آنتی ویروس Endpoint یا سرور چیست؟

آنتی ویروس سازمانی یک برنامه کاربردی مبتنی بر ابر و برای امنیت و محافظت از بدافزار است. که پایگاه جهانی دارد که شامل مشاغل با هر اندازه است.منظور از آنتی ویروس Endpoint چیست؟با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز
آنتی ویروس سازمانی یک برنامه کاربردی مبتنی بر ابر و در محل برای امنیت اینترنت و محافظت از بدافزار است. این یک پایگاه کاربر جهانی دارد که شامل مشاغل با هر اندازه است. فناوری Cloud sandbox به کاربران این امکان را می‌دهد تا از دستگاه‌های تلفن همراه، لپ‌تاپ و دسکتاپ خود در برابر باج‌افزار، حملات روز صفر و نقض داده‌ها محافظت کنند. این ویژگی حفاظت از فایل، ربات و ایمیل، همراه با مدیریت دستگاه از راه دور، امنیت مجازی سازی، راه اندازی فایروال و کنترل وب است، که به‌طور خودکار به‌روزرسانی می‌شود.


ESET Endpoint Protection Advanced چیست؟

شرکت ESET راه حل های امنیتی نقطه پایانی را ارائه می دهد که از رویکرد چند لایه استفاده می کنند. از فناوری‌های متعددی استفاده می‌کند که به صورت پویا کار می‌کنند تا تشخیص، عملکرد و موارد مثبت کاذب را متعادل کنند. ESET Endpoint Protection که با نام ESET PROTECT نیز شناخته می‌شود، در سه نسخه موجود است: Entry، Advanced و Complete. ما ویژگی‌های موجود در هر یک از این نسخه‌ها را پوشش می‌دهیم و به جزئیات بیشتری در مورد قابلیت‌های ESET Endpoint Antivirus، که با تمام محصولات محافظتی نقطه پایانی ESET بسته‌بندی شده‌اند، خواهیم پرداخت.


ESET Endpoint Protection Advanced


راه حل های حفاظت نقطه پایانی ESET

خرید ESET Endpoint Protection Advanced یکی از سه نسخه در مجموعه محصولات ESET PROTECT است.


ESET PROTECT Entry

این راه حل محافظت چند لایه را ارائه می دهد. می توانید راه حل را با استفاده از کنسول ابری با یک کلیک اجرا کنید. ویژگی های قابل توجه ESET PROTECT Entry عبارتند از:


Security management —شما می توانید این راه حل مدیریت از راه دور را در فضای ابری یا در محل مستقر کنید.

Endpoint protection — این ویژگی حفاظت چند لایه پیشرفته را برای نقاط پایانی مختلف از جمله گوشی های هوشمند، ماشین های مجازی (VM) و رایانه ها ارائه می دهد.

File server security - حفاظت بی‌درنگ برای داده‌هایی که از سرورهای فایل عبور می‌کنند، ارائه می‌دهد.


آنتی ویروس eset endpoint


ESET PROTECT Advanced

این راه حل قابلیت هایی را برای محافظت از لپ تاپ ها، رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه شرکت فراهم می کند. این به شما امکان می دهد محصولات امنیتی را با استفاده از یک کنسول مدیریت مبتنی بر ابر مدیریت کنید. ESET PROTECT Advanced همان قابلیت‌های نسخه Entry را ارائه می‌کند و همچنین ارائه می‌کند:


رمزگذاری کامل دیسک - این راه حل به شما امکان می دهد دیسک های سیستم، پارتیشن ها یا کل دستگاه ها را رمزگذاری کنید. می توانید از آن برای دستیابی به انطباق قانونی استفاده کنید.

Cloud sandbox — این ویژگی به شما کمک می‌کند تا با بررسی نمونه‌های مشکوک در یک محیط ایزوله sandbox مبتنی بر ابر، در برابر تهدیدات روز صفر محافظت کنید.


ESET PROTECT Complete

این راه حل تمام ویژگی های موجود در Entry و Advanced را ارائه می دهد و یک لایه محافظتی برای ایمیل ابری Microsoft 365 و OneDrive یا سرورهای ایمیل اضافه می کند. ESET PROTECT Complete همان قابلیت‌های نسخه پیشرفته را ارائه می‌کند و همچنین ارائه می‌کند:


Mail security - این ویژگی می تواند بدافزار و هرزنامه را در سطح سرور قبل از رسیدن این تهدیدها به صندوق ورودی کاربران نهایی مسدود کند.

محافظت از برنامه های ابری — حفاظت پیشرفته ای را برای برنامه های مایکروسافت 365 ارائه می دهد. این شامل افزودن دفاع پیشگیرانه از تهدید از طریق یک کنسول اختصاصی است.


ESET Endpoint Antivirus

تمام راه حل های حفاظت نقطه پایانی ESET شامل آنتی ویروس ESET Endpoint است که در برابر تهدیدات بدافزارهای مختلف از جمله باج افزار، بدافزار بدون فایل، حملات روز صفر و غیره محافظت می کند. این راه حل از چندین فناوری برای ارائه حفاظت جامع از بدافزارها، از جمله هوش مصنوعی (AI) استفاده می کند. می‌توانید آنتی‌ویروس ESET Endpoint را درون محل روی ماشین‌های لینوکس، مک، و ویندوز مستقر کنید یا یک استقرار مبتنی بر ابر را اجرا کنید.


آنتی ویروس ESET Endpoint در برابر تهدیدات زیر محافظت می کند:


آنتی ویروس eset endpoint security


باج افزار - آنتی ویروس ESET Endpoint از فناوری Ransomware Shield برای کمک به محافظت در برابر رمزگذاری فایل های مخرب استفاده می کند. می تواند باج افزار را بر اساس شهرت و رفتار شناسایی کند و فرآیندهای شبیه به رفتار باج افزار را مسدود کند.

حملات روز صفر - آنتی ویروس سنتی به دنبال الگوهایی از تهدیدات شناخته شده است. حملات Zero-day به آسیب‌پذیری‌های ناشناخته برای دور زدن نرم‌افزار آنتی‌ویروس مبتنی بر الگو و نفوذ به سیستم‌های شما متکی هستند. ESET Endpoint Antivirus نظارت مداوم را برای شناسایی و مسدود کردن تهدیدهایی که سعی در استفاده از تکنیک‌های بهره‌برداری شناخته شده در برنامه‌هایی مانند مرورگرها دارند، اعمال می‌کند.

بدافزار بدون فایل - حملات بدافزار عمدتاً به فایل‌ها برای آلوده کردن و انتشار در گذشته متکی بودند. با این حال، حملات پیشرفته امروزی از رویکرد بدون فایل استفاده می کنند. نرم افزار آنتی ویروس اغلب بدافزار بدون فایل را شناسایی نمی کند زیرا در حافظه رایانه پنهان می شود. آنتی ویروس ESET Endpoint از Advanced Memory Scanner، یک فناوری اختصاصی، برای کمک به حل این چالش استفاده می کند. اسکنر به طور فعال به دنبال رفتار بدافزار بدون فایل می‌گردد و می‌تواند تهدیدات را بر اساس اقدامات انجام شده توسط فرآیندهای کامپیوتری در زمانی که بدافزار در حافظه حذف می‌شود، متوقف کند.

بدافزار مبهم - عوامل تهدید از تکنیک‌های مبهم‌سازی برای پنهان کردن حملات بدافزار استفاده می‌کنند که تشخیص آن‌ها را برای نرم‌افزار آنتی‌ویروس دشوار می‌کند. ESET Endpoint Antivirus از یک محیط sandbox برای تشخیص رفتار واقعی در پشت فعالیت های مشکوک و تایید تهدیدات احتمالی استفاده می کند. معمولاً با آپلود نمونه در جعبه شنی ابری ESET کار می‌کند، که یک محیط مجازی امن برای آزمایش و اعتبار سنجی ارائه می‌دهد که توسط ۱۳ آزمایشگاه تحقیق و توسعه واقع در سراسر جهان پشتیبانی می‌شود.

ضد فیشینگ - ESET Endpoint Antivirus قابلیت های ضد فیشینگ را فراهم می کند که ارتباطات بین مرورگرهای وب و سرورهای خارجی متصل را نظارت می کند. این فرآیند پلت فرم را قادر می سازد تا بین وب سایت های قانونی و وب سایت هایی که به عنوان وب سایت های قانونی مبدل شده اند تمایز قائل شود.

حملات شبکه - آنتی ویروس ESET Endpoint با نظارت بر ترافیک شبکه و مسدود کردن هرگونه ترافیکی که مضر تلقی می شود، به محافظت در برابر برخی حملات شبکه کمک می کند.


کنسول مدیریت


خرید لایسنس eset endpoint security


ESET Cloud Administrator
یک ابزار مدیریت مبتنی بر ابر است که به شما امکان می دهد امنیت را با استفاده از یک کنسول واحد مدیریت کنید. در اینجا چیزی است که باید در مورد کنسول مدیریت بدانید:


داشبورد — کنسول داشبوردی را ارائه می دهد که اطلاعات مهم امنیتی را نمایش می دهد. داده‌های جامعی را ارائه می‌دهد که در نمودارها تقطیر شده‌اند، که می‌تواند به شما در دستیابی به بینش کمک کند.

در اینجا ویژگی های کلیدی ESET Cloud Administrator آمده است:

سیاست‌های امنیتی - کنسول به شما امکان می‌دهد خط‌مشی‌های امنیتی برای نقاط پایانی ایجاد کنید.

لیست ها — می توانید از کنسول برای ایجاد لیستی از وظایف استفاده کنید.

هشدارها - کنسول شما را قادر می سازد تا هشدارهایی را برای اطلاع رسانی فوری مسائل امنیتی مهم تنظیم کنید.


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373