آموزش نصب ESET File Security برای Microsoft Azure

15
April
2021
می توانید به پورتال Azure به آدرس http://portal.azure.com/ دسترسی پیدا کنید : ESET File Security را روی آن نصب کنید.

 

آموزش نصب ESET File Security برای Microsoft Azure

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

1. وارد حساب Microsoft Azure خود شوید. می توانید به آدرس http://portal.azure.com/ دسترسی پیدا کنید

2. روی Browse All کلیک کنید.

 

فروش لایسنس نود 32

 

3. VM را که می خواهید پسوند ESET File Security VM را روی آن نصب کنید انتخاب کرده و Extensions → Add را کلیک کنید و سپس ESET File Security را کلیک کنید.

 

فروش آنتی ویروس اورجینال

 

4. روی Create کلیک کنید.

 

فروش آنتی ویروس اورجینال

 

5. در این پنجره می توانید تنظیمات نصب را ویرایش کنید.

 

 

License key - یک کلید مجوز معتبر صادر شده توسط ESET را وارد کنید یا اگر قصد دارید بعداً محصول ESET خود را فعال کنید این قسمت را خالی بگذارید.

 

Install Real-time file system protection - انتخاب کنید آیا می خواهید محافظت از سیستم پرونده فایل در زمان واقعی را نصب کنید ، که هنگام دسترسی به پرونده ها اسکن می کند.

 

Install Web and email component - انتخاب کنید آیا می خواهید مولفه های وب و ایمیل را نصب کنید که هنگام مرور اینترنت و برقراری ارتباط از طریق پروتکل های ایمیل منظم از شما محافظت می کنند.

 

Install Device control - این ویژگی استفاده از دستگاه های خارجی و لوازم جانبی را در سرور شما کنترل می کند. می توانید این گزینه را روی "NO" تنظیم کنید زیرا کنترل دستگاه هیچ تاثیری بر روی ماشین مجازی نخواهد داشت.

 

Enable ESET LiveGrid® reputation system -انتخاب کنید آیا می خواهید سیستم ESET LiveGrid® را فعال کنید. ما اکیداً توصیه می کنیم که این کار را فعال کنید ، زیرا LiveGrid® محافظت شما را در برابر حملات از نوع باج افزار بسیار افزایش می دهد.

 

Enable detection of potentially unwanted applications - اولویت خود را برای شناسایی برنامه های بالقوه ناخواسته تنظیم کنید

 

Install ESET Remote Administrator Agent using created configuration file - اگر می خواهید ERA Agent را نصب کنید ، یک فایل پیکربندی را از ERA Web Console بارگذاری کنید. این فایل پیکربندی ".ini" با استفاده از این مراحل قابل تولید است.

 

برای ادامه نصب روی تأیید کلیک کنید.

 

 

فروش لایسنس Eset internet security

 

 

6. هنگام افزودن برنامه افزودنی ، یک اعلان جدید با یک نوار پیشرفت نمایش داده می شود.

 

فروش لایسنس Eset internet security

 

7. با موفقیت افزونه ESET.FileSecurity به ماشین مجازی اضافه شد ... وقتی پسوند اضافه شد ، نمایش داده می شود. اگر قبلاً چنین کاری نکرده اید ، می توانید ESET File Security را با استفاده از ESET Remote Administrator فعال کنید.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373