اعلان ESET از سوءاستفاده در کانال مخفی در ICMP

01
May
2021
بازی ها یا سایر برنامه هایی که به اینترنت متصل می شوند هنگام نمایش این اعلان به درستی کار نمی کنند.

 

اعلان ESET از سوءاستفاده در کانال مخفی در ICMP

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

 

جزئیات

 

در صورت دریافت پیام "بهره برداری کانال مخفی در بسته ICMP" از محصول آنتی ویروس نود 32 در قسمت اعلانات ، ترافیک به کامپیوتر شما توسط سیستم دفاعی فعال نود 32 مسدود می شود. بسته های تکه تکه ICMP ممکن است برای شناسایی سریع اتصال مشتری به کنترل کننده دامنه استفاده شود. در برخی موارد ، این ردیابی می تواند مانع عملکرد بازی ها یا سایر برنامه هایی شود که به اینترنت متصل می شوند.

 

راه حل

 

اگر مطمئن نیستید که اعلان هایی که دریافت می کنید چه نوع تهدیدی است پس از شناسایی حمله، اعلان ها را غیرفعال کنید. بدون کاهش سطح حفاظت ، دریافت اعلان های تهدید را متوقف خواهید کرد.

اگر مشکلی دارید که مانع از عملکرد صحیح یک برنامه یا بازی با قابلیت شبکه می شود ، توصیه می کنیم برای جلوگیری از ارسال اعلان های بعدی ، یک استثنای IDS برای برنامه ایجاد کنید. همیشه از بروز بودن ماژول فایروال شخصی خود اطمینان حاصل کنید.

 

 

اعلان ها را پس از شناسایی حمله غیرفعال کنید

 

اگر مطمئن نیستید که علت اعلان ها تهدیدی چیست، اعلان ها را غیرفعال کنید و محصول Eset Internet Security خود را پیکربندی کنید تا در پس زمینه بدون کاهش سطح محافظت از شما اجرا شود:

 

1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

2. کلید F5 را فشار دهید تا به Advanced setup دسترسی پیدا کنید.

3. روی Firewall کلیک کنید و گزینه Advanced → IDS and Advanced Options را باز کنید.

 

  آنتی ویروس اورجینال Eset

 

4. بعد از تشخیص حمله ، Intrusion Detection را باز کنید و روی نوار لغزنده کنار Display notification after attack detection کلیک کنید تا غیرفعال شود. برای ذخیره تغییرات ، دو بار روی OK کلیک کنید و از تنظیمات پیشرفته خارج شوید.

5. دیگر نباید اعلان های "بهره برداری کانال مخفی شناسایی شده در بسته ICMP" را دریافت کنید.

 

  آنتی ویروس اورجینال Eset

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373