رفع پیام Your device will lose protection نود 32

18
February
2021
این خطا بیان می کند که نسخه ی ویندوز شما به دلیل قدیمی بودن و عدم بروزرسانی و دریافت بخشی از به روزرسانی های بخش امنیتی ویندوز ممکن است نا امن باشد.

 

رفع پیام Your device will lose protection نود 32 در ویندوز7

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده علت قرمز يا زرد شدن نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

رفع زردشدن آنتی ویروس نود 32

 


 

امروز هم با یکی دیگر از آموزش های مفید و پرکاربرد همراه هستیم در این پست میخوایم نحوه بر طرف کردن این پیغام که به دلیل قطع پشتیبانی شرکت مایکروسافت از ویندوز 7 می باشد و زمانی که آنتی ویروس نود 32 یا هر آنتی ویروس دیگری را نصب کنیم با همین پیغام مواجه می شویم را رفع کنیم.

 

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

آموزش رفع ارور : Your device will lose protection

 

 

این مشکل عمدتا در ویندوز 7 اتفاق می افتد و دلیل آن آپدیت نبودن ویندوز است ،که به دلیل عدم پشتیبانی شرکت ماکروسافت ازنسخه های قدیمی ویندوز7 و یا عدم به روزرسانی منظم ویندوز می باشد که به سادگی قابل حل است.

این خطا بیان می کند که نسخه ی ویندوز شما به دلیل قدیمی بودن و عدم بروزرسانی و دریافت بخشی از به روزرسانی های بخش امنیتی ویندوز ممکن است نا امن باشد.

 

(ممکن است اطلاعات شما توسط ویروس ها و یا هکر ها از بین بروند)

 

در صورت مواجه شدن با این خطا :Your device will lose protection در Eset Internet security یا هر آنتی ویروس دیگری، حتما بر طبق مراحل زیر عمل کنید تا به سادگی مشکل شما برطرف شده و پیام خطا از آنتی ویروس شما پاک شود.

 

◀ روش اول : شما می توانید ویندوز خود را به روزرسانی کنید در این صورت مشکل خود به خود برطرف می شود.

◀ روش دوم : در صورت عدم دسترسی به آپدیت ویندوز می توانید به صورت دستی فایل زیر را دانلود کرده و فایل را اجرا کنید در نتیجه بروزرسانی ویندوز انجام می شود و پس از راه اندازی مجدد سیستم خطا برطرف شده رنگ آنتی ویروس شما از زرد به سبز تبدیل می شود،

 

آخرین به روزرسانی های Windows 7 Service Pack 1 (SP1) را نصب کنید:

 

 

 

 

 

 

 

◀ روش سوم : اگر ویندوز 7 شما برای بروزرسانی خودکار پیکربندی نشده است،این مراحل را طی کنید تا به سادگی مشکل برطرف شود.

 

(Start menu > Control Panel > System and Security > Windows Update > Check for updates and then click Install updates.)

 

به اطلاع می رسانیم: که این روش همیشگی نخواهد بود و طبق گفته مایکروسافت در آینده نزدیک دیگر بروز رسانی جدیدی برای ویندوز نسخه 7 منتشر نخواهد شد، بنابراین پیشنهاد ما به شما این است که ویندوز خود را به نسخه 10 ارتقا دهید که دیگر با این نوع مشکلات مواجه نشوید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373