پیغام we could not reach the activation server نود 32

21
February
2021
این خطا معمولاً به دلایل زیر ایجاد می شود: رایانه شما به درستی به شبکه شما متصل نیست و اتصال اینترنت شما فعال نیست، یا در تعارض با نرم افزاری دیگر در دستگاه شما می باشد.

 

 

 

برطرف کردن پیام we could not reach the activation server نود 32

خطای برقراری ارتباط با سرور های ایست نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید لایسنس نود 32

خرید ویندوز

جهت خرید لایسنس اورجینال ویندوز 10 و 11 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:خرید ویندوز

 


 

مقدمه : گاهی اوقات پیش می آید که کاربران لایسنس Eset Internet Security را خریداری نموده و زمان فعال سازی با پیغام we could not reach the activation server مواجه می شوند که به معنای = ما نمی توانیم به سرور فعال سازی دسترسی پیدا کنیم می باشد. این خطا معمولاً به دلایل زیر ایجاد می شود:

 

1. نرم افزار آنتی ویروس اورجینال نمیباشد _ آنتی ویروس را بصورت اورجینال با لینک مستقیم دانلود کنید.

2. محدودیت اینترنت برای دسترسی به سرور های ایست.

3. رایانه شما به درستی به شبکه شما متصل نیست و اتصال اینترنت شما فعال نیست.

4. تعارض با نرم افزاری دیگر در دستگاه شما.

در اکثر مواقع این پیام بخاطر محدودیت اینترنت می باشد که با عوض کردن DNS می توانید به راحتی لایسنس آنتی ویروس نود 32 خود را فعال نمایید، در ادامه با ما باشید :

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

5. هنگام فعال کردن آنتی ویروس نود 32 مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید زیرا بدون اتصال به اینترنت امکان فعال شدن آن وجود ندارد.

اگر پس از تأیید اتصال به اینترنت هنوز خطایی دریافت می کنید برای حل این موضوع بنا بر نسخه ویندوز شما 7 / 8 / 10 بر روی لینک زیر کلیک کنید و با تغییر DNS در کانکشن ویندوز مشکل را یکبار برای همیشه حل کنید. برای این کار آموزش رو به رو را دنبال و نمایید: ◀ مشاهده آموزش تغییر DNS ویندوز 7 / 8 / 10

 


 

دلیل دوم نصب آنتی ویروس کرک شده یا مسدود شدن ارتباط توسط آدرس های دیگر

اما آموزش رفع این مشکل :

 

1. ابتدا به مسیر C:\Windows\System32\drivers\etc بروید و فایل hosts را با نرم افزار Notepad یا Notepad++ باز کنید و مطمئن شوید هیچ DNS مسمومی برای دامنه edf.eset.com ثبت نشده است. فایل hosts باید بصورت این عکس تمیز و بدون هیچ گونه متن و آدرس اضافی آلوده باشد.

 

 

رفع خطای we could not reach the activation server

 

 

2. اما اگر به غیر از موارد داخل عکس بالا در پایین آن متن و آدرس های اضافی باشد میبایست آن را حذف نمایید - آموزش پاکسازی بصورت زیر:

3. موارد اضافه را پاک کنید در صورتی که موارد را حذف نمودید ولی ذخیر نشد - پنجره ای باز میشود با انتخاب گزینه Notepad محتوای کامل داخل فایل را با نام hosts.txt در جای دیگری ذخیره کنید.

4. در مکان ذخیره جدید فایل را باز کرده و آن موارد اضافه را پاک نماید و سیو کنید.

5. حال به فایل اولیه در مسیر اولیه باز گردید و نام آن فایل اولیه که hosts نام دارد را تغییر دهید " نام دلخواه " و ذخیره کنید.

6. در این مرحله به فایلی که در مسیر جدید ایجاد کردید مراجعه کنید و آن را کپی کرده و به مسیر اولی" C:\Windows\System32\drivers\etc " باز گردانید.

7. حال لایسنس را فعال کنید.

 


 

جهت مشاهده تمامی خطا ها و پیغام های مربوط به نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید : ◀ مشاهده کلیه خطاهای ACT & ECP هنگام فعال سازی

جهت مشاهده کلیه آموزش های مربوط به نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید : ◀ آموزش های آنتی ویروس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373