غیرفعال کردن Keylogger در ویندوز 10 برای جلوگیری از جمع آوری اطلاعات

06
June
2021
در این مقاله نحوه غیرفعال کردن keylogger مخفی ویندوز 10 را مشاهده خواهید کرد و بنابراین می توانید keylogger را در کامپیوتر خود متوقف کنید تا از شما جاسوسی نکند.

 

آموزش غیرفعال کردن Keylogger در ویندوز 10

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

خرید لایسنس نود 32

جهت مشاهده راه های جلوگیری از حملات بدافزارها و باج افزار به رایانه و سرقت اطلاعات بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

راه های جلوگیری از حملات بدافزارها و باج افزار و سرقت اطلاعات

 


 

keylogger چیست و چگونه می توان آن را در ویندوز 10 تشخیص داد

 

Keylogger (که به آن KeyStroke logger نیز گفته می شود) برنامه ای است که تمام وقت در پس زمینه کامپیوتر شما اجرا می شود. کاربر مشاهده نمی کند که برنامه اجرا شده است زیرا مخفی است اما همیشه در پس زمینه کار می کند. اکنون یک Keylogger ممکن است مبتنی بر سخت افزار یا نرم افزار باشد. در این پست ، ما برنامه keylogger مبتنی بر نرم افزار را پوشش می دهیم زیرا بسیار رایج است.

 

همانطور که از نام آن پیداست keylogger ضربات کلید فشرده شده یا کلیدهای فشار داده شده روی صفحه کلید رایانه شما را ضبط و ذخیره می کند. برنامه ممکن است داده های تایپ شده را به صورت ناشناس برای هکرها ارسال کند. اکنون ممکن است بسیاری از شما به این فکر کنید که چگونه می تواند به شما آسیب برساند؟ خوب ، از بسیاری جهات می تواند به شما آسیب برساند.

 

بدون توجه به ویژگی های پیشرفته جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت در مورد توانایی ویندوز 10 در نظارت بر تایپ کردن و مکالمه با این سیستم عامل آگاهی داشته اید. اگر عمیق بیندیشید، این واقعیت را به عنوان یک نگرانی جدی درباره حفظ حریم خصوصی نادیده نخواهید گرفت. در این مقاله نحوه غیرفعال کردن keylogger مخفی ویندوز 10 را مشاهده خواهید کرد و بنابراین می توانید keylogger را در کامپیوتر خود متوقف کنید تا از شما جاسوسی نکند. این یک واقعیت انکارناپذیر است که این ویژگی ویندوز 10 خوب است، اما برای بسیاری - کاملاً نگران کننده است. و خبر خوب این است که شما می توانید این ویژگی را که فعالیت شخصی شما را در رایانه شما جمع آوری می کند متوقف کنید.

 

 

برای جلوگیری از جاسوسی در مورد خود ، Keylogger پنهان را در ویندوز 10 غیرفعال کنید

 

خرید لایسنس نود 32 - چگونه می توان Keylogger را در ویندوز 10 غیرفعال کرد؟.jpg

 

 

 

از چند طریق داده های شما در ویندوز 10 جمع آوری می شود؟

 

ویندوز 10 تعاملی ترین سیستم عامل ویندوز از گذشته است. این می تواند داده هایی را که در Surface Pro 4 نوشته اید با قلم جمع آوری کند. از طریق کورتانا می تواند به سخنرانی ها و دستورات صوتی شما دسترسی داشته باشد. و حتی این می تواند الگوهای تایپ شما را تشخیص دهد.

مایکروسافت خود گزینه ای را برای غیرفعال کردن ویژگی هایی که فکر می کنید باعث از بین رفتن حریم خصوصی شما می شوند به شما ارائه می دهد. اما همه این ویژگی ها به طور پیش فرض فعال می شوند.

ممکن است برخی از شما هنوز فکر کنید - غیرفعال کردن به روزرسانی خودکار ویندوز 10 برای جلوگیری از هک شدن داده کافی است. خوب این درست نیست به هر حال روند غیرفعال کردن keylogger ویندوز 10 نیز چندان دشوار نیست. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

 

 

 

چگونه می توان Keylogger را در ویندوز 10 غیرفعال کرد؟

 

1. Settings رایانه را در Windows 10 خود باز کنید.

 

2. حریم خصوصی - Privacy را انتخاب کنید

 

3. در تب General ، گزینه ای را مشاهده خواهید کرد که می گوید: "Send Microsoft into about how I write to help us improve typing and writing in the future" آن را از On به Off تغییر دهید

 

4. برگه "Speech, linking & typing" را پیدا کنید. گزینه "Getting to know you" را پیدا خواهید کرد. به طور پیش فرض روشن می شود. برای جلوگیری از جاسوسی ویندوز 10 از شما ، آن را Off کنید.

 

شما همچنین می توانید از برنامه های ضد ویروس قدرتمند "خرید لایسنس Eset Internet Security" و ضد keylogger برای شناسایی و حذف keylogger استفاده کنید.

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373