ارور زرد رنگ Attention required در اندروید نود 32

ESET Mobile Security برای Android در صورتی که دستگاه تلفن همراه روت شده باشد، یک اعلان هشدار زرد را در صفحه اصلی نشان می دهد.دلیل زرد شدن اندروید نود 32 - ESET Mobile Securityبا درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید ESET Mobile Security
موضوع


1. یک اعلان زرد رنگ را در صفحه اصلی برنامه تلفن همراه ESET خود مشاهده می کنید

2. یک دستگاه روت شده یا جیلبریک شده

3. روت کردن چیست؟

4. جیلبریک چیست؟

5. چگونه می توانم بفهمم که دستگاه من روت یا جیلبریک شده است؟

6. اگر دستگاه من روت یا جیلبریک شده باشد، چه کاری باید انجام دهم؟

7. اگر دستگاه من روت یا جیلبریک شده باشد، چه کاری باید انجام دهم؟


دلیل زرد شدن اندروید نود 32 چیست؟


 اعلان زرد رنگ در صفحه اصلی برنامه تلفن همراه ESET


● یک دستگاه روت شده یا جیلبریک شده


یک دستگاه روت شده یا جیلبریک شده در معرض خطر است زیرا نرم افزار دیگری ممکن است تنظیمات یا سیستم عامل دستگاه را کنترل کند. برای مثال، ممکن است باعث شود برنامه‌های امنیتی فعال ESET مانند ESET Mobile Security بسته شوند، اگرچه این برنامه‌ها بالاترین سطح مجوز مدیر دستگاه را دارند. محصولات موبایل ESET نمی‌توانند محافظت کامل را روی دستگاه‌های روت شده یا جیلبریک تضمین کنند، زیرا ممکن است برنامه‌های ESET به درستی کار نکنند.


● روت


روت کردن فرآیندی است که در آن کاربران دستگاه خود را در حالت ممتاز قرار می‌دهند و «دسترسی ریشه» به دستگاه می‌دهند. روت کردن به طور کلی بر روی دستگاه‌های اندرویدی انجام می‌شود، اما روت کردن می‌تواند در سایر دستگاه‌های مبتنی بر لینوکس نیز رخ دهد. هدف از روت کردن یک دستگاه، به دست آوردن بالاترین امتیازات سیستمی است که به کاربران امکان می دهد عملکردهای تخصصی را اجرا کنند که در غیر این صورت در دسترس نبودند. از آنجایی که کاربران دارای بالاترین امتیازات روت موجود در یک دستگاه روت شده هستند، دستگاه های آنها در برابر خطرات امنیتی آسیب پذیر هستند زیرا کدهای مخرب ممکن است بر سیستم عامل تأثیر بگذارد.


● جیلبریک کردن


جیلبریک فرآیند غیرفعال کردن محدودیت های اعمال شده توسط سازنده دستگاه است. جیلبریک به طور کلی بر روی دستگاه های اپل که دارای سیستم عامل iOS هستند، مانند آیفون یا آی پد انجام می شود و محدودیت های تعیین شده توسط اپل را حذف می کند. این به کاربران امکان می دهد تا نرم افزار شخص ثالث را از خارج از فروشگاه رسمی برنامه نصب کنند. در اصل، جیلبریک کاربران را قادر می‌سازد تا تغییراتی (مانند تغییر مرورگر پیش‌فرض آیفون یا سرویس گیرنده ایمیل) یا استفاده از نرم‌افزاری که اپل آن را مجاز نمی‌داند، انجام دهند.


چگونه می توانم بفهمم که دستگاه اندروید من روت یا جیلبریک شده است؟

راه های مختلفی برای بررسی روت بودن دستگاه اندروید وجود دارد. می‌توانید از برنامه تلفن همراه ESET Mobile Security برای Android، ESET Endpoint Security برای Android استفاده کنید، یا می‌توانید اطلاعات وضعیت را مستقیماً در دستگاه خود مشاهده کنید تا بررسی کنید که آیا دستگاه شما روت شده یا جیلبریک شده است.


چگونه می توانم بفهمم که دستگاه اندروید من روت یا جیلبریک شده است؟ESET Mobile Security برای اندروید

ESET Mobile Security برای Android در صورتی که دستگاه تلفن همراه روت شده باشد، یک اعلان هشدار زرد را در صفحه اصلی نشان می دهد. تنظیمات اعلان دستگاه روت شده به طور پیش فرض فعال است.

1. برنامه ESET Mobile Security for Android را باز کنید.

2. اگر دستگاه شما روت شده باشد، اعلان هشدار زرد در صفحه اصلی ظاهر می شود. روی اعلان Rooted device ضربه بزنید و اطلاعات دستگاه روت شده را بخوانید.


دلیل زرد شدن اندروید ESET Mobile Security


ESET Endpoint Security برای اندروید

در صورتی که دستگاه تلفن همراه روت شده باشد، ESET Endpoint Security برای Android یک اعلان هشدار زرد را در صفحه اصلی نشان می دهد.

1. برنامه ESET Endpoint Security برای اندروید را باز کنید.

2. اگر دستگاه شما روت شده باشد، اعلان هشدار زرد در صفحه اصلی ظاهر می شود. روی اعلان Rooted device ضربه بزنید و اطلاعات دستگاه روت شده را بخوانید.


دلیل زرد شدن اندروید نود 32 چیست؟


اعلان دستگاه روت شده را در ESET Endpoint Security for Android فعال کنید

1. برنامه ESET Endpoint Security برای اندروید را باز کنید.

2. در صفحه اصلی، روی Device Security ضربه بزنید.برای اندروید را باز کنید.


تشخیص روت بودن اندروید


3. روی کلید کنار Device Security ضربه بزنید تا فعال شود.


فعال کردن اعلان دستگاه روت شده در ESET Endpoint Security for Android


4. رمز عبور Admin را تایپ کنید و روی Enter ضربه بزنید.


ارور  Attention required در Eset Mobile security


5. روی ضامن کنار Device settings policy ضربه بزنید تا فعال شود و روی Device settings policy. ضربه بزنید.


ارور زرد attention required در mobile security eset


6. بررسی کنید که کلید کنار Rooted device فعال باشد.


ارور زرد attention required در اندروید eset


7. روی نماد فلش در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید و به صفحه اصلی بازگردید. اگر دستگاه شما روت شده باشد، اعلان زرد رنگ را در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد.


● اطلاعات وضعیت دستگاه خود را تأیید کنید، برای همه دستگاه های اندرویدی قابل اجرا نیست.


1. در دستگاه Android خود، به Settings بروید.

2. به پایین اسکرول کنید و About phone ضربه بزنید.

3. روی Status information. ضربه بزنید.

4. وضعیت تلفن را بررسی کنید. اگر وضعیت نمایش داده شده Official است، دستگاه شما روت نشده است.


اگر تصمیم دارید از یک دستگاه روت شده یا جیلبریک استفاده کنید، باید از عواقب احتمالی آن آگاه باشید. ESET اکیدا توصیه می کند از دستگاه های روت شده یا جیلبریک استفاده نکنید.


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی - ویندوز - ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی میتوانید خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد