فعال سازی ضد فیشینگ در آنتی ویروس Eset nod 32

10
April
2021
فناوری ضد فیشینگ شما را در برابر تلاش برای به دست آوردن رمزهای عبور ، داده های بانکی و سایر اطلاعات حساس توسط وب سایت های جعلی که به عنوان یک وب سایت قانونی معرفی می شوند ، محافظت می کند.

 

فعال سازی ضد فیشینگ در آنتی ویروس نود 32

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

- "فیشینگ" چیست؟

فیشینگ یکی از جرایم سایبری است که در آن با هدف یا اهدافی از طریق ایمیل، تلفن یا پیام متنی توسط شخصی که خود را به عنوان یک موسسه قانونی معرفی می‌کند، تماس می‌گیرد تا افراد را به ارائه داده‌های حساس مانند اطلاعات شناسایی شخصی، اطلاعات بانکی و کارت اعتباری و رمز عبور سوق دهد. سپس از اطلاعات برای دسترسی به حساب های مهم استفاده می شود و می تواند منجر به سرقت هویت و ضرر مالی شود. اولین شکایت فیشینگ در سال 2004 علیه یک نوجوان کالیفرنیایی که تقلید وب سایت "America Online" را ایجاد کرده بود، تنظیم شد. او با این وب سایت جعلی توانست اطلاعات حساس کاربران را به دست آورد و به اطلاعات کارت اعتباری دسترسی پیدا کند تا از حساب آنها پول برداشت کند. به غیر از ایمیل و فیشینگ وب سایت، «ویشینگ» (فیشینگ صوتی)، «smishing» (فیشینگ پیامکی) و چندین تکنیک دیگر فیشینگ که مجرمان سایبری دائماً در حال ارائه هستند نیز وجود دارد.

 

- هنگام تلاش برای بازدید از یک وب سایت یا دامنه خاص ، اخطار "هشدار: تهدید احتمالی فیشینگ" را دریافت می کنید

- نحوه گزارش یا حذف سایت فیشینگ از اسکن

- چگونه می توان Anti-Phishing را فعال یا غیرفعال کرد

 

  آنتی ویروس اورجینال Eset

 

فناوری ضد فیشینگ شما را در برابر تلاش برای به دست آوردن رمزهای عبور ، داده های بانکی و سایر اطلاعات حساس توسط وب سایت های جعلی که به عنوان یک وب سایت قانونی معرفی می شوند ، محافظت می کند. هنگامی که رایانه شما تلاش می کند به URL دسترسی پیدا کند ، آنتی ویروس نود 32 آن را با پایگاه داده سایتهای شناخته شده فیشینگ مقایسه می کند. در صورت یافتن تطبیق ، اتصال به URL قطع شده و پیام هشدار دهنده نمایش داده می شود. با این حال ، شما این گزینه را دارید که با مسئولیت خود به URL دسترسی پیدا کنید یا URL را به عنوان یک هشدار مثبت کاذب به ما گزارش دهید.

پایگاه داده ضد فیشینگ توسط ESET به طور منظم به روز می شود (رایانه های کاربران هر 20 دقیقه اطلاعات مربوط به تهدیدات فیشینگ جدید را دریافت می کنند) و این پایگاه داده شامل اطلاعات شرکای ما نیز می باشد.

 

راه حل:

 

ESET Smart Security ، ESET Smart Security Premium ، ESET Internet Security و ESET NOD32 Antivirus محافظت ضد فیشینگ را فراهم می کنند که به شما امکان می دهد صفحات وب مشکوک به توزیع محتوای فیشینگ را مسدود کنید. اکیداً توصیه می کنیم Anti-Phishing را فعال بگذارید (Anti-Phishing به طور پیش فرض فعال است).

 

 

هشدار احتمالی تلاش فیشینگ

 

هنگامی که به یک وب سایت فیشینگ دسترسی پیدا می کنید ، اعلان زیر را در مرورگر وب خود دریافت خواهید کرد. با کلیک روی نادیده گرفتن تهدید ، یا رفتن به سایت در نسخه 8 و نسخه های قبلی ، می توانید بدون دریافت پیام هشدار به وب سایت دسترسی پیدا کنید.

 

توصیه نمی شود به وب سایتی مراجعه کنید که به عنوان یک وب سایت بالقوه فیشینگ شناخته شده است.

 

فروش  نود 32

 

وضعیت محافظت در برابر ضد فیشینگ خود را بررسی کنید

 

برای بررسی وضعیت محافظت در برابر ضد فیشینگ ، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. در پنجره اصلی برنامه ، روی Setup → Internet protection کلیک کنید.

 

فروش آنتی ویروس نود 32

 

2. اگر محافظت در برابر ضد فیشینگ فعال باشد ، نوار لغزنده سبز است و Enabled در قسمت Anti-Phishing protection نمایش داده می شود.

 

فروش آنتی ویروس Eset

 

3. اگر محافظت در برابر ضد فیشینگ فعال نباشد ، نوار لغزنده قرمز است و برای همیشه Disabled یا Paused در قسمت محافظت در برابر ضد فیشینگ نمایش داده می شود. برای فعال کردن دوباره محافظت در برابر ضد فیشینگ ، مراحل زیر را دنبال کنید.

 

 

تست ضد فیشینگ

 

برای آزمایش عملکرد ضد فیشینگ ، پیوند زیر (URL) در مرورگر وب خود باز کنید:

 

https://www.amtso.org/check-desktop-phishing-page/

 

برای دیدن فعالیت ضد وب فیشینگ و محافظت از طریق ایمیل Tools → Log files → Filtered websites کنید. وب سایت های فیلتر شده را بررسی کنید. این شامل اطلاعات با پیوندهای بازدید شده (URL ها) است که پیدا شده است.

 

 

ضد فیشینگ را دوباره فعال کنید

 

1. روی Setup → Internet protection کلیک کنید.

 

فروش Eset internet security

 

2. روی نوار لغزنده کنار Anti-phishing protection کلیک کنید.

 

فروش  لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی

 

 

وب سایت ها را به لیست سفید اضافه کنید

 

لیست سفید لیستی از وب سایت هایی است که به طور معمول توسط ESET مسدود می شوند ، اما به دلیل اجازه شما در دسترس هستند. وب سایت های احتمالی فیشینگ که در لیست سفید قرار گرفته اند به طور پیش فرض پس از چند ساعت در لیست سفید منقضی می شوند.

 

1. F5 را روی صفحه کلید خود فشار دهید تا به تنظیمات پیشرفته دسترسی پیدا کنید.

 

2. روی Web and Email protection Protection access Web کلیک کنید ، آدرس URL را وارد کنید و سپس ویرایش را کلیک کنید.

 

فروش  لایسنس نود32

 

3. List of addresses excluded from content را انتخاب و بر روی Edit کلیک کنید.

 

فروش  آنتی ویروس اورجینال

 

4. از Edit list ، روی افزودن کلیک کنید و آدرس اینترنتی را تایپ کنید. برای ذخیره سازی ، روی OK کلیک کنید و از تنظیمات پیشرفته خارج شوید.

 

فروش  لایسنس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373