آموزش نحوه بروز رسانی آنتی ویروس ایست نود 32نحوه بروز رسانی آنتی ویروس نود 32با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز
لازم به ذکر می باشد که آنتی ویروس Eset همیشه زمانی که شما به اینترنت متصل می شوید بصورت خودکار آپدیت و بروز رسانی می شود ، گاهی کاربر نیاز میداند که آنتی ویروس خود را بصورت دستی نیز بروز رسانی کنید در اینجا نحوه آپدیت بصورت دستی آمده است.


1. آنتی ویروس نود 32 خود را اجرا کنید بر روی گزینه Update کلیک کنید .

2. مانند عکس زیر در گوشه سمت راست بر روی گزینه Update-Check for updates کلیک کنید .


نحوه آپدیت آنتی ویروس نود 32


یا اگر آپدیت ورژن جدید ایست منتشر کند نیز در این صفحه قابل مشاهده هست و با کلیک بر روی Update Product Now نسخه فعلی را به نسخه جدید ارتقاء دهید .


آموزش آپدیت Eset


3. در اینجا بروز رسانی شما با موفقیت با پایان رسیده هست .


آموزش آپدیت اینترنت سکیوریتی نود 32


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373