آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

23
December
2020
حتما برای شما پیش آمده که بخواهید نرم افزاری را نصب یا کار دیگری انجام دهید که مدام پنجره ای ظاهر می شود و از شما میخواهد که آن را تایید کنید ، آن پنجره User Account Control نام دارد، در آموزش زیر نحوه غیرفعال کردن این پنجره در ویندوز 7 و 10 را انجام میدهیم .

 

غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 8 و 10

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 


 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی -اسمارت سکیوریتی بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

حتما برای شما پیش آمده که بخواهید نرم افزاری را نصب یا کار دیگری انجام دهید که مدام پنجره ای ظاهر می شود و از شما میخواهد که آن را تایید کنید ، آن پنجره User Account Control نام دارد یا به اختصار UAC ، در آموزش زیر نحوه غیرفعال کردن این پنجره در ویندوز 7 / 8 / 10 را انجام میدهیم .

 

آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

 

نحوه دسترسی به تنظیمات کنترل حساب کاربری در ویندوز 10

 

1. ساده ترین روش برای انجام این کار با وارد کردن "uac" در قسمت ( Search ) جستجوی نوار زمینه خود می باشد . سپس بر روی " تغییر تنظیمات کنترل حساب کاربری کاربر" یا بر روی گزینه Open در سمت راست کلیک کرده یا روی آن Inter بزنید.

 

آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

 

2. این پنجره " تنظیمات کنترل حساب کاربری" را باز می کند ، که می توانید برای تغییر سطح امنیتی در ویندوز 10 استفاده کنید. مانند عکس آن را به قسمت پایین اسکرول کنید .

 

آموزش غیرفعال کردن User Account Control در ویندوز 7 و 10

 

3. بر روی OK کلیک کنید و در پنجره باز شده YES را انتخاب کنید ، کار تمام هست . روند غیرفعال سازی در ویندوز 7 و 8 نیز به همین روال می باشد .

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373