آموزش فعال کردن Eset Anti-Theft در ویندوز

22
December
2020
ضد سرقت ایست نه تنها به شما در ردیابی و بازیابی دستگاه از دست رفته خود کمک می کند ، بلکه از اطلاعات شخصی شما نیز محافظت می کند.

 

 

 

چگونه Anti-Theft را در ESET خود فعال و تنظیم کنیم

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

 


 

جزئیات

 

 

ضد سرقت ESET Anti-Theft چیست؟

دستگاه های شخصی ما دائما در معرض خطر گم شدن یا سرقت قرار می گیرند. اگر دستگاه شما از بین رفته یا به سرقت رفته باشد ، ESET Anti-Theft به شما امکان می دهد با استفاده از محلی سازی آدرس IP ، نظارت بر استفاده و ردیابی دستگاه گمشده خود در هر نقطه جهان را انجام دهید. ضد سرقت خرید لایسنس نود 32نه تنها به شما در ردیابی و بازیابی دستگاه از دست رفته خود کمک می کند ، بلکه از اطلاعات شخصی شما نیز محافظت می کند .

 

چگونه ضد سرقت کار می کند؟ پس از نصب روی دستگاه ، محصول ایست شما با رابط وب ایست Anti-Theft همراه می شود. در صورت از بین رفتن یا سرقت رفتن دستگاه ، مانیتورینگ را آغاز کنید. هنگامی که یک دستگاه از بین رفته یا به سرقت رفته است ، محصول ایست شما به طور خودکار شروع به انتقال اطلاعات از دستگاه به حساب شما می کند ، فارغ از این که دستگاه شما در کجای دنیا قرار دارد. هر زمان که دستگاه گمشده شما به اینترنت دسترسی پیدا کند ، محصول ایست عکسهای به روز شده ، تصاویر وب کم و مختصات GPS را به رابط وب ضد سرقت ارسال می کند .

 

 

1. پنجره برنامه اصلی محصول ESET خود را باز کنید.

2. بر روی Setup-Security tools کلیک کنید .

 

خرید لایسنس نود 32

 

3. برای فعال کردن آن ، روی نوار کشویی کنار Anti-Theft کلیک کنید .

 

خرید لایسنس نود 32

 

4. بر روی Create account کلیک کنید

 

خرید لایسنس نود 32

 

5. Anti-Theft به آن احتیاج خواهید داشت. کادر I agree to ESET Terms - Conditions انتخاب کنید و با شرایط و ضوابط ESET موافقت کرده و روی Create new account کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

6. یک نام برای دستگاه خود تایپ کنید و روی Continue کلیک کنید .

 

خرید لایسنس نود 32

 

7. ضد سرقت فعال شده و دستگاه شما با حساب ضد سرقت در پرتال Close کلیک کنید .

 

خرید لایسنس نود 32

 

8. پنجره پورتال ضد سرقت ایست به طور خودکار باز خواهد شد. در صورت عدم استفاده ، به anti-theft.eset.com مراجعه کرده و وارد شوید. در پنجره پورتال Anti-Theft ، optimization کلیک کنید .

 

خرید لایسنس نود 32

 

9. روی ایجاد حساب Create Phantom account کلیک کنید. اکانت فانتوم به شما کمک می کند تا در صورت گم شدن یا سرقت رفته دستگاه خود را بازیابی کنید. برای استفاده کامل از کلیه ویژگی های ضد سرقت ، حساب فانتوم مورد نیاز است.

 

خرید لایسنس نود 32

 

10. روی Create Phantom account-Phantom کلیک کنید. نام پیش فرض فانتوم "Jahn" است. لازم نیست نام حساب را تغییر دهید .

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

11. پس از ایجاد حساب Phantom ، حساب Anti-Theft شما بهینه سازی شده است. دستگاه شما به عنوان Not missing نمایش داده می شود .

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad