آموزش نصب و اجرا نسخه آخر ESET Online Scanner نود 32

22
December
2020
در این قسمت از سری آموزش های نود 32 قصد داریم نرم افزاری را معرفی کنیم که بدون خریدن لایسنس ویروس های سیستم شما را شناسایی و اسکن کند . لازم به توضیح می باشد که این نرم افزار فقط فایل ها را اسکن میکند.

 

 

 

ESET Online Scanner چیست؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

خرید ویندوز

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز

 


 

در این قسمت از سری آموزش های آنتی ویروس نود 32 قصد داریم نرم افزاری را معرفی کنیم که بدون خریدن لایسنس ویروس های سیستم شما را شناسایی و اسکن کند. لازم به توضیح می باشد که این نرم افزار فقط فایل ها را اسکن میکنید و امنیت اینترنت و تهدیدات را برطرف نمیکند. آخرین نسخه ESET Online Scanner ، نسل جدید اسکنر آنلاین ESET شناخته شده نود 32 است. دیگر به Active X وابسته نیست ، که به آن امکان می دهد کاملاً از مرورگر مستقل باشد.

 

 

سایر ویژگی های جدید اسکنر آنلاین نود 32 شامل موارد زیر است:

صفحه Welcome میانبرهای اسکن رایانه ای ، تنظیمات اسکن دوره ای ، محافظت کامل و About ESET Online Scanner را ارائه می دهد .

 

انواع اسکن Eset :

▪️ اسکن کامل ، کل سیستم شما را اسکن می کند و همه گزینه های شناسایی فعال می شوند.

▪️ اسکن سریع فایلهای انتخاب شده را اسکن می کند .

▪️ اسکن سفارشی اسکن شما را با پرونده هایی که انتخاب می کنید سفارشی می کند. شما همچنین می توانید برنامه های مشکوک را شناسایی کنید ، برنامه های بالقوه ناامن را شناسایی کرده و بایگانی ها را اسکن کنید. با استفاده از ESET Online Scanner نسخه 3 (EOS v3) ، اسکن دوره ای به طور دوره ای رایانه شما را به صورت رایگان اسکن می کند. این یک بررسی سریع از قسمتهایی از سیستم شما است که اغلب آلوده هستند. اسکن به طور خودکار شروع می شود ، و در مورد آن به شما اطلاع داده می شود .

▪️ "autostart locations" برنامه هایی را که هنگام شروع ویندوز به طور خودکار شروع می شوند ، اسکن کنید .بخشهای بوت را اسکن کنید .

▪️ رجیستری را اسکن کنید و بدافزار شناسایی شده در رجیستری را پاک کنید (به عنوان مثال ، poweliks trojan) .بهبود در هنگام راه اندازی مجدد سیستم عامل و سپس اسکن مجدد پرونده های آلوده قبلی .

 

 

 

چگونگی استفاده از ESET Online Scanner

 

1. ESET Online Scanner را بارگیری کنید .

2. برای اجرای نصب ، روی فایل .exe که بارگیری کرده اید دوبار کلیک کنید.

3. بر روی Get started کلیک کنید.

 

 

آموزش نصب ESET Online Scanner

 

 

4. بر روی Yes کلیک کنید .

 

 

نحوه استفاده از ESET Online Scanner

 

 

5. بر روی گزینه Accept کلیک کنید .

 

 

چگونگی استفاده از ESET Online Scanner

 

 

6. بر روی گزینه Get Started کلیک کنید .

 

 

نصب و فعال سازی ESET Online Scanner

 

 

7. در این مرحله صرفا جهت بهبود برنامه مشتری می باشد میتوانید گزینه های Yes و Enable را انتخاب نمایید و برو روی گزینه Continue کلیک کنید .

 

 

آموزش نصب نسخه Online Scanner نود 32

 

 

8. اکنون می توانید ESET Online Scanner را اجرا کنید .

 


 

اجرا کردن ESET Online Scanner

1. اگر طبق مراحل بالا ESET Online Scanner را نصب کرده‌اید، روی فایل اصلی دوبار کلیک کنید. اما اگر از نصب نکرده اید، به مرحله 3 بروید.

2. روی Computer scan کلیک کنید.

 

 

اجرا کردن ESET Online Scanner

 

 

2. نوع اسکن را انتخاب کنید .

 

 

 ESET Online Scanner چیست؟

 

 

3. اولویت خود را برای تشخیص برنامه های بالقوه ناخواسته انتخاب کنید. روی Start scan کلیک کنید. اگر اسکن سفارشی را انتخاب کرده باشید، ابتدا اهداف اسکن خود را انتخاب می کنید.

 

 

درباره ESET Online Scanner

 

 

5. هر به‌روزرسانی ماژول از آخرین باری که اسکنر آنلاین را اجرا کردید، قبل از شروع اسکن دانلود می‌شود.

 

 

فعالسازی  ESET Online Scanner

 

 

6. اسکن پیشرفته همراه با مسیر و عنوان پرونده در حال اسکن نمایش داده می شود. تعداد تهدیدات یافت شده بلافاصله نشان می دهد. برای توقف اسکن در هر زمان می توانید روی نماد X کلیک کنید .

 

 

ایا ESET Online Scanner خوب است؟

 

 

شناسایی ویروس ها در Eset

 

1. در پایان اسکن ، صفحه شناسایی نشان داده می شود. برای مشاهده اطلاعات خاص می توانید روی مشاهده نتایج دقیق کلیک کنید. تهدیدهای کشف شده به طور خودکار پاک و قرنطینه می شوند. پرونده های قرنطینه شده حذف نمی شوند.

 

 

نحوه نصب Online Scanner نود 32

 

 

 

 

2. اگر می خواهید نتایج را ذخیره کنید ، پس از اتمام اسکن ، روی Save scan log کلیک کنید. Continue را کلیک کنید .

 

 

ویژگی های ESET Online Scanner

 

 

3. اگر می خواهید اسکن منظم را هر ماه روی رایانه خود فعال کنید ، نوار لغزنده کنار اسکن دوره ای را انتخاب کنید و سپس دو بار روی Continue کلیک کنید .

 

 

فعال سازی ایست آنلاین اسکنر

 

 

4. برای حذف همه فایل‌ها و پوشه‌های ایجاد شده توسط ESET Online Scanner، کادر کنار Delete application data on closing را انتخاب کنید. هر بازخوردی را که می‌خواهید بگذارید، و سپس روی Close without feedback یا Continue کلیک کنید.

 

 

ایست آنلاین اسکنر چیست؟

 

 

 

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373