرم سایبری به دستگاهی مانند رایانه ها یا تلفن های هوشمند است که به یک شبکه شرکتی یا سازمانی متصل است.

 

شرکت ESET پیشرو در نرم افزارهای امنیتی نقطه پایانی و آنتی ویروس است که به دلیل راه حل های امنیت سایبری قدرتمند و در عین حال سبک خود شناخته شده است. نسخه های ESET Endpoint راه حل حفاظت از نقطه پایانی مبتنی بر ابر آنها است که برای محافظت از سازمان ها در هر اندازه در برابر تهدیدات شناخته شده و روز صفر مانند بدافزارها، باج افزارها و فیشینگ ها و دیگر حملات بدون فایل طراحی شده است. این راه حل حفاظت چند لایه ای را ارائه می دهد که ادمین ها می توانند آن را با یک کنسول مدیریت متمرکز کنترل کنند. ESET از رایانه ها، دستگاه های تلفن همراه، سرورهای فایل و محیط های مجازی محافظت می کند. و همچنین بر اساس انتخاب نوع نسخه ها شامل امنیت سرور فایل، رمزگذاری و غیره است، در دسترس است.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad