فعال کردن مرورگر محافظت از بانک و پرداخت ESET

15
February
2021
ESET Internet Security و ESET Smart Security Premium محافظت از بانک و پرداخت تضمین می کنند که از همه معاملات آنلاین در یک محیط مطمئن و امن محافظت می شود.

 

فعال کردن مرورگر محافظت از بانک و پرداخت ESET

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

ESET Internet Security و ESET Smart Security Premium هرکدام شامل یک لیست داخلی از وب سایت های از پیش تعریف شده هستند که باعث فعال شدن مرورگر محافظت شده ESET می شوند. مرورگر امن ارتباط بین صفحه کلید و مرورگر شما را رمزگذاری می کند تا امنیت بیشتری را در برابر keylogger برای معاملات بانکی ، شماره کارت اعتباری و سایر اطلاعات شخصی حساس ایجاد کند. محافظت از بانک و پرداخت تضمین می کند که از همه معاملات آنلاین در یک محیط امن و مطمئن محافظت می شود.

 

 

 

مشکلات شناخته شده :

 

     ✔ برخی از نسخه های قدیمی 64 بیتی Chrome ممکن است پشتیبانی نشوند - ما نسخه جدیدی از مرورگر را توصیه می کنیم.

     ✔ مرورگری که از محیط Windows Metro ایجاد شده پشتیبانی نمی شود.

     ✔ Windows XP x64 پشتیبانی نمی شود

 

 

 

1. می توانید مرورگر ایمن را مستقیماً از برگه Home باز کنید.

2. همچنین می توانید برنامه نصب شده ESET Banking & Payment را از روی دسک تاپ خود باز کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

 

3. پنجره اصلی برنامه آنتی ویروس نود 32 خود را باز کنید. می توانید با کلیک روی Tools → Banking and protection protection ، مرورگر ایمن را باز کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

4. مرورگر ایمن ESET Banking & Payment با یک حاشیه سبز رنگ اطراف آن و برچسب Secured by ESET باز می شود.

 

خرید لایسنس نود 32

 

5. اگر با استفاده از پروتکل دسک تاپ از راه دور (RDP) به مرورگر ایمن ESET Banking & Payment دسترسی دارید ، یک اعلان در پنجره مرورگر نمایش داده می شود.

 

خرید لایسنس نود 32

 

وب سایت های بانکی را اضافه یا حذف کنید

 

ESET Smart Security Premium و ESET Internet Security حاوی لیستی از پیش تعریف شده از وب سایت ها هستند که فرمان محافظت از بانکداری و پرداخت ESET را ایجاد می کند.

Remember choice for this website: مرورگر ایمن ESET Banking & Payment محافظت شده بصورت خودکار دفعه بعدی که به این وب سایت مراجعه می کنید ، باز می شود

Ask every time: محافظت از بانک و پرداخت ESET را با محافظت بیشتر مشاهده کنید

 


 

1. انتخاب کنید و سپس بر روی Yes کلیک کنید ، مرورگر ایمن را باز کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

2. برای افزودن یک وب سایت یا ویرایش لیست وب سایت های محافظت شده که به طور خودکار باعث باز شدن مرورگر ایمن ESET Banking & Payment محافظت می شود ، پنجره اصلی برنامه Windows ESET محصول خود را باز کنید.

3. کلید F5 را فشار دهید تا Advanced Setup باز شود.

4. روی Web and Email → Banking & Payment protection کلیک کنید و روی نوار لغزنده کنار Enable protectionirect redirect کلیک کنید.

 

 

◀ محافظت از مرورگر و تغییر مسیر وب سایت ها:

 

Browser Protection ویژگی جدیدی در نسخه 14 ESET Banking & protection protection است. هنگامی که محافظت از مرورگر فعال است ، هنگام باز شدن ، همه مرورگرها به طور خودکار ایمن می شوند. شما نمی توانید به طور همزمان محافظت از مرورگر و تغییر مسیر وب سایت ها را فعال کنید ، فقط یکی باید انتخاب شود.

 

خرید لایسنس نود 32

 

5. روی Edit → Protected websites کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

6. برای افزودن یک وب سایت به لیست ، ویرایش یا حذف یک وب سایت موجود ، به ترتیب روی Add، Edit یا Delete در پنجره Protected websites کلیک کنید.

 

خرید لایسنس نود 32

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373