فعال کردن (Anti-Phishing) ضد فیشینگ ESET Nod 32 برای Android

11
April
2021
پیام "Improve functionality" یا "اجازه دسترسی به فعال کردن ضد فیشینگ" را در داشبورد محصولات موبایل ESET Nod 32 برای Android خود را فعال کنید

 

فعال کردن (Anti-Phishing) ضد فیشینگ ESET برای اندروید

 

 

 

با درود به کاربران و بازدید کنندگان عزیز سایت تخصصی ناد مارکت

 

خرید لایسنس نود 32

جهت خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 -لایسنس نود 32 اینترنت سکیوریتی - اندروید نود 32 بر روی لینک رو به رو کلیک کنید:

خرید لایسنس نود 32

 


 

Phishing چیست ؟

اصطلاح فیشینگ فعالیت مجرمانه ای را توصیف می کند که با استفاده از دستکاری مجرمان اینترنتی برای دسترسی به داده های حساس مانند شماره حساب بانکی ، شماره کارت اعتباری ، شماره پین یا نام کاربری و رمزهای عبور است. توصیه می کنیم برای حداکثر محافظت در برابر حملات احتمالی فیشینگ Anti-Phishing را فعال کنید. پس از نصب ESET Mobile Security یا ESET Endpoint Security برای Android ، باید مجوزهای دسترسی را برای ESET فعال کنید تا بتوانید عملکرد کامل ماژول Anti-Phishing را برای مرورگرهای اینترنت (به عنوان مثال Chrome ، Firefox ، Opera Mini) ایجاد نماید، در حال حاضر مرورگر Dolphin پشتیبانی نمی شود.

 

Anti-Phishing با رایج ترین مرورگرهای وب موجود در سیستم عامل Android ادغام می شود. مرورگرهای دیگر ممکن است به عنوان محافظت نشده معرفی شوند زیرا ادغام کافی برای ضد فیشینگ را فراهم نمی کنند. توصیه می کنیم برای استفاده کامل از قابلیت Anti-Phishing از مرورگرهای وب پشتیبانی نشده استفاده نکنید.

 

 

 

برای فعال کردن مجوزهای دسترسی و فعال کردن ضد فیشینگ مراحل زیر را دنبال کنید.

 

1. ESET Mobile Security را برای Android باز کنید.

2. روی Anti-Phishing ضربه بزنید.

 

فروش  لایسنس نود 32

 

3. روی Enable ضربه بزنید. ESET Anti-Phishing برای عملکرد صحیح به مجوزهای دسترسی نیاز دارد.

 

فروش  نود 32

 

4. رویروی Allow ضربه بزنید. تنظیمات دستگاه شما باز می شود و شما اجازه دسترسی را در آنجا خواهید داد.

 

فروش  آنتی ویروس نود 32

 

5. در صفحه Accessibility ، برای مشاهده مجوزهای دسترسی ، روی ESET Mobile Security ضربه بزنید. اگر ESET Mobile Security نمایش داده نمی شود ، برای مشخص کردن آن ، روی Installed Services ضربه بزنید ، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

 

فروش  آنتی ویروس eset

 

6. در کنار Off، روی نوار لغزنده ضربه بزنید تا مجوزهای دسترسی را فعال کنید.

 

فروش  آنتی ویروس  اورجینال

 

7. برای اجازه صحیح عملکرد مجوزهای ضد فیشینگ ، روی OK ضربه بزنید.

 

فروش لایسنس eset

 

8. ضد فیشینگ اکنون فعال است و شما در برابر حملات احتمالی فیشینگ محافظت می شوید.

 

فروش لایسنس لایسنس نود 32 اینترنت سکوریتی

 

سایت نادمارکت فعالیت خود را از سال 94 با ارائه آنتی ویروس و نرم افزار آغاز نموده و توانست با ارائه خدمات موثر به یکی از برترین و بزرگترین ارائه دهنده محصولات اورجینال آنتی ویروس تبدیل شود، تا محصولات متنوع و اورجینال را به کاربران ارائه دهد. کارشناسان نادمارکت با پشتیبانی فنی و قدرتمند پاسخگوی همیشگی نیاز های کاربران عزیز جهت بهترین راهنمایی ها و راهکارها در قالب محصولات اورجینال هستند.

لطفا قبل از هر گونه سوالی قسمت سوالات متداول مطالعه شود، به صورت کلی ما مشتاقانه آماده هستیم، تا تمام سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشیم.

تلگرام: ID = @nodmarket (فقط ارسال پیام)
وآتس آپ: 09338809387 (فقط ارسال پیام)
تماس 1: 09338809387
تماس 2: 01334556373