پیغام we could not reach the activation server نود 32

این خطا معمولاً به دلایل زیر ایجاد می شود: رایانه شما به درستی به شبکه شما متصل نیست و اتصال اینترنت شما فعال نیست، یا در تعارض با نرم افزاری دیگر در دستگاه شما می باشد. Owner:
`2021-21-February`

 

برطرف کردن پیام we could not reach the activation server نود 32

خطای برقراری ارتباط با سرور های ایست نود 32

هرگونه کپی برداری از الگو و مطالب سایت به هیچ عنوان مورد رضایت نیست

 

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32


 

 

مقدمه : گاهی اوقات پیش می آید که کاربران لایسنس Eset Internet Security را خریداری نموده و زمان فعال سازی با پیغام we could not reach the activation server مواجه می شوند که به معنای = ما نمی توانیم به سرور فعال سازی دسترسی پیدا کنیم می باشد. این خطا معمولاً به دلایل زیر ایجاد می شود:

 

1. محدودیت اینترنت برای دسترسی به سرور های ایست.

2. رایانه شما به درستی به شبکه شما متصل نیست و اتصال اینترنت شما فعال نیست.

3. تعارض با نرم افزاری دیگر در دستگاه شما.

در اکثر مواقع این پیام بخاطر محدودیت اینترنت می باشد که با عوض کردن DNS می توانید به راحتی لایسنس آنتی ویروس نود 32 خود را فعال نمایید، در ادامه با ما باشید :

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

1. هنگام فعال کردن آنتی ویروس نود 32 مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید زیرا بدون اتصال به اینترنت امکان فعال شدن آن وجود ندارد.

 

اگر پس از تأیید اتصال به اینترنت هنوز خطایی دریافت می کنید برای حل این موضوع بنا بر نسخه ویندوز شما 7 / 8 / 10 بر روی لینک زیر کلیک کنید و با تغییر DNS در کانکشن ویندوز مشکل را یکبار برای همیشه حل کنید

 

◀ مشاهده آموزش تغییر DNS ویندوز 7 / 8 / 10

 

2. جهت مشاهده تمامی خطا ها و پیغام های مربوط به نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید : ◀ مشاهده کلیه خطاهای ACT & ECP هنگام فعال سازی

 

2. جهت مشاهده کلیه آموزش های مربوط به نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید : ◀ آموزش های آنتی ویروس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

enamad