تشخیص و حذف برنامه های ناخواسته در ESET Mobile Security

برنامه بالقوه ناخواسته (PUA) حاوی ابزارهایی مانند نمایش تبلیغات مزاحم، جمع‌ آوری داده‌های شخصی بدون رضایت، یا کاهش عملکرد دستگاهفعال کردن Potentially Unwanted Applications در ESET Mobile Securityبا درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی نادمارکت

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید: خرید اندروید نود 32
پیکربندی تشخیص برنامه های بالقوه ناخواسته در ESET Mobile Security چیست؟

تشخیص پیکربندی در ESET Mobile Security به ویژگی طراحی شده برای شناسایی و تجزیه و تحلیل تنظیمات برنامه‌های بالقوه ناخواسته (PUP) در برنامه اشاره دارد. PUPها برنامه‌های نرم‌افزاری هستند که ممکن است رفتار ناخواسته یا مضری داشته باشند، مانند نمایش تبلیغات مزاحم، جمع‌آوری داده‌های شخصی بدون رضایت، یا کاهش عملکرد دستگاه.


با استفاده از تشخیص پیکربندی، ESET Mobile Security می‌تواند الگوها یا ویژگی‌هایی را در پیکربندی برنامه‌هایی که معمولاً با PUP مرتبط هستند شناسایی کند. این به شناسایی فعال و مسدود کردن نصب یا اجرای چنین برنامه‌های بالقوه ناخواسته کمک می‌کند. این ویژگی با مقایسه تنظیمات برنامه های نصب شده با نمایه های شناخته شده یا نمایه های تولید شده بر اساس رفتارهای مشکوک کار می کند. به طور خلاصه، تشخیص پیکربندی در ESET Mobile Security به شناسایی و جلوگیری از نصب برنامه‌های بالقوه ناخواسته در دستگاه‌های تلفن همراه کمک می‌کند و امنیت و حریم خصوصی کاربر را افزایش می‌دهد.


1. ESET Mobile Security را برای اندروید باز کنید.

  1. روی گزینه Antivirus ضربه بزنید.


فعال کردن Potentially Unwanted Applications در ESET Mobile Security


3. روی نماد منو (سه نقطه عمودی) ضربه بزنید و Advanced settings را انتخاب کنید.


 برنامه های بالقوه ناخواسته در ESET Mobile Security چیست؟


4. برای فعال یا غیرفعال کردن تنظیمات، روی دکمه Detect potentially unwanted applications ضربه بزنید.


جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته و مضر در ESET Mobile Security


5. درباره تشخیص برنامه های ناخواسته بالقوه بیشتر بخوانید.


سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه محصولات آنتی ویروس های خانگی و سازمانی - ویندوز - ویندوز سرور و آفیس آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند. شما کاربران گرامی میتوانید خرید خود را با خیال راحت و دریافت پشتیبانی کامل انجام دهید.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373

نماد اعتماد

سایت نادمارکت