آموزش فعال کردن گزینه اسکن در کلیک راست نود 32

22
December
2020
پس از نصب آنتی ویروس نود 32 به طور پیش فرض با راست کلیک کردن روی هر فایل یا درایو مورد نظر گزینه اسکن توسط نود 32 به منوی راست کلیک اضافه می شود.

 

 

 

فعال کردن راست کلیک در نود 32 برای اسکن

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس Eset Internet Security


 

 

 

پس از خرید لایسنس نود 32 و نصب آن روی سیستم "نصب و فعال سازی آنتی ویروس Eset" به طور پیش فرض با راست کلیک کردن روی هر فایل یا درایو مورد نظر گزینه اسکن توسط نود 32 به منوی راست کلیک اضافه می شود. شما می توانید هر درایو یا دستگاه جانبی مورد نظر که به سیستم کامپیوتری خود متصل کرده اید را با راست کلیک روی آن بصورت کامل اسکن نمایید.

اما اگر به هر دلیلی این گزینه Scan with ESET در بعضی موارد غیر فعال بود و شما قادر به اسکن کردن درایوها یا دستگاه های متصل خود نبودید، میتوانید این مورد را به صورت دستی با آموزش گام به گام و تصویری زیر فعال کنید .

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

نحوه فعال کردن گزینه راست کلیک جهت اسکن نود 32 :

 

1. آنتی ویروس نود ESET را اجرا کنید .

 

2. جهت باز کردن صفحه تنظیمات پیشرفته F5 را از صفحه کلید کیبورد بزنید .

 

3. درسمت چپ پایین صفحه روی User Interface کلیک کنید بعد در سمت راست صفحه User Interface Elements را باز کنید . دکمه رو به رو Integrate into the context menu را فعال کنید و OK را بزنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

کار تمام است، سیستم خود را ریستارت کرده، گزینه Scan برای کلیک راست فعال شد.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad