| قوانین و مقررات

 


کاربر گرامی قوانین و مقرارت در مورد استفاده از لایسنس های اوریجینال را با دقت بخوانید


توجه : کاربر گرامی دقت بفرمایید در صورت خرید اشتباه یا بی دقتی در وارد کردن ایمیل در محصول اوریجینال هیچ مسئولیتی بر دوش ما بابت عودت وجه نمی باشد پس در خرید و وارد کردن ایمیل نهایت دقت را به عمل آوردید ، در صورت نیاز تماس گرفته تا راهنمایی کامل کنیم .

توجه : کاربر گرامی لایسنس های ارائه شده تنها قابل استفاده بر روی همان نعداد دستگاهی است که خریداری کرده اید و در صورت استفاده بیش از حد مجاز ، لایسنس از سوی شرکت تولید کننده مسدود خواهد شد و ما مسئولیتی در این زمینه نخواهیم داشت .

نادمارکت تخصصی ترین ارائه دهنده محصولات آنتی ویروس - دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان تجارت الکترونیکی و رسانه دیجیتال و شناسایی شده در مرکز فناوری اطلاعات به آدرس samandehi.ir می باشد برای مشاهده نماد اعتماد به آدرس سایت www.nodmarkets.com مراجعه بفرمایید  .

اخطار : کاربر گرامی چنانچه موفق به راه اندازی اکانت خریداری شده خود نشدید و یا حتی در طول مدت قرارداد مشکلی بوجود آمد اعم از هرگونه خطا یا قطعی سریعا آن را گزارش کنید تا رفع شود و منفردانه اقدام نکیند در صورت عدم گزارش شما به ما هیچ  مسئولیتی در قبال غیرفعال شدن اکانت شما نخواهیم داشت ارتباط از طریق موبایل، ایمیل ، تلگرام یا نرم افزار AnyDesk پشتیبانی انجام می گیرد 

توجه : سایت نادمارکت به هیچ عنوان در برابر اتفاقاتی : نظیر از دست رفتن اطلاعات و هک شدن از بین رفتن پسورد ها در هر جا یا در بخش eset password Manager و غیره مسئولیتی ندارد .

بدیهی می باشد که هر انتی ویروسی صرفا تمام ویروس هارا شناسایی و پاک نخواهد کرد و آنتی ویروس nod 32 نیز از این قاعده جدا نمی باشد.

مسئولیت اشتباه در انتخاب محصول و خریداری نمودن آن و درست وارد نکردن مشخصات فردی  به دلیل بی دقتی بر عهده ی کاربر می باشد ، و امکان مرجوع کردن آن وجود نخواهد داشت .

عودت مبلغ لایسنس خریداری شده در صورت نارضایتی و فعال نشدن به هیچ عنوان آنتی ویروس ، انجام می پذیرد و به همراه فیش پرداختی به کاربر ارائه خواهد شد .

توجه : کاربر گرامی دقت بفرمایید در این فروشگاه صرفا لایسنس از طریق ایمیل عرضه می شود و هیچ بسته فیزیکی برای شما ارسال نمی شود .

 

>