ذخیره سازی تنظیمات پیکربندی ESET NOD32 با استفاده از فایل .xml

28
April
2021
جهت آشنایی با ذخیره سازی تمامی تنظیمات آنتی ویروس ایست نود32 Import و export که کاربر آن را به صورت دستی شخصی سازی کرده آموزش زیر را دنبال بفرمایید

 

ذخیره سازی تنظیمات پیکربندی ESET NOD32 با استفاده از فایل .xml

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

Export کردن پیکربندی به عنوان یک فایل XML

 

1. پنجره اصلی برنامه ESET Windows خود را باز کنید.

2. روی Setup → Import/Export settings کلیک کنید.

 

لایسنس نود 32

 

3. Export settings را انتخاب کنید ، روی مرور (...) کلیک کنید تا نام و مکان پرونده را برای فایل .xml پیکربندی خود انتخاب کنید و سپس روی Export کلیک کنید اگر قصد دارید این تنظیمات را به رایانه دیگری صادر کنید ، فایل .xml را در یک درایو مشترک یا قابل حمل ذخیره کنید.

 

نود 32

 

 

تنظیمات خود را به رایانه دیگری (Import) وارد کنید

 

1. برای وارد کردن تنظیمات محصول Eset Internet security از رایانه ای به رایانه دیگر ، مراحل 1 و 2 (بالا) را در رایانه دوم تکرار کرده و سپس Import settings را انتخاب کنید.

2. برای رفتن به پرونده .xml که می خواهید Import کنید (ذخیره شده در درایو عمومی ، درایو فلش USB و غیره) ، گزینه (...) را کلیک کنید و روی Import کلیک کنید.

 

 آنتی ویروس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373