ایمیل هرزنامه ، جعل و فیشینگ چیست؟

10
May
2021
به طور گسترده و طبقه بندی شده هرزنامه شامل تبلیغات ناخواسته، کلاهبرداری و گسترش نرم افزارهای مخرب بدافزار است. نویسندگان هرزنامه ابزارها و منابع بسیاری برای دستیابی به آدرس های ایمیل جدید دارند.

 

ایمیل هرزنامه ، جعل و فیشینگ چیست؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده نحوه شناسایی پیام های فیشینگ بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: شناسایی پیام های فیشینگ و نحوه جلوگیری از آن

 


 

به طور گسترده و طبقه بندی شده هرزنامه شامل تبلیغات ناخواسته، کلاهبرداری و گسترش نرم افزارهای مخرب بدافزار است. نویسندگان هرزنامه ابزارها و منابع بسیاری برای دستیابی به آدرس های ایمیل جدید در دسترس دارند. علاوه بر این ، حجم و تنوع هرزنامه ها تنظیم آن را بسیار دشوار می کند.

 

نحوه شناسایی هرزنامه

 

 

 

لایسنس نود 32 - نحوه شناسایی هرزنامه

 

 

 

نام های احتمالی دیگر این ایمیل های بازاریابی هرزنامه عبارتند از: تماس با کاربران ، سوابق کاربران ، پایگاه داده کاربران و لیست مشتریان.

به طور کلی ، چند شاخص وجود دارد که می تواند به شما کمک کند هرزنامه (ایمیل های انبوه ناخواسته) را در صندوق پستی خود شناسایی کنید. اگر پیامی برخی از معیارهای زیر را نشان دهد ، به احتمال زیاد هرزنامه است.

 

 

 

▪ آدرس فرستنده متعلق به شخصی نیست که شما آن را بشناسید.

 

▪ مبلغ زیادی به شما پیشنهاد می شود ، اما قبل از جمع آوری پول های گفته شده ، ابتدا باید مبلغ ناچیزی را در اختیار فرستنده قرار دهید.

 

▪ به بهانه های مختلف از شما خواسته می شود برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید - شماره حساب بانکی ، شماره کارت اعتباری ، شماره تأمین اجتماعی ، نام کاربری و رمزهای عبور و غیره.

 

▪ برخی از کلمات به منظور فریب فیلتر هرزنامه شما اشتباه املایی شده اند

 

▪ محصول تبلیغ شده بسیار کمتر از قیمت خرده فروشی است.

 

 

اگر تصمیم دارید کالایی را که در یک پیام ایمیل ناخواسته تبلیغ شده است خریداری کنید ، لطفاً بررسی کنید که فرستنده پیام - فروشنده معتبری است.

 

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید آنتی ویروس اورجینال برای مقابله با انواع فیشینگ و بد افزار و ویروس ها و تروجان ها بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس Eset Internet Security

 

 

 

برخی از نکات برای پیشگیری از هرزنامه :

 

▪ در صورت امکان ، آدرس ایمیل خود را در اینترنت منتشر نکنید.

 

▪ فقط آدرس ایمیل خود را به افراد معتمد بدهید.

 

▪ به پیام های هرزنامه پاسخ ندهید.

 

▪ هنگام پر کردن فرم های اینترنتی مراقب باشید - به خصوص از جعبه های انتخاب مانند "بله ، من می خواهم اطلاعات مربوط به ... را در صندوق ورودی خود دریافت کنم.

 

▪ از آدرس های ایمیل ویژه استفاده کنید (به عنوان مثال ، یکی برای کار خود ، دیگری برای ارتباط با دوستان خود ، دیگری برای خریدهای آنلاین و غیره).

 

▪ از یک راه حل ضد اسپم مانند ESET Mail Security برای Microsoft Windows Exchange Server استفاده کنید.

 

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373