آموزش نحوه بروزرسانی آنتی ویروس نود 32

آنتی ویروس اورجینال زمانی که به اینترنت متصل می شوید خودکار آپدیت می شود، در اینجا نحوه بروز رسانی آنتی ویروس Eset آورده شده است.نحوه بروزرسانی آنتی ویروس Eset


به‌ طور پیش‌ فرض، محصولات ESET هر ساعت بروزرسانی‌ های جدید را بررسی می‌کنند و حداقل یک بار در روز با موتورهای تشخیص جدید و بروزرسانی‌ های ماژول بروزرسانی می‌شوند. برای بررسی آخرین آپدیت های ماژول برنامه در محصولات خانگی و اداری کوچک "خرید نود 32" برای ویندوز، دستورالعمل‌ های زیر را دنبال کنید.

✔️ می‌خواهید تأیید کنید که آخرین نسخه ESET محصول خانگی و اداری کوچک خود را برای Windows دارید

✔️ می خواهید محصول خانگی و اداری ESET خود را برای ویندوز به آخرین نسخه به روز کنید

1. پنجره برنامه اصلی محصول ESET Windows خود را باز کنید. بر روی گزینه Update کلیک کنید .

2. روی Update → Check for updates کلیک کنید تا ببینید آیا به روز رسانی های جدید در دسترس هستند یا خیر. آخرین نسخه های محصولات ESET را ببینید.


نحوه آپدیت آنتی ویروس نود 32


3. اگر آپدیت جدید در دسترس است، روی Update product now کلیک کنید. از شما خواسته می شود کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید.

پس از راه اندازی مجدد، تأیید کنید که به روز رسانی شما با موفقیت انجام شده است.


آموزش آپدیت Eset

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی، ویندوز، ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی، خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد

سایت نادمارکت