بازیابی اطلاعات کارت حافظه SD - (ویندوز ، مک ، اندروید ، دوربین)

04
June
2021
کارت های SD عملی ترین درایو های ذخیره سازی هستند. که می توان آنها را تقریباً در همه دستگاه ها مانند رایانه ، دوربین ، تلفن ، هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کرد.

 

چگونه می توان داده های از دست رفته را از کارت SD بازیابی کرد؟

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده عیب یابی برای کارت SD خراب یا آسیب دیده بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

عیب یابی برای کارت SD خراب یا آسیب دیده

 


 

کارت های SD عملی ترین درایو های ذخیره سازی هستند. که می توان آنها را تقریباً در همه دستگاه ها مانند رایانه ، دوربین ، تلفن ، هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کرد. علاوه بر این آنها بسیار جمع و جور هستند که باعث می شود تقریباً یک وسیله ذخیره سازی کامل برای ذخیره مقدار زیادی از داده ها باشند. با این حال در طرف دیگر کارت های SD بسیار حساس هستند و به راحتی در معرض از دست دادن داده ها هستند. بنابراین در این مقاله بهترین روش های ممکن برای بازیابی کارت SD را بحث خواهیم کرد. شما می توانید توضیحات مفصلی در مورد هر یک از جنبه های بازیابی اطلاعات کارت SD را در تمام سیستم عامل های موجود پیدا کنید.

 

بازیابی کارت SD با استفاده از نرم افزار بازیابی کارت SD

 

هر زمان که می خواهید داده ها را ازکارت SD بازیابی کنید ، بهترین روش ممکن استفاده از نرم افزار بازیابی کارت SD است. یک نرم افزار بازیابی کارت SD می تواند به بخشهای ذخیره سازی فردی دسترسی پیدا کند و فایلهای حذف شده را از کارت حافظه بازیابی کند.

 

از آنجا که دستیابی دستی به آن بخشهای ذخیره سازی غیرممکن است، استفاده از نرم افزار بازیابی کارت SD تنها راه حل است. با این حال ممکن است با استفاده از سایر نرم افزار بازیابی بهترین نتایج ممکن به شما نرسد. به همین دلیل است که شما باید از یک ابزار بازیابی قابل اعتماد مانند نرم افزار بازیابی کارت Remo SD استفاده کنید.

 

Remo با یکپارچه سازی با فناوری پیشرفته بازیابی همراه با ساده ترین رابط کاربری به وضوح بهترین نرم افزار بازیابی کارت SD است. بنابراین بیایید ببینیم چگونه با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات Remo داده ها را از کارت حافظه بازیابی می کنیم.

 

 

دانلود نرم افزار ریکاوری

 

  آنتی ویروس اورجینال Eset

 

 

توجه: برای بازیابی اطلاعات از کارت SD ، اتصال مستقیم کارت SD به رایانه با استفاده از کارت خوان قابل اعتماد الزامی است.

 

دستورالعمل استفاده از نرم افزار بازیابی کارت SD

 

◾ برای نصب نرم افزار بازیابی کارت Remo SD و راه اندازی آن را دانلود کنید.

◾ برای بازیابی پرونده های حذف شده از کارت SD ، گزینه Recover Files را انتخاب کنید

 

خرید لایسنس نود 32 - خرید نود 32 - خرید آنتی ویروس نود 32 - بازیابی اطلاعات کارت حافظه SD - (ویندوز ، مک ، اندروید ، دوربین).jpg

 

◾ در پنجره بعدی همه درایوهای موجود در رایانه خود را مشاهده خواهید کرد و اگر کارت SD خود را به درستی به رایانه خود متصل کرده باشید، کارت SD را روی صفحه خود مشاهده خواهید کرد

◾ حالا کارت SD را انتخاب کنید و روی scan کلیک کنید و منتظر بمانید تا فرآیند اسکن کامل شود

 

خرید لایسنس نود 32 - خرید نود 32 - خرید آنتی ویروس نود 32 - بازیابی اطلاعات کارت حافظه SD - (ویندوز ، مک ، اندروید ، دوربین).jpg

 

◾ پس از اتمام مراحل اسکن ، Remo تمام پرونده های حذف شده از کارت SD را بازیابی می کند و آنها را در پنجره بازیابی نمایش می دهد

◾ از پنجره بازیابی می توانید داده های بازیابی شده را تأیید کرده و در یک مکان امن ذخیره کنید

 

خرید لایسنس نود 32 - خرید نود 32 - خرید آنتی ویروس نود 32 - بازیابی اطلاعات کارت حافظه SD - (ویندوز ، مک ، اندروید ، دوربین).jpg

 

توجه: هرگز داده های بازیابی شده را در همان کارت SD که داده خود را از دست داده ذخیره نکنید. برای ذخیره اطلاعات بازیابی شده از یک دستگاه ذخیره سازی جداگانه استفاده کنید.

 

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - خرید آنتی ویروس Eset بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید آنتی ویروس نود 32

 

بازیابی کارت SD - خراب یا آسیب دیده

 

وقتی کارت SD خراب شود، داده های موجود در کارت SD بدون آسیب می مانند، اما سیستم فایل کارت SD آسیب خواهد دید (سیستم فایل مانند یک رابط بین سیستم عامل رایانه و بخش های ذخیره کارت SD است). وقتی سیستم فایل خراب است، سیستم عامل کامپیوتر دیگر نمی تواند به بخشهای ذخیره کارت SD دسترسی داشته باشد.

 

به طور خلاصه داده های شما ایمن و سالم هستند، اما شما به داده ها دسترسی ندارید. در چنین شرایطی بسیاری از وب سایت ها یا انجمن های گفتگو به کاربران پیشنهاد می کنند خطاهای کارت SD را برطرف کنند تا داده ها را از آنها بازیابی کنند. این کار کاربران را در یک معضل قرار می دهد که آیا ابتدا کارت SD آسیب دیده را برطرف کنند یا داده ها را از کارت SD خراب بازیابی کنند؟

 

✔ در درجه اول همیشه بازیابی داده ها از کارت SD خراب پیشنهاد می شود تا رفع آنها، زیرا تعمیر کارت SD آسیب دیده ممکن است به فرمت کردن کارت SD بیانجامد و احتمالاً داده های کارت SD را برای همیشه پاک کند.

 

از این رو همیشه قبل از تعمیر کارت SD آسیب دیده، داده های آن را بازیابی کنید. برای بازیابی اطلاعات از کارت SD مرده یا خراب تنها کاری که باید انجام دهید این است که نرم افزار بازیابی کارت Remo SD را بارگیری و نصب کرده و بقیه موارد را دنبال کنید.

 

مراحل بازیابی اطلاعات از کارت SD

 

Remo را راه اندازی کرده و Recover Partition edition را انتخاب کنید.

 

خرید لایسنس نود 32 - خرید نود 32 - خرید آنتی ویروس Eset - بازیابی اطلاعات کارت حافظه SD - (ویندوز ، مک ، اندروید ، دوربین).jpg

 

◾ از درایورهای ذکر شده کارت SD را انتخاب کرده و روی scan کلیک کنید.

◾ پس از اتمام اسکن Remo تمام پرونده های بازیابی شده از کارت SD را در پنجره بازیابی نمایش می دهد.

 

خرید لایسنس نود 32 - خرید نود 32 - خرید آنتی ویروس Eset - بازیابی اطلاعات کارت حافظه SD - (ویندوز ، مک ، اندروید ، دوربین).jpg

 

◾ پرونده هایی را که می خواهید بازیابی شوند انتخاب کرده و ذخیره کنید.

 

بازیابی اطلاعات کارت SD حذف شده - دوربین

 

کارتهای SD بیشتر از هر وسیله دیگری در دوربینهای دیجیتال استفاده می شوند. علاوه بر این احتمال تصادفات از دست دادن داده در دوربین های دیجیتال نیز زیاد است. به عنوان مثال هنگام پاک کردن عکسهایی را که نمیخواهید به طور تصادفی یک عکس خوب را حذف کنید یا در حالی که دوربین روشن است کارت SD را بردارید.

 

اینها فقط چند مورد هستند، اما در حقیقت عوامل بیشماری وجود دارد که می تواند باعث از دست رفتن اطلاعات در کارتهای SD دوربین شود. متأسفانه هیچ یک از مارک های دوربین هیچ نوع برنامه بازیابی اطلاعات را ارائه نمی دهند. در نتیجه هیچ گزینه دستی برای بازیابی عکس های حذف شده از کارت SD دوربین وجود ندارد.

 

بنابراین تنها روش ممکن برای بازیابی عکس های پاک شده از دوربین دیجیتال با کمک Remo است. Remo با قابلیت شناسایی تقریباً تمام فرمت های تصویر بهترین گزینه ممکن برای بازیابی عکس های پاک شده از هر نوع دوربین دیجیتال است.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373